Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Ramazan Erzaklarını Dağıttık, Hekese Teşekkürler

Motovento
    REKLAM ALANI
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    sepetide eşantiyon alırsınız abi mahalledeki çocuklar araba diye kullanır onu hem sevap olur
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    valla bende bunu düşündüm poweryaydin kardeşimde motora bağlayıp nasıl götürecez koca sepetleri onu düşünüyom
    çocuklar kay kay yaparlardı balem

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    abi arkaya bağlayın motorun üstünede birisi otursun ki hafif olunca yolda savrulmasın ama oturan arkadaş tercihen yapılı ve korumalı olsun
    ERASER WİLL COME BACK

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi olcay kartalla geliyo (steyşın şahin semih denirmi bu be) o taşır merak etmeyin motoru sattı olcay bey hala karar veremedi ne alacana
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    sevgili arkadaşlar..

ben dün akşam geleneksel ramazan yardımımı yapmak üzere carfura gittim şu 10 ytllik paketlerden alıp dağıtacaktım belli fakir ailelelr var senelerdir yardım yaptığım..fakat bu paketlerden kalmamış..bilginize.. 17 ve 20 liralık paketler var.bende normal 150 ytl lik alışveriş yaptım..dağıttım..

normal olarak alınca yani işte 2 kilo pirinç nohut fasulye yağ falan daha hesaplı oluyor.ama işte onun uğraşması bi ton zaman alıyor..ayırması falan..

isterseniz o şekilde olur..paketlerin içinde alakasız ihtiyaç dışı çok şey var..örneğin paketin içinde türk kahvesi nescafe şu ufacık reçellerden falan var bir nevi satılmayan mallar bunların yerine daha karın doyuracak şeyler alabiliriz..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    gürkancım alestede açıklamadı paketin içeriğini o ufak tadımlık reçel nescafe sanki dalga geçer gibi gelecek paketi verdiğimiz kişilere ayıp olacak yav tüh bizlerde bu paketlerden almayı düşünüyoduk

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Erdün abi yarın son karar verilir ama Gürkan abide haklı nede olsa çok kişisiniz orda eğer uygun olursa paket yerine poşetlerde aynı ürünleri içeren ayırım yapılabilir tabii ki bu bir fikir gönül sizinle olup yardım etmeyi isterdi
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    erdun abi evet aynen öle bende o yüzden o paketlerden almadım..dalga geçer gibi..onların yerine yağ zeytin bulgur vs.. gibi şeyleri tercih ettim..

bence ihtiyaçları alalım derim..

aleste herhalde bakmadı paket içeriklerine o yüzden..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Valla arkadaşlar ben işin bu tarafını düşünmedim, daha doğrusu hazır paketlerden kalmazsa ne yaparım gibi bir korku düştü içime Çünkü sadece kendim için almıyacağım, bir sürü insan para gönderdi bana. Takdir edersinizki bu işin altından öyle tek tek seçip alışveriş yaparak kalkmam çok zor. Yani bir nevi hazır paketlere mecburum. Dur bakalım bugün aleste gidip marketle görüşecekti, yada telefon ederiz. Herşey bugün belli olur.

Bu arada barış abi o kadar yolu o tenekeyle gidemem kusura bakma ama merak etme diğer arabamında bagaj hacmi baya büyük
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Arkadaşlar bugün çalışmayan bir kişi bir gıda toptancısı ile görüşse ve 10 YTL lik paketleri ona hazırlatsak. Adedimizi bildiririz adamda güle oynaya hazırlar hem bence paketler içerik olarakta daha zengin olur nede olsa hazırlatacağımız koli adedi oldukça fazla
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Desenize **çtık.. Oraya gidip apışıp kalcaz mı yani... Ne alcaz diye kara kara düşünceler sardı beni. ARkadaşın dediği gibi pirinc bulgur yaş vs. mi alsak .. off ya.. Carrefour tabi, adam gibi bişi hazırlasa şaşardım.. Salak carrefour.. Bugün carrefour'a yapacağım sevkiyatları durdursam mı acaba

Not: Bu arada o salak yerin adI kozyatağı carrefour değil İçerenköy Carrefour.. Yani doğru adı bu işte ukalalık algılamayın da heriflere her gün sevkiyat yapıyorum i:
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    motoman

evet bence de toptancıya gitmekte fayda var...hem erzak dağıtacaklarımızın yanında toptancıya da bi hayrımız dokunmuş olur...carrefour nasıl olsa parayı misli misli kazanıyor...
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Babalar o zaman kim var bu işleri halledebilecek? Yani ya bugün toptancı işini görüşelim, yada carrefour yada başka marketten hazır paket mi alcaz yada içine ne koycaz kendimiz mi ayarlıcaz halledelim.
    Yada şöle bişey yapalım, birisi (şu an vakti olan) ya bi markete gitsin BİM gibi yada netten baksın ve içine mantıklı şeyler koyarak bi paket kaça çıkar hesap etsin. Çünkü kişisel olarak siz belki halledebilirsiniz ama benim yardıma ihtiyacım var Sağolsun herkes para gönderiyor, eğer hazır paket olmazsa tek başıma nasıl yaparım bu işi
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

AYGÜN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    beyler pazar günü açık toptancı nereden bulacagız? o kadar kişiyiz alabileceklerimizi bi kararlaştırp dagılım yaparız müsaait bi ortam dada poşetleri yaparız bence büğünden sadece poşet ayarlarız o kadarda zahmete katlanalım artık demiii

AYGÜN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    - FLOOD= Arka arkaya atılan mesaj arada başka bir cevap olmadan aynı üyenin birden fazla mesaj atması
    ********************I**********************

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    Arkadaşlar;olay bitmiş artık ayarlanmış herşey. son dakka fikirleri nerden çıkıyo anlamadım ki . fikir verecekseniz zamanında verin Dimi MOTOMAN? Alestevardiya'ya güveniyorum o ayarlayacaktır herşeyi.

Muzurkedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skyteam 200sm
    KATILACAKLAR
    1-Aleste
    2-Trenox
    3-Eyong
    4-federal
    5-e_erdun
    6-jameika-34
    7-JINLUN
    8-cathedral
    9-deamon
    10-freeozkan
    11-motoman
    12-tar-kan
    13-hb_erdun
    14-
    15-cenkmenderes
    16-rüzgarsevdalısı
    17-holy_diver [/b]

Nakit yardımı yapacaklar
    1- BBRR
    2-fedos
    3-gelisim
    4-muvattali
    5-Skullhunter
    6-HEKTOR

7-kadir088

8-kaldera
    9-powerbyaydin
    10-ilnapoli
    11-okanogur

12- muzurkedi

Motosikleti
    Honda NC 750X
    JINLUN düşüncelerin için sağol, ama yinede zor olacak bendeki hesap. Çünkü bende toplanan parayı havuz olarak düşünürsek (şu anda 375 YTL) bunu mantıklı bir paket sayısına bölmek o paketlere mantıklı şeyler koymak onalrın hesabını yapmak toplamak poşetlemek ve dağıtmak uzun sürer gibi. Durun bi netten fiyatlara bakiim neler alabiliriz. Yada başka bir yerden hazır paket işi duyan gören var mı acaba, yani eğer carrefour un paketleri dandikse oraya yönlenebiliriz. Tamam yine carrefour da buluşuruz ama başka yere gideriz o da olabilir

Muzurkedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skyteam 200sm
    Eyong, kardeş ben yardımı yaptım bir gün sonra yapıyorlar eft o yüzden kusura bakma

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ne gönderdiğini bana bildir, ben ayarlarım. Sağolasın...

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler