Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Aşk neden hep acı verir..

Motovento
    REKLAM ALANI

hehe dün arkadaşım ne dedi biliyormusn

abi dünyanın en güzel duygusudur ama bende olmadığı sürece. Filozof gibi konuştun dedim yaw,

sana bir tavsiyem olacak bu zamanda sakın içme, hem kafan güzel olunca saçma hareketler yapabilyor insan hemde sabah uyanınca bir depresiflik çekiyorsun acı 2 ye katlanıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frdndl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım benim -di li geçmiş zaman kullanmısım dikkat ettt
    di- li geçmiş zaman zatenn..biz ayrıldık...ne olur bu eskiden olmuş bişeyy...

biz ayrıldığımızda ne olur bu geçmiş zaman

neyse bosver şimdi dersleri 3 aylık tatilim var keyfini çıkarıcamm

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoq geçmio hiç ugrasmayın sadece kendini için için yiyosun
    emin abi tam benım kafadansın , arada bende msnde arkadaslarla makara felan yaparım derler aha bak unuttu kızı ama unutmadım unutamadım sadece üzüntümü baskalarına yansıtmak ıstemıyorum...
    aynen öyle kardeşim geçmiyo işte aklımdan atmam için baya bi zaman gerek heralde.

Alıntı halimmm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe dün arkadaşım ne dedi biliyormusn

abi dünyanın en güzel duygusudur ama bende olmadığı sürece. Filozof gibi konuştun dedim yaw,

sana bir tavsiyem olacak bu zamanda sakın içme, hem kafan güzel olunca saçma hareketler yapabilyor insan hemde sabah uyanınca bir depresiflik çekiyorsun acı 2 ye katlanıyor.
    arkadaşın doğru laf etmiş, ben zaten alkol kullanmıyorum ama fena halde sigaraya başladım.

bilgisayardan uzakdur, gib basket oyna bowling oyna ata bin motoruna bin gez,git biraz poligonda atış yap,nekadar arkadaş varsa git çağır dolaş gez arkadaşlarının kız arkadaşlarına söyle seni yeni yeni kızlarla tanıştırsın,

sonuç olarak ne yap et yalnız ve boş kalma

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    bilgisayardan uzakdur, gib basket oyna bowling oyna ata bin motoruna bin gez,git biraz poligonda atış yap,nekadar arkadaş varsa git çağır dolaş gez arkadaşlarının kız arkadaşlarına söyle seni yeni yeni kızlarla tanıştırsın,

sonuç olarak ne yap et yalnız ve boş kalma
    boş ve gereksiz iş bunlar eğer gercekten seviyosan gercekten kafana soktuysan ne yaparsan yap cıkmıo aklından zaten hemen aklından cıkıyorsa demekkı sevmemıssın demektır
    böyle durumlarda motosiklet kullanmayı tavsıye etmem yolda trafık canavarına donusulebılır , kızlarla tanıstırma olayına gelınce kafanda o kişi varken istersen dunya guzelını getır yınede beyenmezsin.
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boş ve gereksiz iş bunlar eğer gercekten seviyosan gercekten kafana soktuysan ne yaparsan yap cıkmıo aklından zaten hemen aklından cıkıyorsa demekkı sevmemıssın demektır
    böyle durumlarda motosiklet kullanmayı tavsıye etmem yolda trafık canavarına donusulebılır , kızlarla tanıstırma olayına gelınce kafanda o kişi varken istersen dunya guzelını getır yınede beyenmezsin.
    sen aşk acısıyla saplantıyı birbirine karıştırmışsın. ondan öncede sen vardın ondan sonrada sen olacaksın, boşu boşuna eziyet çekmenin ne alemi var. o vardı ve ondan sonra başkaları olacak.
    benim önerilerim bu acıyı en alt seviyeye indirip unutma zamanını kıslatmaktır.
    sen dinlemezsin olur yaw, git düşün hep onu kahret kendini, iç akşama kadar sonra sabaha kadar uyuma kendi hayatını mahvet, sonra 1 yıl geçsin deki ulen ne saf adammışım şimdiki hatun ona bin basar(örnek)

yine sen beni dinleme boşver benim boş şeylerimi,sen git vur kafayı duvarlara :D

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı frdndl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piişştt OKS çocuğu sen ne zaman büyüdün abilerine akıl verecek kadar suss bakiim sen deettt

emin sende takılma böölee fani şeyleree yaa 3 yılda sürer 5 yılda ama geçer kardeşş ama inş. çabuk geçeeerr
    .
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    sen aşk acısıyla saplantıyı birbirine karıştırmışsın. ondan öncede sen vardın ondan sonrada sen olacaksın, boşu boşuna eziyet çekmenin ne alemi var. o vardı ve ondan sonra başkaları olacak.
    benim önerilerim bu acıyı en alt seviyeye indirip unutma zamanını kıslatmaktır.
    sen dinlemezsin olur yaw, git düşün hep onu kahret kendini, iç akşama kadar sonra sabaha kadar uyuma kendi hayatını mahvet, sonra 1 yıl geçsin deki ulen ne saf adammışım şimdiki hatun ona bin basar(örnek)

yine sen beni dinleme boşver benim boş şeylerimi,sen git vur kafayı duvarlara :D
    ilk zamanlar kötüydü ama aradan bayagı zaman gectı okadar takmıyorum kafaya :D ama öyle nolcak baska kızmı demekle olmuo anlatılmaz yasanır. aradan 1 yıl gectı ve hala bu kız ona bin basar dıyebılecegım bırını bulamadım. aksamları uyumak zor oldu, aksama kadar ıcmedım , basımı duvarlara vurmadım cunku ozamanlar kaskım yoqtu :D
    okadar ugrasmama ragmen amacıma ulasamadım eskisi gibi yasıyorum
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

valla senin için üzgünüm dostum be. umarım dediğim kişiyle karşılaşırsın da halim ne haklıymış be kardeşim der bana bir çay ısmarlarsın birgün

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    çünkü gönül hep ulaşılmaza aşık olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    valla emincim ben seninle bu konuda makara yapmak istemem ama moralin yerine gelsin diye şeyettim..

dilerim ALLAH'tan tüm dertlerine deva bulursun..

doğru insanı bulduğun zaman zati bi şekilde bi işaretler seni uyarıyor işaretleri göremesen bile yüreğin senin yerine karar veriyor..

sen aldırmamaya çalış ben ask acısı bi defa çektim o da intihara kadar sürükledi ama sonuç bu gün burdayım senin gibi çok harika bi arkadasım oldu yani üzüntünü sıkıntını çok iyi anlıyorum sadece kendini bunalıma sürükleme dert etmemeye çalış kendini geyik muhabbetlerine vur bu çok zor olacak ama en azından sıkıntından kurtulmanda yardımcı olacaktır takmamaya çalış..

sıkıntını msn de paylaşmak isterdim..

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşk mutluluk verir.

Çünkü aşk karşılıksız sevmektir.
    Bir şey beklemeden.
    Ölçüp biçmeden.
    Aşık olan aşkı için en güzelini ister.
    Onun mutluluğu için çalışır.
    Bundan bir karşılık beklemez.
    Ben aşkım için ölümü bile göze alırım ama yanımda olsun diyorsanız, siz aşık değilsiniz demektir.
    Çünkü o zaman bir karşılık vardır.
    Şu şartlarda severim,
    şu şartlarda mutlu olurum,
    şu şartlarda mutlu ederim demek, aşk değil, iş anlaşmasıdır.

Ama bu sevginin yanında talep varsa, kimseyi sevdiğinize inandıramazsınız.

Yani karşınızdaki kişiden sürekli istekleriniz varsa, onu sevdiğinize nasıl inanacak ki?

Bu bir talep listesimidir?
    Yoksa aşkmıdır?
    bravo.......... tebrik ediyorum ya.... gerçek aşkı hissedebilen ve yaşayabilen başka insanlar da varmış.. şaşırdım gercekten
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Acı çekmeden aşk mı yaşanırmış.Aşk acıyıda ayrılığıda içinde barındırır zaten,olmazsa olmazıdır.Aşkın güzelliğini yaşarken en başlarda acısınıda yaşamak gerek ama burda önemli olan yaşanan acıyı tadında bırakmak,abartmamak.

aşk acısıyla,tatlısıyla,herşeyiyle güzel.yoksa boş duygulardan,özentiden,bişeyler hissettiğini zannetmekten öteye gitmez ki,iyidir iyidir acı çekmek,acısıyla tatlısıyla aşkı yaşadım demek. Sahte olan bu kadar duygunun arasında acı çektiğini hissetmek bile birşeylerin gerçek olduğunun ispatıdır ama dedim ya acı çekmekte tadında bırakılmalıdır.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emin abi..artık üzülme zamanı değil...bırak bosver gitsin..vallahi değmez..

hem eskiden aşk mı varmışş

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Boşver hayatta aşkı kafaya takmayacaksın,takarsan hasta oluyorsun 2 yıldan beri takmıyorum taktığımdada motorla 2 tur atıyorum unutuyorum!!!
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    acı çekmek karşındaki kişinin sizin için ne kadar önemli olduğunuu çok acı bi şekilde gösterir,kişiliği sağlam bi insansanız acı çekmek yararlıdırr
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla emincim ben seninle bu konuda makara yapmak istemem ama moralin yerine gelsin diye şeyettim..

dilerim ALLAH'tan tüm dertlerine deva bulursun..

doğru insanı bulduğun zaman zati bi şekilde bi işaretler seni uyarıyor işaretleri göremesen bile yüreğin senin yerine karar veriyor..

sen aldırmamaya çalış ben ask acısı bi defa çektim o da intihara kadar sürükledi ama sonuç bu gün burdayım senin gibi çok harika bi arkadasım oldu yani üzüntünü sıkıntını çok iyi anlıyorum sadece kendini bunalıma sürükleme dert etmemeye çalış kendini geyik muhabbetlerine vur bu çok zor olacak ama en azından sıkıntından kurtulmanda yardımcı olacaktır takmamaya çalış..

sıkıntını msn de paylaşmak isterdim..
    ben seni biliyorum kardeşim sağolasın, konuşuruz yine.

Alıntı coldplay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acı çekmeden aşk mı yaşanırmış.Aşk acıyıda ayrılığıda içinde barındırır zaten,olmazsa olmazıdır.Aşkın güzelliğini yaşarken en başlarda acısınıda yaşamak gerek ama burda önemli olan yaşanan acıyı tadında bırakmak,abartmamak.

aşk acısıyla,tatlısıyla,herşeyiyle güzel.yoksa boş duygulardan,özentiden,bişeyler hissettiğini zannetmekten öteye gitmez ki,iyidir iyidir acı çekmek,acısıyla tatlısıyla aşkı yaşadım demek. Sahte olan bu kadar duygunun arasında acı çektiğini hissetmek bile birşeylerin gerçek olduğunun ispatıdır ama dedim ya acı çekmekte tadında bırakılmalıdır.
    acı insanı olgunlaştırır zaten bunu yıllar evvel anladım, ama elden birşey gelmeyince çare olmayınca insan kötü oluyor.

Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşver hayatta aşkı kafaya takmayacaksın,takarsan hasta oluyorsun 2 yıldan beri takmıyorum taktığımdada motorla 2 tur atıyorum unutuyorum!!!
    motorumu geçen hafta sattım öyle bi şansım yok malesef.

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acı çekmek karşındaki kişinin sizin için ne kadar önemli olduğunuu çok acı bi şekilde gösterir,kişiliği sağlam bi insansanız acı çekmek yararlıdırr
    yukarda dediğim gibi hiç olmazsa olgunlaşıyoruz işte.

Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emin abi..artık üzülme zamanı değil...bırak bosver gitsin..vallahi değmez..

hem eskiden aşk mı varmışş
    asıl eskiden varmış

Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bravo.......... tebrik ediyorum ya.... gerçek aşkı hissedebilen ve yaşayabilen başka insanlar da varmış.. şaşırdım gercekten
    ben birazda bencillik yapıyorum galiba, coq abimiz söylediklerinde haklı.

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    bence kendini motoruna ver

ben motorumu yıkarken herşeyi unutuyorum hayattan 1 saatliğine uzaklaşıyorum
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kendini motoruna ver

ben motorumu yıkarken herşeyi unutuyorum hayattan 1 saatliğine uzaklaşıyorum
    geçen hafta sattım malesef.

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta sattım malesef.
    hadi ya olmamış

o zaman varya kendine başka bi şey bul ornegin git çin malı bi uzaktan kumandalı araba al ucuza sok tak sonra ne bileyım bahcede ugras işte otunu copunu temizle
    yanı onu unutacak şey yapmalısın bence
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)