Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

1917 YILI YEMEK LİSTESİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cuseppe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence halkin duyarsizliği biraz ekonomik sorunlardan, inancsızlıktan, hep aldatıldıklarını düşünmelerinden kaynaklaniyor. Geri kalmışlığımız dersende onu eğitimle bile yenemeyiz kafaların değişmesi lazım. Ben yinede umutluyum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Büyükdedesi oralarda biryerlerde yatan biri olarak bu başlığı açan arkadaşımızın duyarlılığı beni çok duygulandırdı. Ayrıca yapılan yorumlar da çok güzel ama şu an geldiğimiz durumun pek içaçıcı olduğu söylenemez. O gün bu toprağın evlatlarından tokat yiyenlerin acısı içlerinde hala bir kor gibi yanıyor ve onlara yaranmak uğruna siyaseten yapılanları gördükçe deli oluyorum. Adamların tek derdi silahla yapamadıklarını bize Evropa vaatleriyle yaptırmak. Bu onların derdi, tamam da bizim derdimiz ne peki? Yakın bir gelecekte kendini feshedecek ikiyüzlü bir topluluğa girmek (!) uğruna nedir bu verilen tavizler?

Umarım dedelerimizin kemiklerini sızlatmayız..

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı yavuzk2004 adlı üyeden alıntı
    Türk milletini kimse yok edemez. Türk her zaman en kudretli millet olarak kalacaktır. Herşeyden geçilir, Çanakkale geçilmez...
    türkü türkten başka kimse yıkamaz
    acı gerçek

hain yaratıyoruz

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    acaba artık uzaya nasıl çıkacağımız konusunda bir adım atsak veya düşünsek diyorum...allah hepsine rahmet eylesin...mekanları cennet olsun...ama tarihimizi bu kadar abartmasak diyorum...biliyorum şimdi herkes atlıyacak bu yazıya ama...yakıntarihimizi bilmeyiz...geçmişimizi belmeyiz...en azından geleceğimiz için yatırımlar yapsak veya yapabilsek...bu hususlar tabiki hükümetler ve eğitim politikalarıyla ilgili...birde ekenomik gerçekler...şunu unutmayınki gerçek galibiyet akılla kazanılan galibiyettir...şimdi herkes hücüm edicek bana ama napıyım dayanamıyommmm...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    mete_han, sende haklısın hep geçmiş hep geçmiş, el oğlu uzaya çıktı, geleceğe yetırım yapıyor, bizde geçmişimizle övünüyoruz, tıpkı galatasaray gibi...
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Motosikleti
    ben bilirim bu vatan millet sakaryacı dostlarımı...şimdi vurun meteye diyecekler ama...biraz da eğri oturalım doğru konuşalım abiler yav...bize aşılanmak istenen tarihimizden nefret eden bir nesil ve jenerasyonuz bunu inkar etmeyin...kolaycılığı ve rahat yaşamı benimsemiş...emeğin ne olduğunu bilmeyen...ülke adına zerre üzülmeyen gamsız kedersiz bir toplumuz...çanakkale menüsü benide etkiledi...ama yaşanan olaylar o yıllardaki şartlara göre çok normal...insanüstü şey bilmem kaç kiloluk topu bilmem kaç metre öteye getirmek değilki...keşke övünebileceğimi başka şeylerde olsaydı...mesela ilim ve bilimde bir kaşifimiz olsaydı...birde şu hikaye var...biz icat ettik...avrupa üstüne yattı...o dönemlerde geri kafalar yokmuydu...matbaayı yasakladılar...osmanlı tarihimiz malum savaşlarla ve taht kavgalarıyla geçti...bir zamanlar bizim hüküm sürdüğümüz avusturya topraklarının helen bize ait olamaması sevr ve benzeri antlaşmalarla ülke zaten o zamanlar birilerine peşkeş çekilmiş...kuzey ırakta amerika cirit atıp petrolü ülkesine galon galon götürüken biz 8 milyar dolar uğruna gıkımızı çıkarıyoruz...bilmem kaçıncı padişahın saltanatı... ihtişamı...cariyeleri beni ilgilendirmiyor ağalar....ben bugünkü kondüktüre ve gelecek stratejisine bakarım...halen cepten %66 benzinden %72 vergi alınan memleketin nesiyle övüneyim...tarihdede böyle değilmiydi...Atatürk dışında kimseyi tanımam hacı...gerisi hikaye....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    SELAM MİLLET,
    Bazı yazılanları arkadaşların bilgi yetersizliğine veriyorum. Biraz daha kitap okuyun ve gazetelerin batık banka haberleri manşetlerinin yan sütunlarında yer alan kısa kısalara göz atın... Dünyanın 4 bir yanına sanayi malı yollayan bir ülkedesiniz. Bunları devlet politikası değil bizzat Türk girişimci yapıyor. Dünyanın 10. büyük ekonomisine sahip bir ülkedesiniz. Biraz daha yaşınızın oturması lazım bazı şeyleri daha iyi anlayabilmek için... İlla 3. Dünya ülkelerine silah ve savaş aleti satarak mı ekonomik büyüme oluyor. Allaha şükür Türk olduğumuz için daha beddua almadık kimseden... Bir ABD'li dünyanın her yerinde korkuyla yaşıyor... Al sana ekonomi devi... Adam büyümek uğruna fobik saplantılı bir ulus yarattı. Mantıklı olalım. Bu ülke hem bize hem dünyaya lazım... Hor görmeyin vatanımızı...
    Eminim bir darlıkta herkes koşar yardıma, bizi biz yapan bu insanlık işte...
    Sevgiyle kalın...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

Motosikleti
    senin yazdıklarına bende katılıyorum hulk...imşallah taşın bana değildir....vatanı hor gördüğümü falanmı zannettin yoksa...artık gündemimiz değişirmi dedim sadece...türk olmaktan bende gurur duyuyorum...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler