Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kask çantası?

Motovento
    REKLAM ALANI
    distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    arkadaşlar adamın birinde kaskı içine koyabileceğim file tarzı sadece bezden ve ipten oluşan bi kask çantası görmüştüm epey bi aradım ama bulamadım, nette de çanta diye aratınca bulamıyorum. şu çantanın adı nedir? torba çanta, file çanta, kask çantası veya herneyse adını bilirsem daha kolay ulaşabilirim yada o çantadan kullanan varsa adını ve nerde bulabileceğimi yazarsa çok yardımcı olmuş olur teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    onu bir terziyede amerikan bezinden diktirebilirsin distinto kardeş okadar zor bi şey değilki

Motosikleti
    MCT 250
    eger forumdan da çantaya ulaşamazsam son çare dediğinizi yapıp terziye diktirecem artık....

windgirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xvs 650 a
    Distinto selam.Ben iki adet givi marka kask aldım ikisinin de arayıpta bulamadığın bez ve ipten ibaret KORUMA KILIFI var

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    distinto o öyle ayrı satılan birşey değil benim bildiğim, aldığınız kaskla birlikte veriliyor.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    MCT 250
    bilgileriniz ve ilginiz için teşekkürler , nette biraz aradım coleman pvc torba diye bişey buldum işimi görecek gibi

alpinaB10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR K9
    pahalı kaskların koruma torbası oluyo sanırım.. bende vardı ama attım çöpe ..ne işe yarıyosa işte.....

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı alpinaB10 adlı üyeden alıntı
    pahalı kaskların koruma torbası oluyo sanırım.. bende vardı ama attım çöpe ..ne işe yarıyosa işte.....
    okula gittiğimde tüm gün kaskım elimde dolaşmaktansa çantanın içinde muhafaza etmek daha kolay olur, en azından benim bu işime yarayacak, okul açılana kadar aklıma bile gelmemişti de okul açılınca anladım bana gerekli...

hondaxl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600
    Birader Kaskı bütün gün çanta gibi gezdireceğine motoruna niye kilitlemiyorsun?
    [B][I]Dayak nedir ? Kime atılır [/B]??[/I]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler