Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Foça Özel Eğitim Komutanlığına Askerlik Yapanlar Var Mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar acemilik sayfasını tokatta kapattım,allah nasip ederse 9 Mayısta izmir foça özel eğitim merkezi komutalığnda usta birliğine başlayacağım.Her kafadan bir ses çıkıyor hakkaten orda askerlik yapan varsa düşüncelerini öğrenmek istiyorum.
    Bir gün mutlaka ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    18 yıl önce oraya gitmiştim bi kurs için,yerini bile unuttum desem yeri var

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    nasılsın fatih izmir focada benim bi arkdasım acemeliğini yaptı eğitimi cok ağır diyodu.tabi bu eleman 5 sene once yaptı askerliğini artık komutanlar değişmiştir orda şimdi ne var ne yok bilinmez.arada buralara yaz yaşadığı anlayalım.izmire gezi olduğunda yanındayım.hadi sana hayırlı teskereler.

foça

Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar acemilik sayfasını tokatta kapattım,allah nasip ederse 9 Mayısta izmir foça özel eğitim merkezi komutalığnda usta birliğine başlayacağım.Her kafadan bir ses çıkıyor hakkaten orda askerlik yapan varsa düşüncelerini öğrenmek istiyorum.
    Merhaba,
    Foça özel eğitim merkezi komutanlığına düştüm bende..
    Şanslı sayılırız..Orda askelik yapmiş biriyle konuştum..
    Resimlerinide gördüm..Subaylar oraya aileleriyle tatil yapmaya gidiyo..Bizler ise onlara hizmet ediyoruz..Eğitim yok..Spor yok..Kışında Ilgaz kayak merkezine gönderiolarmış..Buralar sadece rütbelilere açık tabi..Ucuz şekilde yararlanıyorlar..Foça özel eğitim merkezi deniz kenarında harikulade bir plajı olan(cumartesi bizde yararlanabiliomuşuz..Veya her sabah 2 saat) antalyadaki 5 yıldızlı tatil merkezlerine benzeyen bir yer..
    msn'e gelirsen resmi de gonderirim..ayrıca orda da görüşürüz..Bende 9' unda gidicem..
    c_ugur@hotmail.com

İzmir yeni foça daki eğitim tugayı ile oranın bire alakası yok..Orası komando alayı..Yani korkma..Foça diyince herkes birşey söler çünkü foça eğitimi ile en meşhur yerdir turkiyede..Ama bizimki tatil merkezi yeni foça değil..Eski foça..

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    dostum bende 9 unda gidiyorum sabah 6,30 uçağıyla tel. laşırsak teslim olmadanda izmirde takılırız
    Bir gün mutlaka ...

ben oranın ilk tertibiyim kardeşlerim 82/4 olarak yaptım ben gittiğimde inşaat halindeydi ve orda inşaat var diye bizleri bodrum özel eğitim merkezine yollamışlardı 3 aylık görev için ordan tekrar foçaya geçtik ve kamp hazırdı eşyaları herşeyi bizler taşıdık ve çok çilesini çektik gerçekten ama şuan mükemmel olmuştur orda manolya otelde görev yapıyordum ama sizlere tavsiyem internet cafede görev yapın otelcilik çok kötü zimmet olayı var internet cafe süper orda en rahat yer süper bir yere düştünüz hayırlı olsun resimler çok ama pc de yok koymak isterdim şanslısınız

1987/2 - A şuan orada olanlar tanır beni bölük yazıcısı emre süper bir yer subay tahsisli kamp yeri subaylaru,ın tatil köyü aynı zamanda generallerinde .....

Motosikleti
    RMZ GY-150 3-A 2007
    arkadaşım bu dediyin yer şumu 7.jandarma komando er eğitim alayı yeni foca izmir mi yoksa uzman komando okulumu hancisi
    tam anlamadım ama 1 cisi ise tekkelime cehennem evet gercek ifade bu
    [B][I][CENTER]İKARUS :ama kanatsız ::melek02:[/CENTER][/I][/B]

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    foçaysa yırttın 7.jandarma egitim alayı yei foçaysa geçmiş olsun ama unutma her halükarda manisa kırkagaçtan iyidir bari sana hırsızmışsın muammmelesi yapılmıyor ayrıca sivil çıkıyorsun çarşıya
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Hysoung 250 gt R alacam Sağlam tmiz vrsa alarim :)
    3 senem var daha askeliğe
    Ölüm, ölü için bir çözüm değildir.!

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    arkadaşım ben izmir alsancaktaydım foçanın namını bilmeyen yok tek kelime söylicem bitmişin sen
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

slm bende askerliğimi foça özel eğitim merkez komutanlığında yaptım özel eğitim denince herkez korkuyor bende ilk oranın ismini duyduğumda bende korktum ama gidip gördümki muteşem bir yer yani her insana nasip olmayacak bir askerlik yaptım adna urfa lahmacun yani aklına ne gelirse yedim içtim denize girdik gezdik eğlendik diskoda eğlendirdik subaylarla bir aile gibisin ben generallere bakıyodum çok iyiler sana çok yardımcı oluyorlar bir aile gibisin sana bahşiş veriyorlar tabi birde munakat var munakatlarda seçilirsen sosyal tesilere iniyorsun seçilemezsen peyzaş yani çevre düzeni ile uğraşıyon çim ekiyon çiçek ekiyon izmarit topluyon vssss ama genelde yüzde doksanı sosyal tesis askeri oluyo nöbet yok iştima yok koğuş kalk diye bişey yok müzik sesiyle uyanıyorsun hafta sonu denize giriyosun çarşıya çıkıyosun askerin karavanasını sivil yemek şirketi yapıyo yani dışardan yazın hep kavun karpuz aklına gelen tüm meyveler çıkıyor koğuşlarda 7 8 en fazla 10 kişi kalıyon kaedine ait ahşap bir dolabın oluyor büyük orda hizmet ettiğin süre sende dışarıda aryıpta bulamadığın belkide görmediğin yiyecekleri yiyiyorsun hamamlarda deyil sizlere ayrılmış duşa kabinlrde istediğin zaman duş ala biliyorsun yani tek kelimeyle muhteşem 1985\1 tertip kadir

yani arkadaş üzülme gönlünce keyfine bak sosyal tesis askeri olmaya bak sosyal tesisin her yeri güzel ve muhteşem golf sahalarındaki gibi küçük golf arabaları var benim tavsiyem ehliyet varsa şoförümde de otmatik vites golf arabasıyla misafir taşırsın orda ben gerçekten ordaydım kimseyi kafaya takma beyaz gömlek siyah pantalon giyiyorsun vede krvat takıyon hafta sonu orya özel şort tişort giyiyorsun yani serbersin çamaşırlarını istediğin zaman yıkatıyorsun temizi alıp kirliyi veriyorsun asker kantininde dev ekran tv keyfi yapıyon kardeş anlatacak çok şey varda hey gidi günler tadını çıkar oraların bir askerlik gibi deyil alakası yo diyebilirim cep telefonu kullana biliyorsun tabi yakalatmazsan rahat rahat kullan kimse bişi demiyor çarşı küçük ama çok güzel bir yer ye iç eylen ...........

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    arkadaşım askeremi gidiyorsun tatilemi
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Bu başlığı açalı çooook uzun zaman oldu,yellow boys arkadaşım ne yazmışsa harfiyyen doğru.Özel eğitimde askerlik yaptım gerçekten çok şanslıyım herkese nasip olmaz
    Bir gün mutlaka ...

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    foçaysa yırttın 7.jandarma egitim alayı yei foçaysa geçmiş olsun ama unutma her halükarda manisa kırkagaçtan iyidir bari sana hırsızmışsın muammmelesi yapılmıyor ayrıca sivil çıkıyorsun çarşıya
    Bende kırkağaçta yaptım. Hırsız muamelesini derke anlayamadım tam olarak, ayrıca kırkağaçta da çarşıyada sivil çıkıyorsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)