Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

gece kuşu!gece uyuyamayanlar buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben bu aralar gece uyumakta zorluk çekiyorum o yuzden can sıkıntısından bı konu acayım dedım...eger gecenın bı saatı uyuyamayan gırsın buraya bı anısını bılmemnesını anlatsın bızde okuyup eglenelm zaman gecsın uykumuz gelsınkafam durdugu ıcın hıc bı anımı hatırlamıyorum o yüzden sıftahı sızlerden bırıs yapsın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Tamam ben hemen bir anımı anlatayım

Uni.de 2. sınıftayım. Aylardan Haziran, final sınavları başlamış. Günlerden Cumartesi. Pazartesi sabah 9'da mühim bir finalim var. Cumartesi gece oturdum çalışmaya başladım. Pazar sabahı 11'e kadar çalıştım, saatimi 8'e kurdum ve akşam kalkar sabaha kadar yine çalışır sonra da sınava giderim diye düşündüm ve uyudum.

Saatin alarmı çaldı. Uyandım baktım saat 8. Hava henüz tam olarak aydınlanmamış (kararmamış). Bikaç kitap aldım elime ve finalin olduğu Fizik Bölümü'ne doğru yürümeye başladım. Yolda sevgili Prof. Sargun Tont hoca ile karşılaştım.

Nasılsın iyimisin nereye böyle? diye sordu. Finalim var ona gidiyorum hocam diye cevapladım. Kızım bu saatte final mi olur? Hocam bütün finaller bu saatte oluyo zaten. Gülümsedi. Peki sana başarılar dedi

Ben de yola devam ettim. Bölüme 500 metre kala birden jeton düştü. Bu akşam 8 olmasındı Kimseye de soramıyorum. Ne soracam? Saati sorsam 8 diycekler. Akşam 8 mi sabah 8 mi diye sorsam deli diycekler

En iyisi şurda çimlere oturup bekliyim. Bakalım hava aydınlanacak mı yoksa kararacak mı?

Tabi ki hava karardı O günden beri zamanda yolculuk yapma yeteneğine sahibim
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anın için tesekkürlergece gece gülümsettin beni:Dbana 3 sene once bı anımı hatırlattı bu olayın...sabah dersanem var 8 de kalkıp gıdıcem.sabah uyandım bı ara baktım saat 8 tabı bn uyku sersemı saayi 8 sanıorm megersem 7de kalkıp gıyınıp dersane yolunu tutmusum...gıdıyorum dersaneye hala jeton dusmemıs dersanenın kapıları otomatık ben parmaklarımla zorlayarak acmaya calısıorm kapıları ama olmuyo ondan sonra buyuk bır sokla dank edıyor kafama acı gercekler:Dkarsıdakı pastaneye gıttım abla dedım bu dersane kacta acılıo yarım saat var dedı bende cay varmı dedım oda 15 dakkaya hazır olur dedı bende ozmn bana bı çay dedım basladım beklemeye

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Ya bi kere gece 3'te yurttan kaçıp açık yüzme havuzunun kenarında bekçiyi de kafalayıp büfeden çaldığımız hamburger etleriyle mangal yapmıştık

Hatta bi gece de yurda dönemeyip Kızılay'daki Yapı Kredi'nin bankamatiğinde sabahlamıştık

Bende de amma çok anı varmış, yaşlandım mı ne

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    beni bi defa taksi soforu kacırdı:D:D
    5 dakkalık yolum vardı eve, 2 saat dolandırdı..
    arabada içmedigi zıkkım kalmadı, beni de en sonunda şişli emniyet amirliginin onune bıraktı.
    adam kırmızı ısıkta durup bira şişelerini yola bırakıp hiçbirşey olmamış gibi yeşilde de surup gidiyodu. tam bi manyaktı.

neyse ki ben de az deli diilim. adamın aklına girip kurtuldum. hele bir de insan ruhundan anlamasaydım.. o zaman bitmiştim...
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni bi defa taksi soforu kacırdı:D:D
    5 dakkalık yolum vardı eve, 2 saat dolandırdı..
    arabada içmedigi zıkkım kalmadı, beni de en sonunda şişli emniyet amirliginin onune bıraktı.
    adam kırmızı ısıkta durup bira şişelerini yola bırakıp hiçbirşey olmamış gibi yeşilde de surup gidiyodu. tam bi manyaktı.

neyse ki ben de az deli diilim. adamın aklına girip kurtuldum. hele bir de insan ruhundan anlamasaydım.. o zaman bitmiştim...

Bi kere de Avrupa yakasında benim başıma geliyodu buna benzer bişey. Şoförün manyak olduğunu anlayıp ilk ışıkta durduğu anda oturduğum koltuğa 5 milyon bırakıp vınn diye atlamıştım taksiden

Yalnız manyak bile olsa parasını ödüyorum, bendeki vicdana bak yaw

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bi kere de Avrupa yakasında benim başıma geliyodu buna benzer bişey. Şoförün manyak olduğunu anlayıp ilk ışıkta durduğu anda oturduğum koltuğa 5 milyon bırakıp vınn diye atlamıştım taksiden

yav daa neler neler... burası istanbul ya.. yutar adamı!

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Bende ananemi anlatıyım baari

Ananemin okuma yazması yoktur ama rakamları bilir.. Ama 20 ye kadar sayabiliyo sadece

Fransadan teyzemler gelmişti, 3 tanede çocuk.. Annemle teyzem çocukları ananeme bırakıp bize gelicekler.. Ananemlerede yeni telefon bağlatılmıştı.. Annem bizim evin numarasını büyük büyük yazdı "bak anne sırasıyla burda yazanlara benzeyen tuşlara basıcaksın.. çocuklar yaramazlık yaparsa ara gelelim"
    Ne hikmettir ki bizim evin numarası 282 ile başlıyodu.. Hikmet numarada deil tabiiki ananemde..

Teyzem annem ben ananeme geçtik ananem söyleniyo "ne biçim çocukların var bi rahat durmadılar başım ağrıdı öööff püfff" diye
    Annem "anne ben numarayı yazdım niye aramadın arasaydın gelirdik hemen"
    Ananem anneme "ne biçim numaranız var sizinde 2 ye bastım 8 e bastım diğer 2 nerde bulamadım"
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Annem "anne ben numarayı yazdım niye aramadın arasaydın gelirdik hemen"
    Ananem anneme "ne biçim numaranız var sizinde 2 ye bastım 8 e bastım diğer 2 nerde bulamadım"

Senin anane Laz mı

Motosikleti
    Suzuki SV650s

Sen kaçabilmişsin.. Ben koltukta minnacık kalıyorum, insem inemiyorum sövsem sövemiyorum..

Taksimden bindim taksiye, adam pörtlek gözleriyle aniden döndü bana (kışın titreye titreye binmiştim taksiye)
    -Üşüdün mü? dedi
    -Eee hava soğuk dedim tırsa tırsa
    -Isıtalım dedi
    -Kaldım hiç bişiy diyemedim
    Sonra önüne döndü klimayı açtı.. Ben arka koltuğa gömüldüm tabi.. Taksimden levente gelecek yani dümdüz şişli, m.köy, levent istikametinde devam edicek.. Divan otelin ordan bi anda sağa kırdı
    -Nereye gidiyoruz niye döndün diye birden heyecan yaptım..
    Trafik varmış şişlide ondan dönmüş (Saat gecenin 3'ünde trafik)
    Elime telefonu aldım çaktırmadan.. Babama mesaj attım.. Plakayı verdim, beni bekle gelmezsen bu araçtayım diye.. Beşiktaşta inmek istedim ama cesaret edememiştim

Senin anane Laz mı
    Yok bu laz olmayan hali.. Laz olduğunu düşünmek bile istemiyorum

Aaaa taksi diyince aklıma geldi..

Bizim eski sokakta aval bi kız vardı.. Gece bara gitmiş içmiş sarhoş olmuş taksiye binip evine gelmiş.. Ben şimdi eve gidemem bu halde, annem beni öldürür demiş.. Taksi şoförüde ozaman bize götüriyim seni demiş.. Sonra evlendirmişler bunları
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Muhahaha Gece 3'te taksiye mi binilir kıs

Ben hemen kaçarım vallahi hiiç uraşamam maynaklarla Gerekirse 180'le giderken atarım kendimi aşaı Kapılar kitliyse pencereyi kırar atlarım, bulurum bi yolunu

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    "ne biçim numaranız var sizinde 2 ye bastım 8 e bastım diğer 2 nerde bulamadım"
    hihihi cok seker
    (25 kar.)

Ben hemen kaçarım vallahi hiiç uraşamam maynaklarla Gerekirse 180'le giderken atarım kendimi aşaı Kapılar kitliyse pencereyi kırar atlarım, bulurum bi yolunu
    ben hiç ole canımı tehlikeye atmam konuşa konuşa halloluyo. ama iyi insan analizi yapabilmek lazım. bir de hitabetini ayarlamak. damara gore yaane;)

Motosikleti
    Suzuki SV650s

Şarkıcı arkadaşlar vardı.. Onların sahneden indiği saatte meydandan dağıldık

Yok ben öyle bi durumda çıt çıkaramıyorum yaa.. Ezilip büzülüp koltuğa gömülüyorum.. Şunu mu yapsam naapsam neetsem diye içim içimi yiyo

Aha 3 farklı karakter..

Kaçabilen, konuşabilen, hiçbişiy yapamayan

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hiç ole canımı tehlikeye atmam konuşa konuşa halloluyo. ama iyi insan analizi yapabilmek lazım. bir de hitabetini ayarlamak. damara gore yaane;)
    Evet insan analizi güsel bişe ben de yaparım bol bol kullanırım da.

Fakat bazı hayvanımsı içgüdüleriyle hareket eden insan evlatlarıyla karşılaşınca mecbur kalabiliyosun

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Aha 3 farklı karakter..

Kaçabilen, konuşabilen, hiçbişiy yapamayan
    dooru valla

ben bir de oturdugum yerde senaryo yazarım:D hiç işim gucum yoksa bile, ''yaf.. şimdi... şoyle bi olay olsa naapardım?!'' die yazar da yazarım:D
    ondan olacak ki, olay anında da sogukkanlı davranabiliyorum.

yani ister istemez, masadaki bardagın düşüşünü hayal ederim, düşerken de tutarım... garip. hasta mıyım ben?!

doktor var mı?!

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Anım geldi anım geldi
    Konu deişsin

Abimin bi dağ bisikleti vardı ben 11 yaşımdayken.. Ozaman kadarda bisiklet kullanmamıştım ihç.. Heves ediyorum bi yandan..
    Bi kere babama söyledim abim bindirmiyo beni diye.. "Kız kısmı bisiklete binmez!!!" diye kükredi..

İzin yok.. Naapıcaz kimse yokken kaçırıcaz..

Bigün denk geldi.. Hiç kimse yok.. Bisikleti aldığım gibi sokağa çıktım, düzlüğe geldim elimle süre süre.. Durdum, tam ayağımı atıyorum "eyvah babam"

Yok o kadar hırpalandığıma değseydi bari.. Hiç süremedim

Üniv. mezuniyetin ardından sınıfla pikniğe gitmiştik, ilk kez orda bisiklet sürdüm

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kadınlar matinesine donmus topic bee
    niedir bilmem ama bnmde aklıma ilk geleni anlatayım;
    eski evimizde kapılarımız dedemlerle karsılıklıydı arada 2metra yoktu yani bazen evden cıkarken delikten bakardım bsy varmı die kucuguz ozmn bigun dedemlere gidicem delikten baktım karsıda kapıyı gorunce kapıya vurmaya basladım ama bi gariplik sezdim ama karsıda kapıya bakıp vuruyorum kapıyı acmayınca onlar geri cekildim baktım içerden kendi kapımıza vuruyomusum
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski evimizde kapılarımız dedemlerle karsılıklıydı arada 2metra yoktu yani bazen evden cıkarken delikten bakardım bsy varmı die kucuguz ozmn bigun dedemlere gidicem delikten baktım karsıda kapıyı gorunce kapıya vurmaya basladım ama bi gariplik sezdim ama karsıda kapıya bakıp vuruyorum kapıyı acmayınca onlar geri cekildim baktım içerden kendi kapımıza vuruyomusum
    Deli

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Uykum geldi sanırım geç kaldım bugün foruma Biraz işler vardı artık yarın kaldığımız yerden devam etmek ve herkesin anısını okumak dileğiyle hepinize iyi geceler ya da günaydın
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen küçükken de böyleydin demek

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler