Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

dostlukla ilgili

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    hiç beklentiniz olmadan birdostluk düşünün çok değer veriyorsunuz ama gelişmeler umduğunuz gibi olmuyor bizaman sonra tektaraflı dostluk olduğunu ve karşı taraftan önemsenmediğinizi anlıyorsunuz ve hala budostluğu sürdürmek istiyorsunuz,sebebide hayatınızdaki önemli bir boşluğu doldurmasıdır budurumda aynı dostluk devam etmelimidir yoksa kafanızdan atmalımısınız,yoksa azıcıkta olsa değer beklermisiniz,bizbu sohbeti ardahandan kenan isimli bir arkadaşla akşam konuştuk ve çoğunluk fikir edinmek için açtım konuyu görüşlerinizi paylaşırmısınız,yada dostluğun adını yazarmısınız,kardeşlik,arkadaşlık,yarenlik vs
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Benim ona verdiğim değeri, bana vermiyor mu? Düşünürüm dışardan bakıp.. benim değerli gördüklerim ne, onunkiler ne? Yani sonuçta arkadaşlık tek taraflı olmaz. benden yardım istemediği sürece ben de onu unuturum.
    Ya gerçi buraya benim bişiler yazmam çok saçma olacak. Ben az arkadaş ile yaşayan bir insanım ve etrafımda mutlaka değer verdiğim bana değer veren insanlar var. Hayat.. zamanla herkes uzaklaşıyor birbirinden ama 6-7 sene görmediğim bir arkadaşımla en son nerede kaldıysak yine oturup ordan devam edebiliriz paylaşmaya.

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    benim karşımdakine verdiğim değeri, onun da bana verip vermediğini bakışlarından anlarım ben. ben bişey anlatırken o "amaan açtı çenesi düştü yine püfff" dercesine bakarsa ben çabucak bitiririm anlattıklarımı ve başkasına dönerim. neticede beni iplemiyor yani o kişi. o kişi benim için sadece dosttur. arkadaş olamamıştır benim için.

ama aşk anlamında sorarsan ümmet abi çevremde bu tür 2-3 kişi var bazen ufak dürtülerle nabız yokluyorum. dediğin gibi önemli boşluğu doldurabileceğine inandığım bir kişiyse elimden geleni yaparım yapacağımdır da. eğer tek taraflı bi çabam oldugunu hissedersem de ona elimden gelen heer türlü laf sokma vs. de yaparım yani. çünkü sevginin bitiği yerde nefretim başlar demiş ebru ablam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dostluk bir anda silinemez bence .Karşılıklı brşeydir.Hani ilk bakışta aşk falan derler ya. bu da öyle birşeydir . ilk anda çekersiniz birbirinizi .iki tarafında hiç bir çıkarı yoktur bu birliktelikten . çok hassastır .en ufak şeylerde bile taraflar birbirini üzebilir ama asla ayrılmazlar .aynı şeylere gülmek aynı şeylere üzülmektir dostuk yani birbirinizin hissettiklerini hissedebilmektir .

benim ilkokuldan bu yana tanıdığım bir dostum var mesela . 2 seneden bu yana görüşmüyoruz.şu an hangi şehirde olduğunu dahi bilmiyorum. benimle konusmak istemiyor . bir çok defa aradım .konusmak istemediğini söyledi ama telefonumu silmediğini biliyorum. çünkü telefonu açar açmaz lütfen arama diyor. konusmak istememesinin de sebebini bilmiyorum .çok şey palaştık biz onla . o benim herzaman dostum ve öyle kalacak. o her ne kadar beni istemese de şimdi yolda karşıma çıksa koşup boynuna atlarım .dostluk asla silinmez silinemez bence .ağlarmışım şimdi

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Yok olmaz.. Yürümez senin ona verdiğin değere değmez bile be abi.
    İnsanlar böyle kadir kıymet bilmez.Tek şey çıkara bakar,çıkar bittiğinde dostluk mu arkadaşlık mı ne koyarsanız artık adını o da biter.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç beklentiniz olmadan birdostluk düşünün çok değer veriyorsunuz ama gelişmeler umduğunuz gibi olmuyor bizaman sonra tektaraflı dostluk olduğunu ve karşı taraftan önemsenmediğinizi anlıyorsunuz ve hala budostluğu sürdürmek istiyorsunuz,sebebide hayatınızdaki önemli bir boşluğu doldurmasıdır budurumda aynı dostluk devam etmelimidir yoksa kafanızdan atmalımısınız,yoksa azıcıkta olsa değer beklermisiniz,bizbu sohbeti ardahandan kenan isimli bir arkadaşla akşam konuştuk ve çoğunluk fikir edinmek için açtım konuyu görüşlerinizi paylaşırmısınız,yada dostluğun adını yazarmısınız,kardeşlik,arkadaşlık,yarenlik vs
    Ümmet abi hep karşı tarafdan birşey beklemek bence dostluk olmaz..çıkarlar menfaatler canım cicimler sanal merhabalarda dostluk olmaz bence...benim fazla dostum olmadı...dostlarımı kolay kolay bırakmam...keybetmemde...

bence bazı arkadaşlar bazı merhabaları dostluk sanıyorlar...yada her zamanki diyaloğu kuramayınca ilgiyi göremeyince şaşırıyorlar...halbuki hep yanlızdılar...hiç dostları olmadı onların...

Allahıma şükrederimki az dostum var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    ne kadar az dostu varsa o kadar gerçek dostu olduğunu düşünen insanlardanım..
    tabiki herşey insanla olur. tanımak sevmek lazım insanları..
    ama hepsiyle arkadaş olmaya hele dost olmaya çalışmaya gerek yok

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    ümmet baba saygılar;

abicim açtığın tartışma konusu yada fikir alış veriişi diyelim aslında hepimizin yabancı olmadığı bir konu.
    mesela ben dostluk konusunu çok acı bir şekilde yaşayanlardanım.
    6 7 bilemedin 8 senelik dostluğum bittii.
    önce arkadaş olarak başlarsın sonra paylaşırsın sonra tümüyle bütünleşirsin bunları karşılıksız çıkarsız yaparsın. ama biğün öle bir olursun ki yanlız kalırsın

bence boşluk dolduran olmamalı gittiğinde boşluğu doldurulamayan olmalıı dost dediğin.

ama yazık ki ben onu yakalayamadım. Aallahtan yakalanmıyoo bi yakalasam varyaa hesabını sorucam bu zamana kadar nerdesin diye

benim dostum olmadı abii olduğunu sandım ama olmamaış hiçç
    bence ortak fikir az olmalı tam olmalı hatta bir tane olmalııı
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    olmaz
    yaşanmaz..
    manevi duygulardır dostlardan arkadaşlardan yada sevigiliden alınan
    bu duyguları taşımak zevk verir isana, kimi zaman üzer acıda verir ama her zaman mutlu edici bi yanı vardır
    ama karşılıklı olduğu sürece ebedi dir
    hep karşılıksız dostluktan bahsederiz
    ama nedir bu karşılıksız dostluk, demek deildirki sen bana yaptın bende sana yapıcam
    en önemlisidir manevi duyguları karşılıklı yaşamak
    sana aşk tan örnek vermek istiyorum abi;
    birini seversin, isteyerek yada istemeden varmı önemi?
    önemli olan onun seni ne kadar sevdiğidir, çünkü sen seviosundur ve sevginden eminsindir..
    ama karşı tarafta kosokoca bi boşluk hissedersin, önemli olan bu boşluığu tartmaktan geçer
    adı üstünde boşluk, nasıl tartıcan? oldukça zor dimi..
    eğer karşımızdaki insan tamamen boş ise, yürütmeye çalışmak hayattan birkaç zaman daha çalmak demektir
    hayat gelmezki beklemeye
    düşünsene saatte 2000 küsür km süratle dönen dünyayı bile yakalayamadığımızı düşünüp geç kaldığımız kaç eksik var hayatımızda...
    bizim karşımızdakinin kalbinde olmak istememiz kendimizi yormaktan başka bi işe yaramazki abim
    sevilmek güzeldir dimi, sevilmemek te çok kötü sayılmaz aslında
    en azından artık sevilmiyoruzdur ve dürüstçe anlatılmıştır bize
    ama yazdığın kelime dikkatimi çekti
    ÖNEMSENMEMEK..
    en ağar ceza olsa sa gerek bizlere ki kendimizi önemsetmeye çalışarak daha fazla yıkmazmıyız kendimizi
    belki muallakta kalmaktır senin sölemek istediğin
    ama en kötüsüde o be abim..
    lösemi hastası birinin dudaklarından dökülen kelimelerle bitiriyim yazımı, fikirlerimi tamamlıyacaktır.
    'Öleceğimi bilmek deilki beni üzen yaşayacağımı bilmenin sevindirmediği gibi, ne olacağını bilmemekti her gün öldüren...
    GKN MOTORS

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz
    yaşanmaz..
    manevi duygulardır dostlardan arkadaşlardan yada sevigiliden alınan
    bu duyguları taşımak zevk verir isana, kimi zaman üzer acıda verir ama her zaman mutlu edici bi yanı vardır
    ama karşılıklı olduğu sürece ebedi dir
    hep karşılıksız dostluktan bahsederiz
    ama nedir bu karşılıksız dostluk, demek deildirki sen bana yaptın bende sana yapıcam
    en önemlisidir manevi duyguları karşılıklı yaşamak
    sana aşk tan örnek vermek istiyorum abi;
    birini seversin, isteyerek yada istemeden varmı önemi?
    önemli olan onun seni ne kadar sevdiğidir, çünkü sen seviosundur ve sevginden eminsindir..
    ama karşı tarafta kosokoca bi boşluk hissedersin, önemli olan bu boşluığu tartmaktan geçer
    adı üstünde boşluk, nasıl tartıcan? oldukça zor dimi..
    eğer karşımızdaki insan tamamen boş ise, yürütmeye çalışmak hayattan birkaç zaman daha çalmak demektir
    hayat gelmezki beklemeye
    düşünsene saatte 2000 küsür km süratle dönen dünyayı bile yakalayamadığımızı düşünüp geç kaldığımız kaç eksik var hayatımızda...
    bizim karşımızdakinin kalbinde olmak istememiz kendimizi yormaktan başka bi işe yaramazki abim
    sevilmek güzeldir dimi, sevilmemek te çok kötü sayılmaz aslında
    en azından artık sevilmiyoruzdur ve dürüstçe anlatılmıştır bize
    ama yazdığın kelime dikkatimi çekti
    ÖNEMSENMEMEK..
    en ağar ceza olsa sa gerek bizlere ki kendimizi önemsetmeye çalışarak daha fazla yıkmazmıyız kendimizibelki muallakta kalmaktır senin sölemek istediğin
    ama en kötüsüde o be abim..
    lösemi hastası birinin dudaklarından dökülen kelimelerle bitiriyim yazımı, fikirlerimi tamamlıyacaktır.
    'Öleceğimi bilmek deilki beni üzen yaşayacağımı bilmenin sevindirmediği gibi, ne olacağını bilmemekti her gün öldüren...

tebrik ederim dostum seni...

hakkındaki kişisel düşüncelerimi okumak istermiydin..

sana dostum demek için seni uzun süre tanımaya bence gerek yok..Gökhan sen profesyonel iletişim uzmanısın hemde gönül adamısın...çok düzgün bir insansın...ailen doğru öğretileri saygıyı ve en önemlisi olan şeyi sevgiyi vermişler...inşallah doğru insanlar yanında olur...

ki Muharrem...Cem..Emin..Yusuf...hepiniz güzel insanlarsınız...sizleri tanıdığım için çok şanslıyım...

yani detay şurada...sizlerle sürekli vakit geçirip gezerek bu dostluğu pekiştirmeye ihtiyac duymuyorum...doğru yer ve zamanda zaten karşılaşıyoruz...veya bu forumda iki satır mesajınıza önem veriyorum...

sizi 40 yıl görmesem ve bir gün bir yerlerde karşılaşırsak size sarılırdım...bazı insanlar dostluğu sürekli görüşmek kaynaşmak paylaşmak aranmak falan sanıyorlar...bence bu değil...

Gökhan beni niye aramıyor diye hiç düşünmem herhalde...dostluk anlayışları neden farklı...beklentiler neden var...beklenti derken karşı taraf aramadımı bu iş bitiyormu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    İnsanlar Tuhaf canlılardır...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    dostluk ve arkadaşlık yerine güre deyişir geçmişini göz enüne getir eyer bu dostun senin için büyük fedakarlıklar yapmış ise ve dostluğunu kanıtlamışsa sende birşeyler bırakmışsa bence onun ufak tefek hatalarını afet para gelir gider mal gelir gider mülk gelir gider ama dostluk kutsaldır bakidir ebedidir vede çok zor bulunur bu zamanda dosluğun kıymetini bilelim tüm mt arkadaşlara ve ümmet abime saygılar

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Ümmet abi,vermeden almak Allah'a mahsustur,bişeyler verdiğine inanıyosan karşılığını beklemek hakkın,eğer gelmiyorsa duygusal yada dostluk ilişkinizi tekrardan masaya yatıracaksın,eksikler nedir ne değildir düşüneceksin,çok önemli bi operasyonun komuta merkezindeymiş gibi tüm ihtimalleri değerlendireceksin,sonuç olarak kendinde bi hata varsa arkadaşlığın yada aşkın adına herşeyi yapabilirsin,ama haklı olduğunu düşünüyosan hiç uğraşmayacaksın,hı bunun tam terside olabilir,o senden ilgi alaka bekliyodur dürüst olmanı istiyodur seviyeli davranmanı istiyodur,sonuç olarak senden değerli bişeyini istiyor,dürüstlük ilgi alaka bunlar değerli kavramlar,senden istediklerini sana veriyorsa ,sonuna kadar dostundur aşkındır arkadaşındır,ama vermiyorsa,sen ne verdin bana diye sorabilecek kadar sosyal olmalısın,ikili ilişkiler çok karmaşık vede bazen işin içinden çıkılamayacak kadar karışık olabilir,yalnız ikili ilişkileri iyi olan insanlar hayatta her zaman kazanan insanlardır SAYGILAR
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Bugüne kadar çok dostum oldu..
    Ama genelde dostum olduğunu sandığım insanlardı bunlar..
    Bana bi yanlışları olduğunda hep affettim, bi şans daha verdim.. Aslında onlar için değil, kendim için verdim bu şansı..
    Sevdiğim için, içimde, hayatımda bi boşluk olmaması için..
    Kimse karşı taraf için bişey yapmaz kendi mutluluğu için yapar.. Kendi mutluluğu için sever, kendisi için yer, kendisi için gezer, vs...

Şu anda sende kendi mutluluğun için bi şans versem mi diyorsun..

Dedim ya, ben bu şansı çok verdim hem kendime hem karşıdakine..
    Ben ne zaman şans versem daha çok üzüldüm..
    Çünkü daha kırıcı, daha affedilmez darbeler geldi verilen şansın/şansların ardından..
    İşte ozaman affetmenin çok faydalı bi eylem olmadığına karar verdim..
    "Affetmek suça teşviktir" dedim.. Bunun doğruluğunu birçok örneklemeyle gösterebilirim ama yeri olmadığını düşünüyorum.. İsterseniz hayatınızda affettiğiniz, bir şans daha verdiğiniz insanların nasıl bir tutum sergilediklerini bir düşünün.. Kaçı bu şansın değerini bildi??
    Nitekim, yine kendi mutluluğum için insanları affetmenin yada bana, karşımdakine bi şans daha vermenin bana zarar verdiğini farkedince vazgeçtim affetmekten/şans vermekten..
    Daha katı oldum.. Tek kalemde sildim tüm verilen şansın değerini bilmeyenleri.. Aslında benim değerimi bilmemişlerdi çünkü verilen şanstan çok..
    "Gereğinden fazla değer verilmemeli" insanlara dedim.. Ama "yiğidi öldürdüm hakkını yemedim" bunu yaparkende.. Yani kim ne hakettiyse gerçekten onu verdim.. Bana verdiklerine eşdeğer tabii ki bu..
    Çünkü karşılıksız sevmek, karşılıksız fedakalık yapmak, karşılıksız değer vermek insanı yıpratır sadece..
    Evlilik danışmanları bile eşlere "fedakarlık yapmayın" diyor.. Bunun sebebi "kendinizi ezmeyin, ezildiğinizi düşünmeyin"dir.. Ne alıyorsanız karşılığını vereceksiniz ezilmemek ezildiğinizi düşünmemek için.. Kısacası mutlu olmak için..

Şans vermek sadece olası boşluğun oluşma sürecini uzatır..
    Bugün olmasını önler, yarınlara erteler..
    Yarınlar dediğime bakmayın, çokta uzak olmuyor bu yarınlar.. En uzun 3-5 ay belki..
    3-5 ay sonra yine aynı boşluk yakalar sizi, yine aynı keder eğer keder olacaksa.. Belki biraz az belki biraz fazla.. Ama farkı anlayamazsınız hiçbi zaman..
    Sonuçta kaçamıyorsunuz boşluktan.. Sadece yaşamdan 3-5 ay çalıyorsunuz en fazla..
    Kesip atılması gereken yerde kesip atsanız o 3-5 ayda boşluğu doldurmuş, acıları hüzünleri unutmuş olacaktınız ama geciktirdiniz işte hayatı.. Keşke en başta yapılması gerekeni yapsaydım, keşke bu kadar emek vermeseydim, keşke hayatı kaçtığı yerden yakalayabilseydimler başlar muhakkak..
    Keşke dememek için herşeyin hakkını, hakkı olanı vermek gerekir işte..
    Bu dostluğun, sevginin, aşkın hakkı ayrılık ise hakkını vermeli, hakkıyla bitirmeli..
    Yok, bu dostluk ya da aşk ayrılığı haketmediyse ona göre davranmalı..
    Kişi bu aşkı haketmediyse, aşkınıda alıp çekip gitmeli.. Nihai sonuç yine bunu gerektireceği için..

Saygılar Ümmet abi
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence gercek sevgi, karşılık beklemeden verilenidir.

yok ben deger verdim, o vermedi falan.. bunlar hikaye bence.. karşılık beklemek bencillik.. ben, birisi beni sevsin diye sevmem ki o birisini.. onu sevmekten zevk aldıgım icin kasıtlı olarak devam ederim onu sevmeye var olması guzeldir o yeter cogu zaman
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugüne kadar çok dostum oldu..
    Ama genelde dostum olduğunu sandığım insanlardı bunlar..
    Bana bi yanlışları olduğunda hep affettim, bi şans daha verdim.. Aslında onlar için değil, kendim için verdim bu şansı..
    Sevdiğim için, içimde, hayatımda bi boşluk olmaması için..
    Kimse karşı taraf için bişey yapmaz kendi mutluluğu için yapar.. Kendi mutluluğu için sever, kendisi için yer, kendisi için gezer, vs...

Şu anda sende kendi mutluluğun için bi şans versem mi diyorsun..

Dedim ya, ben bu şansı çok verdim hem kendime hem karşıdakine..
    Ben ne zaman şans versem daha çok üzüldüm..
    Çünkü daha kırıcı, daha affedilmez darbeler geldi verilen şansın/şansların ardından..
    İşte ozaman affetmenin çok faydalı bi eylem olmadığına karar verdim..
    "Affetmek suça teşviktir" dedim.. Bunun doğruluğunu birçok örneklemeyle gösterebilirim ama yeri olmadığını düşünüyorum.. İsterseniz hayatınızda affettiğiniz, bir şans daha verdiğiniz insanların nasıl bir tutum sergilediklerini bir düşünün.. Kaçı bu şansın değerini bildi??
    Nitekim, yine kendi mutluluğum için insanları affetmenin yada bana, karşımdakine bi şans daha vermenin bana zarar verdiğini farkedince vazgeçtim affetmekten/şans vermekten..
    Daha katı oldum.. Tek kalemde sildim tüm verilen şansın değerini bilmeyenleri.. Aslında benim değerimi bilmemişlerdi çünkü verilen şanstan çok..
    "Gereğinden fazla değer verilmemeli" insanlara dedim.. Ama "yiğidi öldürdüm hakkını yemedim" bunu yaparkende.. Yani kim ne hakettiyse gerçekten onu verdim.. Bana verdiklerine eşdeğer tabii ki bu..
    Çünkü karşılıksız sevmek, karşılıksız fedakalık yapmak, karşılıksız değer vermek insanı yıpratır sadece..
    Evlilik danışmanları bile eşlere "fedakarlık yapmayın" diyor.. Bunun sebebi "kendinizi ezmeyin, ezildiğinizi düşünmeyin"dir.. Ne alıyorsanız karşılığını vereceksiniz ezilmemek ezildiğinizi düşünmemek için.. Kısacası mutlu olmak için..

Şans vermek sadece olası boşluğun oluşma sürecini uzatır..
    Bugün olmasını önler, yarınlara erteler..
    Yarınlar dediğime bakmayın, çokta uzak olmuyor bu yarınlar.. En uzun 3-5 ay belki..
    3-5 ay sonra yine aynı boşluk yakalar sizi, yine aynı keder eğer keder olacaksa.. Belki biraz az belki biraz fazla.. Ama farkı anlayamazsınız hiçbi zaman..
    Sonuçta kaçamıyorsunuz boşluktan.. Sadece yaşamdan 3-5 ay çalıyorsunuz en fazla..
    Kesip atılması gereken yerde kesip atsanız o 3-5 ayda boşluğu doldurmuş, acıları hüzünleri unutmuş olacaktınız ama geciktirdiniz işte hayatı.. Keşke en başta yapılması gerekeni yapsaydım, keşke bu kadar emek vermeseydim, keşke hayatı kaçtığı yerden yakalayabilseydimler başlar muhakkak..
    Keşke dememek için herşeyin hakkını, hakkı olanı vermek gerekir işte..
    Bu dostluğun, sevginin, aşkın hakkı ayrılık ise hakkını vermeli, hakkıyla bitirmeli..
    Yok, bu dostluk ya da aşk ayrılığı haketmediyse ona göre davranmalı..
    Kişi bu aşkı haketmediyse, aşkınıda alıp çekip gitmeli.. Nihai sonuç yine bunu gerektireceği için..

Saygılar Ümmet abi

Eline emeğine sağlık ,güzel bi yazı keyif alarak okudum düşüncelerinii,gız iyiki varsınn heee
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    " AK "
    bu konu ile alakalı tek birşey yazarım...

arkadaşlarımın üzerine titreyen biriyimdir...çewremde herkes bunu bilir...üşüyorlarsa kışın kazağımı; ayakları kumda yandıysa ayaklarının altına hawlumu sererim...param her zaman onların parası olmuştur...şansıma da hep mütewazi insanlara denk qeldim...we onların da paralarını kendi param kibin çok kullandım...5 alıp 10 weren cinstenim...ama her zaman prensip edindiğim bir felsefem war:

ARKADAŞLARINA ÖYLE Bİ DAWRAN Kİ...
    KONUŞMADIĞIN ZAMANLARDA, ARKANDAN DÖNÜP SÖYLEYECEK TEK BİR SÖZ BULAMASINLAR...

herkes ii olsun...hem kötülükten ne çıkar...

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline emeğine sağlık ,güzel bi yazı keyif alarak okudum düşüncelerinii,gız iyiki varsınn heee
    Saol canım
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    arkadaşalr hepinize açıklamalarınızdan dolayı teşekkür ederim.çok doyurucuydu yazılanlar ben bunların hepsini ardahandaki arkadaşıma aktardım şimdi daha umutlu yüzü gülmeye başladı.tabi kenanın sayasinde bende kendime pay çıkardım burdan.dostluklar kolay kurulmuyor ama çok kolay bitiyor,keşke zamanı geldiğinde susmasını becerebilsek,bence bütün mesele bu.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    ne insanlar gördüm üstünde elbisesi yok..

ne elbiseler gördüm içinde insan yok..

(bana 1 adım gelene ben 10 adım gelirim..)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler