Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

meslek lisesi mi düz lise mi ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Sağlık meslek lisesi en iyisi ;)
    600RR ye Geçmek İçin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    " AK "
    lise 2' deki notlarım:

mat:2
    qeo:2

lise 3' teki notlarım:

mat:5
    qeo:4

sosyalim sıfırdır...ezberim hiç yoktur...fizik kimya desen hiç bilmem...dershanede yapamayanlardanım...3 yıl qittim dershaneye baktım olacak kibin deil...sırf piyasa yapıoorum...3. öss sınawına qirmeden son 4 ay sadece matematik ve qeometriden özel ders aldım...we uludağ üni iibf kazandım....we uludağı 4 üzerinden 3,16 ile bitirdim... yani sonradan açılanlardanım...düz lise en isii bence...

LABO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano 125 mt
    Bence lisesi özellikle sağlık meslek lisesi zaten kafan çalışıyorsa 2 yıllıklara direk geciş var ordanda dgs ile tamam

hem ayrıca kpss de 80 puan falan aldığında direk memursun ama düz lisede 95 bile kurtarmıyor ben sağlık mezunuyum ve çok mennum iyiki okumuşum

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yha annem beni meslek lisesine göndermek taraflı fakat bnde bıraz pargözümdür para için babamı bile satarım...

en meraklısı oldugum seyler araba ve motosiklet....meslek lisesi daha iyi geliyor babamın kendı ıs yerı var reklam yapmak gibin olmasın www.haselmetal.com dan bakabılırsınız....gelecek garantim var eger bununla ilgili alan okursam...gel gelelim orada ne gibin bölümler var yeterince aydınlatılmıs degılım....

birde anadolu meslek lisesi,endüstri meslek lisesi,meslek lisesi bunların farkı ne

yorum yazanlara choqq tesekkur ederımm....

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    girebilirsen anadolu meslek lisesine gir. mezun olduğunda fazlası ile bilgili olursun.. endüstri meslek ile özel sektöre biraz daha yatkın olursun.. meslek lisesi ile boş bir mezun olma ihtimalin biraz daha fazla..

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Ben endüstri meslek lisesi bitirdim, zor günlerdi be bi tane bile kız yoktu .
    Şuan meslek yüksekokulunda okuyorum bölümüm bilgisayar programcılığı, 2 senelik bir okul, kendini geliştirenler iyi firmalarda çalışıp parayı götürüyorlar geliştiremeyenlerde aç kalmamaya bakıyor, sana tavsiyem:Hazırlık sınavlarına çalışmak yemiyo anlaşılan, liseyi bir elektrik yada elektronik bölümünü bitirip astsubaylık meslek yüksekokullarına girmeye çalışman
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Boşuna yazmısız o kadar hıc okumadan gecmıssın......Neyın ne oldugunu anlattık hala o ne bu ne dıye soruyor...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendi gelecegimizi hazirlariz, memnun kalmazsak kader deriz.
    Comfirmation Bias

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imam hatip
    ne demk bu dalga mı geçion????
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    avcılar teknik lisesi 2 sınıftayım elektrik elektronik okuyorum
    4 yıllık üni. hedefim
    elin ayagın takım taklavat tutuyorsa meslek lisesi
    2bin7 HONDA CBF 150 (34 EN 6186) İSTANBUL- AVCILAR

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    su ürünleri lisesine git bitir 2.kaptansın en güzel meslek ve en tatlı para onda gerisi boşşşşşşşşş sonra imtihanla belgeni büyütürsün bakmışsın uzak yol kaptanı olmuşsun

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    düz liseye gidersen,yok dersane yok özel hoca derken sağlam bi motor parası bayarsın.yok çalışıp kazanırım dersen oda koca bi yalan olur.bu arada dersanelerde hep para tuzağıdır.iki üç başarılı ögrenciyi bi sınıfa sokarlar en iyi hocalarını bu sınıfta tutarlar geri kalanlara okuldan yeni mezun olmuş stajerleri de usta ögretmen diye kakalarlar.
    teknik liseye gidersen vede kafayı çalıştırırsan direk 2 senelik okul geçip dikey geçiş zorlarsın ve şansın öss den daha çok olur.düz lise yaşamı ayrı bi dünyadır.kendini prens gibi hissedersin ama bittikten sonra tanıdık milletvekili veya zengin baba, amca veya dayın yoksa KOCA Bİ HİÇSİNDİR!!!
    Özetlersek bence meslek lisesi.

ufuch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    meslek lisesi öss ye de gir işinde hazır olsun ama geleceği ii bölümlere gir mesela ben elektrik elektronik teyim brz zor ama katlancan......

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kardeşim eğer denizi sewiyosan (benm gibi ) Hiç düşünme denizcilik meslek lisesine git Kaptan ol dünyayı gez para aL

Ben zamanında gitmedim çok Pişmanım

NOT : Karamürsel Anadolu Lisesi Mezunuyum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşuna yazmısız o kadar hıc okumadan gecmıssın......Neyın ne oldugunu anlattık hala o ne bu ne dıye soruyor...
    okudum ama pek bişi anlamadım bi dk tekrar okuycam.....

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda neyi kastediyorsun orası okul değil mi lütfen biraz saygılı olun
    okul tabı cukı bende oraya gıdıyorum
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    duz lise... meslegini erkenden secme... (ben matematik ogretmeni olacam yakında, bilmem sozlerim anlam tasır mı senin icin..)
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    valla şu ana bakıp geleceği de öyle düşünme.. her şey çok hızlı değişiyor..
    ben hem rahat olurum hem nazaran daha fazla kazanırım diye makine öğretmenliği okudum.
    güya buna göre yılda sadece dört ay çalışıp (o zamanlar hesaplamıştım) bin ytl gibi bir maaş alıp geri kalan vakitte de keyfime bakardım. ama kaç sene atama olmadı bende özel sektör koşturmacasına (yada sürünmesine mi demeliydim) alıştım.. ne zaman şantiyede ne zaman ofiste sürttüğümü bilmiyorum. akşam yedi sekiz gibi eve gelirsem dua ediyorum. pazar günü sabahın sekizinde şantiyeden arandığım da oluyor (kolaysa kapat bi cep telefonunu..) tamam daha çok kazanıyorum belki ama, karşılığını fazla fazla ödüyorum..

yani sen işi bilen bi uzmandan destek al. onunla otur konuş. hangi derslere yatkınlığın var, ne bekliyorsun hayattan, neler verebilirsin, ne istidatların var onu belirle ilkönce.. sonra gerisini düşün.. tek başına karar vermen için bu çok küçük bir yaş..

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abisi meslek liselerini bitirdiler artık herşey üniversite okumaktan geçiyor...meslek liseleri diyince herkesin kafasına serseri tipli sınavları kazanamayıpta gelen insanların yeri olarak biliyor daha sınava zaman var şimdiden bile başlasan kardır...

kendi yaşadığımı anlatayım babam kazanamassan okutmam türünden şeyler söylerdi ben kulak arkası ederdim son 2 ay kala baskıyı arttırdı bende cidden okutmaz dedim...sonuç...2 aylık eşşek gibi çalışmayla gelen 436 puan...

ümitsizliğe kapılma bu yazıyı okuduktan sonra yerinde bile durma hemen başla...benden söylemesi...

takıldığın şey olursa gel söle mtnet te liseli fazla yok...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

--

ya sze bişe sormak istiyorum kafam çok karışık ben meslek lisesi 10.sınıftayım düz liseye geçmek istiyorum geçebilirmiyim alırları beni???

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)