Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SANAL istanbul..

Motovento
    REKLAM ALANI
    delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    Bu koskoca şehirde büyük bir uğultunun içinde yaşıyoruz. Kornalar, insan haykırışları, ambulansların acıklı sirenleri…

Etrafımızda yükselenler beton yığını değil; umutsuzluk, mutsuzluk, aşksızlık, terk edilmişlik ve koskoca bir yalnızlık… İsteye isteye , bile bile lades diyerek sanal bir dünyanın kollarına esir ettik kendimizi.. kimimiz evden, kimimiz işyerinden, kimimiz cepten, kimimiz cafeden bağlandık bu dünyaya.. Ve hayatımızda her şey basitleşti. Bir arkadaşım geçen gün dediki; “ne olacak ki gitsem İstanbul’dan, bir PC bir klavye heryerde bulunur” işte bu kadar basitti hayat, sanalda yaşanıyordu ve ona her yerden bağlanılabiliyordu.

Her duygumuzu buraya hapsettik; arkadaşlıklarımızı, dostluklarımızı, sevdalarımızı…
    Hayatı basitleştirmek uğruna doğayı da kirlettik.. Şimdi doğada bizden intikam alıyor; eline ne geçirirse insanlığımıza dair kirletip yok ediyor.

Gözlemliyorum insanları; bakıyorum her şey yüzeysel.. unuttuk çünkü derinden yaşamayı hayatı.. Bazı arkadaşlarım ki buna bu sitede rastgeldiğim bir yazıdan şahidim acı verdiği için aşkı hayatından çıkarmaya çalışıyor.. Oysa acıdan geçmeyen her şey biraz eksiktir.. bunu unutuyor…

Kendimizden gidiyor hep kendimizden….

17 Haziran 2008
    delipoyraz
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha RX135
    abi döktürmüssün gene dedıgın olmus İSTANBUL
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vallahi döktürmüşsün...

okurken mest oldum..işte bu manzaraya karsı sagopaa... çünkü o da bunlardan yakınıyor genelde sarkılarında...

hatta bi şarkısının sözler...: bu istanbul kimleri aldı karamaskesi altına dünya dönecektir batan her güneş gbi tanrıya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    poyrazım ellerine yüreğine sağlık biraz daha çabalarsan sitede köşe yazarlığını kapabilirsin..

Motosikleti
    busihido ve by_moto ilginize teşekkür ederim.. tarafınızdan beğenilmek şereftir şahsıma..

Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    poyrazım ellerine yüreğine sağlık biraz daha çabalarsan sitede köşe yazarlığını kapabilirsin..
    eyvallah kardeşte... sitedeki bi çok üye bilmiyor bu konu dışı köşesini.. bu yüzden ben olsam olsam sizlerin köşe yazarı olurum o da bana yeter.
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gönlümüzün pamuk prensesisin dicem..olmayacak..gönlümüzün prensii...

konu dışı hayattı 1 dakikalığına durdurup nefes almaktır bea ( ben uydurdum )

Motosikleti
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gönlümüzün pamuk prensesisin dicem..olmayacak..gönlümüzün prensii...

konu dışı hayattı 1 dakikalığına durdurup nefes almaktır bea ( ben uydurdum )
    neden gönlünüzün pamuk prensesi olamıyormuşum ki ??? olmayan ne gerçi prenses dediğin taş gibi olur, pamuktan prenses mi olurmuş
    konu dışı uydurmana da bayıldım belki bi yazımda uygun yere denk gelirse kullanırım, müsaden olursa...

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    istanbuldan gittihinde bir pc bir klavye yetebilir fakat dost bulabilirmisin o önemli not ..birebir beni dinlicek bir dost için pc mi feda etmeye razıyım
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)