Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ramazan davulcusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    ramazan dedikmi aklımıza ilk gelen şeylerden biride ramazan davulcuları oluyor..

ne hikmetse daha 3. 4. günden para toplamaya başlarlar bunlar ramazan ortasında bide bayramda uğrarlar ne hikmetse halbuki bayramde gelmeleri gerekirken çok açgözlü yauf bunlarda nedense..

hadi onu geçtim ramazanda çalınan davulun bir ritmi felan olur sabit bir ritimdir ole kafadan tutturulan bir ritim olmaz bellidir neyin çalınacağı ama gel görki amcamlar öyle bir yol bulmuşlarki ohhh sanki maçta davul çalıyorlar..

geçen seneki amcamın davulunun ritmi 2 dakkada 1 değişirdi nedense adam ıslık çala çala giderdi kafasına göre o an hangi türkü gelioyorsa aklına onu mırıldanarak ıslıkla davuluna vurarak ilerlerdi sokakta taki kafasını kırma yolunda 7. kattan birşeyler atma çalışmasını yapana kadar daha sonra bizim sokaktan geçemedi :D bu nasıl bir ramazan davulu anlamadımki uzun havadan tutta erzurum mardin havasına kadar hepsi var maşallah...

hadi bunu geçtim bu sene başka bi mahallede oturuyorum artık giriş katında hemde nalet olsunki ama napalım oturucaz işte aldık...iyi aldıkta davulcuya ne demeli? ritimmi o da nesi amcamın öyle birşeyden daha haberi yok sanırım uzaylı felanda görememiş daha ne yapsak

davulu kafasında kırasım geldi tokmaklarıyla yaa bu ne densizliktir kardeşim bide istanbul belediyesi o kadar eğitim verip bunlara birde belge veriyordu hepsi tırt olmuş bakıyorumda...

bi nizam düzen var kulaklarımın için etti amcam akşam akşam daha ne diimki...

varmı sizin oralarda da böyle kişiler
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    ilkay şimdi gecti bzm davulcu olacak nalette adam bırak ritmi tokmagı tutmayıda bilmio heralde dam dam dam bi sessizlik sonra gene dam dam dam aradada dum güm sesleri gelio oda davulcuya atılan tencere tavadan gelio heralde
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olmazmı abi yemin ediyorum ben daha güzel çalarım maçlardan tecrübem var ritim filan bu ölesine vuruyo kafa şişirmek için
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    wallahi olabilir bizim buradaki ne yapıyor anlamıyorumki gözlerini kapatıyo uyurken çalıo sanırım artık nasıl denk gelirse o an ya küçüklüğümden az buçuk hatırlarım o davulun bir ritmi olurdu ya bi güzelliği vardı o davul sesinin ama şimid nerde....

davulun sesi uzaktan hoş gelir derler ama uzaktanda kötü yakından dahada kötü...

boncuk atan tabancalardan alıp adamı mıhlayacam artık sanırım ramazan sonuna kadar :D

ooo evet abi süper taktik bide mahalenin veletlerine sölersen tamam yandı o davulcu bidaha burdan geçmezsenin taktiği deniyelim yarın 5 10 tane alıp dağıtiyim
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmazmı abi yemin ediyorum ben daha güzel çalarım maçlardan tecrübem var ritim filan bu ölesine vuruyo kafa şişirmek için
    birkannn kardeşim süpersin sonuna kadar destekliyorum
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim burdaki davulcu dayılarımda cok alem ya Adam Alarm lı bir Aracın yanına gidiyor davula bı koyuyor alarm otuyor ve 10 adım atıp baska bır aracın yanına gıdıp tekrar bı koyuyor tekrar alarım ve bu takı mahalle bıtene kadar devam ediyor , Cok degıstı sımdıkı DAVULCULAR Bu anlattıgım olayda benım motorda ıcıne gırıyor . Neden se benım motrun yanında 2 tane vuruo ve tum MAHALLE UYANIO Kucucuk motordan o kadar ses

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    bizim burada çalaının fotoğrafını çekeceğim kapının arkasına asıp para toplamaya geldiklerinde karşılaştırma yapacağım
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

evet demek anlaşiyo bunlar bak orda bi ritim var işte alarmlarla ritim yapiolar 10 adımda bir alarm

evet evet öle bişi yapmak gerek 10 tane davulcu geliyo yoksa kapıya
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı tuğper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim burada çalaının fotoğrafını çekeceğim kapının arkasına asıp para toplamaya geldiklerinde karşılaştırma yapacağım
    walla ben geçen sene denediğim taktiği denemye dewam geldiklerinde :D

anneme kapıyı açtırıp mutfaktan en büyük tahta saplı bıcakla kapıya çıkıcam ketçapa bandırıp :D
    tam kapıya çıkarken ucunu yalayıp aaa senmi geldim davulcuuu gel kardeşim gelll bütün ramazan saten sana fıtık olmuştum diyerekten adam nasıl birden toz oldu göremedim bile

sende çok güzel taktikler var ya davulcuya mermi atma boncuklu tabancayla bıçakla çıkma filan baya tecrüben var bu konuda
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende çok güzel taktikler var ya davulcuya mermi atma boncuklu tabancayla bıçakla çıkma filan baya tecrüben var bu konuda
    daha bunlar neki :D küçükken apartmanın zemine arap sabunu sürmüştüm bi keresinde dilencilere fıtık olup üstünede biraz su dökki sabun belli olmasın ahaha :D

neyse ben yatar artık geç oldu...
    iyi geceler herkese hayırlı ramzanlar
    allah herkesin orucunu kabul etsin...

süperrr
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    bizde klarnetçi var yürükende mi yorulmazsın be adam her makamdan girdiler gittiler şimdi.....her gün her gün nasıl zevk alırsın
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    ee yokmu başka kimsede böyle davulcular :D

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 3-4 yaşlarındayken davulculardan korkardım böyle onları dev gibi bişey sanardım..gece davul çalarlarken acayip korkuyodum
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Motosikleti
    Yaya
    Bizim burada davulcu pikap aracın arkasına geçiyor. Davulun sesini dambıdı dambıdı diye bi bu uçta bir öbür uçta duyuyorsunuz :D
    Counter Strike'cilar buraya
    www(dot)dostsunucu(dot)com

Motosikleti
    yokmu bu gün davulcusu geçen geçmeyen yada :D

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim burda geçmiyoo yaaw
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler