Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Haftasonu Kartal Sahilde Otomobil Kazası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz cumartesi Dragos sahilde arkadaşlarla biraz sohbet ettikten sonra Kartal'a doğru gitmek üzere sahildeki cepten çıkarken krem rengi bir mini çok süratli yanımdan geçti. İçimden al bi manyak daha diye düşündüm. Derken Kartala yaklaştığımda sahil yolunun sağ tarafında beyaz dumanlar görmeye başladım. Meğer benim o gördüğüm mini deli gibi giderken nasıl olmuş bilmiyorum bir audiye arkadan çarpmış ve ters dönerek kaldırıma çıkmıştı. Allahtan kaldırımda o ara kimse yokmuş ve genç araç sürücüsün burnu bile kanamamıştı. Paylaşmak istedim işte resimler,

Tam bütün millet kazaya bakarken karşı şeritten PAAATTTT bi ses. Karşı tarafta beyaz bir ford focus yolda durup kazaya bakmak isterken iett otobüsü arkadan cezasını kesti hemen oracıkta. Kaza 1 derken 2 oluverdi anlayacağınız.

..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 125R
    yalan değil vaktinde çok delilikler yaptık sınırlarını zorladık arabalarımızın. şimdi kemerim bağlı ekonomi düşüncesiyle sürüyorum, çok mutlu ve huzurluyum
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

Motosikleti
    malesef yok ama inş.olcakkk
    bir şey olmaması sewindirici sanki uçacak biraz yavaş gitse olmuyo işte sonuç allah korumuş meraklılar tabi olacak sonra onlarıda izleyen meraklılar çıkacak

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    En çok da o sırada kaldırımda kimsenin olmaması sevindiriciydi. Hava çok güzeldi ve herkes sahile inmişti orada bulunan kazayla alakasız kişilere de zarar verebilirdi. Neyse ki allah korudu sürücüyüde yayalarıda.
    ..::.. GO ..::..

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Şehir içinde çok hızlı gidiyorlar Antalyada koskocaman tır 90km hızla 4 yoldan geçiyorAllahtan yeşil yanıyordu bir kırmızı yansa milleti biçecek bu şöförlede hiç mi akıl yok
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler