Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
olmaz
yaşanmaz..
manevi duygulardır dostlardan arkadaşlardan yada sevigiliden alınan
bu duyguları taşımak zevk verir isana, kimi zaman üzer acıda verir ama her zaman mutlu edici bi yanı vardır
ama karşılıklı olduğu sürece ebedi dir
hep karşılıksız dostluktan bahsederiz
ama nedir bu karşılıksız dostluk, demek deildirki sen bana yaptın bende sana yapıcam
en önemlisidir manevi duyguları karşılıklı yaşamak
sana aşk tan örnek vermek istiyorum abi;
birini seversin, isteyerek yada istemeden varmı önemi?
önemli olan onun seni ne kadar sevdiğidir, çünkü sen seviosundur ve sevginden eminsindir..
ama karşı tarafta kosokoca bi boşluk hissedersin, önemli olan bu boşluığu tartmaktan geçer
adı üstünde boşluk, nasıl tartıcan? oldukça zor dimi..
eğer karşımızdaki insan tamamen boş ise, yürütmeye çalışmak hayattan birkaç zaman daha çalmak demektir
hayat gelmezki beklemeye
düşünsene saatte 2000 küsür km süratle dönen dünyayı bile yakalayamadığımızı düşünüp geç kaldığımız kaç eksik var hayatımızda...
bizim karşımızdakinin kalbinde olmak istememiz kendimizi yormaktan başka bi işe yaramazki abim
sevilmek güzeldir dimi, sevilmemek te çok kötü sayılmaz aslında
en azından artık sevilmiyoruzdur ve dürüstçe anlatılmıştır bize
ama yazdığın kelime dikkatimi çekti
ÖNEMSENMEMEK..
en ağar ceza olsa sa gerek bizlere ki kendimizi önemsetmeye çalışarak daha fazla yıkmazmıyız kendimizi
belki muallakta kalmaktır senin sölemek istediğin
ama en kötüsüde o be abim..
lösemi hastası birinin dudaklarından dökülen kelimelerle bitiriyim yazımı, fikirlerimi tamamlıyacaktır.
'Öleceğimi bilmek deilki beni üzen yaşayacağımı bilmenin sevindirmediği gibi, ne olacağını bilmemekti her gün öldüren...
ahh gökhan abim keşke yazıldıgı kadar kolay olsa