Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kankamın fişini çektim :=):=):=)

Motovento
    REKLAM ALANI
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Evet sayın mt bana yapılan haince saldırının karşılığını çok vakit kaybetmekten vermek istiyorum isminin baş harfi zion1 olan arkadaşımız dünkü konuda benimle ilgili resimleri yayınlarken bi kaç resimi unutmuş bunlarıda ben ekleyeyim

Korku filimlerinden fırlamış sanki şu şekle bakarmısınız bide ses tonu varki bunda görseniz akıllı uslu aklı selim bi adam zannedersinizz

Shot at 2007-08-15

Görende karpuz taşıyo zanneder şu kaskı tutuş şekline bakarmısınız koltuk altında artist artist zaten aramızda kalsın pek kask felanda takmıyo kendileri sırf fotoda şekil olsun diye eline almış kaskı ve her fotoğraf çekmemizde çıkarıp aldı sonra geri yerine koydu

Shot at 2007-08-15

İşte bilinçli motorcu bu olsa gerek şimdi siz caddede böyle ağzında iki sigara birden giden bi motorcu görseniz ne düşünürsünüz eksozundan bile ağzından çıktığı kadar duman çıkmıyodu 1930 model kömürlü tiren gibi gidiyo adam arkadaki arabalar sis farı yakıyolar üzülerek söylüyorum kankam ve kankam gibiler yüzünden ne yazıkki kötü imajımız varr ana neden buu şekle bak yavvvvv bide motorcular sigarayı böyle içiyomuş diyoo nerden duymuşsa

Shot at 2007-08-15

Buda cengiz beyimizin kaskının daimi durduğu yer sadece özel durumlarda ordan çıkar özel durumlar çevirmeler kavşaktaki polisler ve Adana Mt buluşmaları bilinçi motorculuk bu olsa gerek zaten motorunun selesini görün kaskın olduğu yer siyah diğer yerler güneşten sararmış hiç mi takmassın be adam şu kaskı bu kadarda olmazki

Shot at 2007-08-15

Bana çocuk gibi neler yapmış diyen arkadaş kendisi çok masummuş gibi yaptıklarına bakın baban seni böyle görse sanıyorum sahip çıkmaz kankam bide hergün adamın başının etini yiyon evlendir beni diyerekten sen olsan seni evlendirirmisin

Shot at 2007-08-15

Tamam zafer işareti iide ne için onu anlamadım çarpışan arabada skormu yaptın zafermi kazandın anlamadım hı yolda ii gittin desem oda değil benden 15 daaka sonra gelebildinnn eee neyin zaferi kankaaa işin gücün etiket kanımca ( bunlar reklam kokan hareketler mayk )

Shot at 2007-08-15

Bak bak ırz düşmanına bak hele kızı nasıl kesiyooo ben şimdi seni ela gözlü yengeme söylemezmiyimm ( söylermiyim inan söylerim cengiz ya bu arada ela gözlümüydü )

Shot at 2007-08-15

Erol taş kılıklı herif şuna bak çifti nasıl kıstırmışşş kaskın içindende katıla katıla gülüyo o çocuğun yerinde olacam o çarpışan arabayla il sınırına kadar kovalardım senii utanmıyon dimi

Shot at 2007-08-15

şimdi kask takmaman kızları kesmen genç ve mutlu çiftleri üzerine araba sürerek taciz etmen hangi motorcuya yakışır bide kendisi melekmiş gibi beni deşifre ediyoo dur bende senin dediğini söyleyeyim

Kanka beni affetttt

Umarım verdiğim ultimatomu almışsındır yoksa sadece söylemekle kalmam elimdeki diğer ( n-------ü ) footoğraflarınıda yayınlarımmm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    almışın ıntıkamını helal olsun ıso abım....yakısırrr...

Motosikleti
    R1_8
    yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır

eyvallah saolasın

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    intikamını almana sevindim iyi oldu

Motosikleti
    honda dylan
    butun foyalarınızı dokmussunuz..........

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Hain Erol nolcak.Nedir bu biizm kasksız Erollardan çektigimiz

haha erol taş olayına koptum,karşıdaki kızda yazık,
    nayırrrrr die bağırıo gibi..

sağ arabada nuri alço
    sol arabada tarık akan ve hülya avşar.

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    1930 model kömürlü tiren gibi gidiyo adam arkadaki arabalar sis farı yakıyolar

hahah buna koptum yaw kankalar beni neden çekemiyorsunuz onu anlamıyom cuma günü akşam piyasadayım yakalarsınız inşallah
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    bu düpedüz kopyadır kanka bari yaratıcı bir intikam alsaydın zaten sana yolladıgım resimleri siteye koymayı beceremişsin bilesenin çinlilerl e bir akrabalıgın varmı kankaonlarda her gördügünü kopyalıyobundan sonra kendine dikkat et ayagı yere yaetişmeyen huyocuuuuuuuuhaaa o besinci resimdeki hareket zafer işareti degil sana yapılmış bir daire hareketiydiolayları carpıtma kamuoyunu yanlış bilgilendirme.........taş yokmu taş
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    2006 Siyah Ford Focus TDCİ(175hp)
    hocam intikam pek beklediğimiz gibi olmamış ama yinede zoin1 in yanına kalmamış yaptıkları bu arada kendine dikkat et bu zoin1 in hain planları var gibime geliyo...
    Ken wa kyouki. Kenjutsu wa satsujin-jutsu. Donna kireigotoya odaimoku wo kuchi ni shite mo, sore ga shinjitu...

Çarpışan arabaya kaskla binen ilk türk

Motosikleti
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çarpışan arabaya kaskla binen ilk türk
    yooo efendy iso dan sonra ikinci bak yigidi öldür ama hakkını inkar etme

iso bazı yerlerde belden aşagıya vurmuşsun olim ben senin kariz ma fotolarını koydum sen beni erol taş yaptın buradan duyurulur tüm mt üyelerine isonun ruhuna el fatiha

Motosikleti
    R1_8
    zion lütfen öyle gereksiz savunma yapma kopyacı felan deyip dua et elimde malzeme yok bu kadar çıkıyo o terliği sen giyseydin görürdünnn

Motosikleti
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zion lütfen öyle gereksiz savunma yapma kopyacı felan deyip dua et elimde malzeme yok bu kadar çıkıyo o terliği sen giyseydin görürdünnn

o malzemeyide ben bilerek verdimki zaten sana bak dilimin altında baklavar cıkarıymmı onu ama neyse intikam soguk yenen bir yemektir tadını cıkar kanka hiç ummadıgın bir anda bende seni kısa devre yaptıracam

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çarpışan araba tam komedi yaa
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

çoq güsel olmuş bu fotolar kim çektiyse beceriksizmiş biras ama pozlar dehşett

Alıntı sevdalım adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çoq güsel olmuş bu fotolar kim çektiyse beceriksizmiş biras ama pozlar dehşett
    eleman lafi cakmis gitmis yaaa

NOT:maksat konuyu hortlatmak degildir,polemik yapmayiniz...

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eleman lafi cakmis gitmis yaaa

NOT:maksat konuyu hortlatmak degildir,polemik yapmayiniz...
    o eleman öldü kankaaabu mesajı yazdıktan sonraa
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

olm senin efendiligin nerede milleti rencide ediosun

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Eskı konuymus ama okurken gulmekten okuyamadım yemınkı sagol ya Ders calısıyordum beynım sulanmıstı ıy geldı..
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler