Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gece kuşu!gece uyuyamayanlar buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    madem taksilerden söz açılmış bende biraz anlatayım ben ne zaman İstanbula gelsem ilk önce istesemde istemesemde bi İst. turu atıyorum (taksicinin zoruyla) daha ayak basar basmaz terminalde başlıyor ben Kartaltepeye gitcem dedim adam beni çevre yolundan çıkarttı bi tur atıp bıraktı normalin 2.5 katı para verdim bikerede Alisamiyene maça giderken başıma gelmeyen kalmadı bu olaylardan sonra taksici cinayetlerini anladımki hepsi gasp amaçlı olmuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    beni kreşe erken vermişler, 2 yıl kreşte okudum. dolayısıyla kardeşimle bir yıl okumuş oldum. bana dedi ki, ''sen annemi öpmeyi unuttun, ben öptüm. ohhh!!''

ben de kreşten kaçtım. 6-7 kilometre yol yurudum annemi opmek icin. yolda bi bakkaldan ayran istemiştim, vermemişti (para ne bilmiyorum tabi:D). servis yolunu takip ede ede dondum eve. bi baktım... anne işe gitmiş:D

komşu gordu beni. aksam 5 e kadar oyaladı beni. komşunun da evinin salonunda disko topu vardı. aksama kadar çiftetelli oynattılar bana:D

sora annem geldi, telaşlanmış. çıkışta beni bulamayınca:D:D
    tokat attı bana beni eve sokar sokmaz:(

ama anne... ben seni üpmeye gelmiştim:(((((
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Lisedeyken ortaokuldaki arkadaşlarla karşılaştık.. Buluşalım dedik, cuma gününe sözleştik.. Dolmabahçede buluşucaz.. Fakat sonradan saatini sormadığım aklıma geldi..
    Ben okulu astım, amcamın kızına gidip fön çektirdim, hafifte bi ruj sürdüm gittim dolmabahçeye saat 9-10 sıralarında..
    Bekledim bekledim kimse gelmiyo.. Saati de kararlaştırmadık ya, durakta her duran otobüsten inenlere bakıyorum.. Gelirlerse sözümde durmamış olmayım diye de gidemiyorum.. 3 saat bekledim.. Baktım gelen giden yok Beşiktaşa yürüdüm..
    Eee okulu da astık eve de gidemiyorum erkenden
    Neyse şu patenle kayanları izliyorum iskelenin orda..

Bi boyacı geldi.. "Abla boyıyım mı?"
    "Yok boyama"
    "Abla ozaman sadece siliyim"
    "Tamam olur..", "naapıyosun boyama dedim"
    "Olsun önemli deil abla","abla bi buçuk milyon"
    "Nee.. boyama dedim ben sana dimi yok o kadar param 500 var al git"
    "yok abla bi buçuk vericeksin boyadım"
    "boyamasaydın ben boyama dedim başka param yok"
    Çocuk gitmiyooo... İllaa da paramı ver diye.. Neyse diğer boyacı çocuklar geldi bunu gönderdiler..
    Sonra bi çocuk daha geldi "boyıyımmı ablaa"
    "yok bak şimdi boyadılar saol"
    "abla ozaman bi simit parası verir misin çok açım"
    "tamam al bakalım"

Bi adam yerinden fırlar gelir çocuğun yakasına yapışır dövmeyle karışık "naapıyosun lan sen haraç mı alıyosu??"
    "yaa bıraksana çocuğu ben verdim sana ne oluyo?"
    "konuşma sen suss!!!"
    "rahatsız mısın sen? ben verdim parayı, bırak.."
    "kimsin sen yaa, kimliğini ver bana"
    "sen kimsin kimlik istiyosun, vermiyorum"
    "polisim....."
    "kimlik yok paso olur mu?"
    ekip otosu çağırılır, adam çocuğu bıraktı beni götürecek.. okulu kırmasam hiç korkum olmayacak ya okuldan sebep cevap veremiyorum...
    Bi amca beni uzaklaştırdı ordan.. O gün bugündür sivil polisleri hiççç sevmem...
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Benim de ilkokul 1. sınıfta öğretmenim annemdi. Bi gün derste deney yapasım geldi.

'Acaba kulaklarımı kapatıp bağırırsam diğer insanlar beni duyar mı' deneyimizin konusu bu

Annemden yediğim tokatla duyduklarını anladım
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen küçükken de böyleydin demek
    ben bilmem hocam aldım puanı ona bakarım

size lisede yurt maceramın ilk gecesinde 2 disiplin sucumu anlatıyım bide bari

lise1de evden gidip gelmek zor die bi yolunu bulup okulun yurduna girdim tabi butun yaramaz adamlarda orda bnde pek hatrı sayılırdım ozmn
    ben yurda girdim ozmn ramazan vaktiydi aksam gtmstim arkadaslar dedi hadi gidioz dedim nereye int cafeye nası gtcez kapıalr kapalı dediler pencereden atlayalım sahurda kapıları acıolar gireriz ii dedik atladık 2kattan gittik yrm saat snr bunalr donelim die tutturdu ii dedik bide duz duvara tırmanalım derken biri hocalara ispiyonlamıs hoca kapıda bekliodu bkç kişiyi yakaladı bn duvara tırmandık ama gordular tabi o gece anladımki yrn bi disipline gidcez
    o gece uykuyok tabi konusuyoruz arkadsın biri dedi kagıt oynayalım ii dedik ama ısık yok acsak hoca gelcek birisinde mum varmıs cıkardık kagıtları yaktık mumu oynarken hocanın tekide o odanın altında uyuyomus sesten rhtsz olup gelmiş bide ole gordu dedik bi displin daha
    ertesi gun okulda bi ders boyunca savunma yazmıstık ilk geceden 2disiplin sucu işleyen ilk adamdım herhlde
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem taksilerden söz açılmış bende biraz anlatayım ben ne zaman İstanbula gelsem ilk önce istesemde istemesemde bi İst. turu atıyorum (taksicinin zoruyla) daha ayak basar basmaz terminalde başlıyor ben Kartaltepeye gitcem dedim adam beni çevre yolundan çıkarttı bi tur atıp bıraktı normalin 2.5 katı para verdim bikerede Alisamiyene maça giderken başıma gelmeyen kalmadı bu olaylardan sonra taksici cinayetlerini anladımki hepsi gasp amaçlı olmuyor
    Seninki iyiymiş yine.. Bigün ikitelliden çıktım şirketten eve gelicem.. O zamana kadarda taksiye binip gitmemiştim hiç, kaç para tutar bilmiyorum.. Ama 50 ytl var cebimde yeter herhalde dedim.. Tansiyonum düşmüştü zaten taksiye binmeden.. Bi ara gözümü kapattım, bi açtım 40 ytl olmuş.. Kemerburgaza gidişte hasdal kışlasının önündeyiz.. Ordan bizim ev 3 bilemedin 4 kilometre. Adam kapıya geldiğinde 80 ytl dedi
    4 kilometreyi 40 ytl de geldiysek kalan 30 kilometreyi kaç ytl ye gelmiş oluyoruz ozaman?????

Sonrasında çok defa bindim işe giderken taksiye, en fazla 31 ytl tuttu
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:

Motosikleti
    CBF 250
    Tamam ben hemen bir anımı anlatayım

Uni.de 2. sınıftayım. Aylardan Haziran, final sınavları başlamış. Günlerden Cumartesi. Pazartesi sabah 9'da mühim bir finalim var. Cumartesi gece oturdum çalışmaya başladım. Pazar sabahı 11'e kadar çalıştım, saatimi 8'e kurdum ve akşam kalkar sabaha kadar yine çalışır sonra da sınava giderim diye düşündüm ve uyudum.

Saatin alarmı çaldı. Uyandım baktım saat 8. Hava henüz tam olarak aydınlanmamış (kararmamış). Bikaç kitap aldım elime ve finalin olduğu Fizik Bölümü'ne doğru yürümeye başladım. Yolda sevgili Prof. Sargun Tont hoca ile karşılaştım.

Nasılsın iyimisin nereye böyle? diye sordu. Finalim var ona gidiyorum hocam diye cevapladım. Kızım bu saatte final mi olur? Hocam bütün finaller bu saatte oluyo zaten. Gülümsedi. Peki sana başarılar dedi

Ben de yola devam ettim. Bölüme 500 metre kala birden jeton düştü. Bu akşam 8 olmasındı Kimseye de soramıyorum. Ne soracam? Saati sorsam 8 diycekler. Akşam 8 mi sabah 8 mi diye sorsam deli diycekler

En iyisi şurda çimlere oturup bekliyim. Bakalım hava aydınlanacak mı yoksa kararacak mı?

Tabi ki hava karardı O günden beri zamanda yolculuk yapma yeteneğine sahibim
    ya bu Üniversite öğrencileri hepsi aynı galiba benim arkadaşta ders saatleri dışında gündüz uyur ama gece sabaha kadar gezer tozar hep uyanıktır yani

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    orta okulda edebiyat dersinde pek de sevmedigim bir kadın öğretmen çok fazla odev verdi diye butun sınıf arkasından şak şuk hareket çekiyodu:D
    ben de en arkada oturuyodum. dedim, karambole ben de hırsımı atayım. sanki sınıfta da tek ben varım e! dondu, beni gordu... :D
    ögretmenler odasına çagırdı, ''ben senin anneni tanıyorum'' ile başladı, 10 dakka konustu
    neyse ki annemi tanıyodu:D bişe olmadı. kayda mayda gecmedi
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Ortaokul 1de ışıl övençoğlu diye bi coğrafya hocamız vardı..
    Çok sinirli, asabi, bi okadarda hamile bi hocaydı ozamanlar..
    Cart bi sesl "terbiyesizler, ahlaksızlar, utnamazlar" diye bağırırdı sürekli..
    Nitekim ben o zamana kadar hiç kopya çekmemişim.. Yalnız bu yazılıya çalışmamıştım.. Kopya çekicem ama cahillik bu ya, kitabı koydum direk sıranın altına.. Hain bi ilkokul sınıf arkadaşım ispiyonladı beni..
    Hoca direk geldi kafama vurdu kağıtıma kopya yazıp aldı bağırdı çağırdı gitti sınıf öğretmenimize söyledi, sınıf öğretmeni toplantıda anneme söyledi uzadı da uzadı...

Işıl hoca doğum yaptığı için aylarca gelmedi.. Bi geldi pir geldi 20 sayfa anlatım 30 sayfa özet.. Kitabın tamamını 3 haftada bitirdik.. 1 hafta sonrada sınav..

Oturdum deli gibi ezber yaptım.. Tabiki kitabın tamamını ezberleyemedim ama önemli konuları yedim yaladım yuttum.. Önemli konuları nasıl bilebildiysem hep benim çalıştığım yerlerden çıktı..

Sınavda tabiiki hoca beni kendi masasının önüne ilk sıraya oturttu, yandakiyle arama çanta koydu, gidiyo geliyo bana söyleniyo..

O sınavdan 5 almıştım, en yüksek notu Hoca yanına çağırıp özür dilemişti benden sonrasında 3 yıl boyunca o hocanın gözünden düşmedim Bi kere bile bağırdığını hatırlamıyorum

Motosikleti
    Honda CBR 125
    ya bu Üniversite öğrencileri hepsi aynı galiba benim arkadaşta ders saatleri dışında gündüz uyur ama gece sabaha kadar gezer tozar hep uyanıktır yani
    Evet hepsi aynı, bi tek inek olanlar normal yaşıyo

Benim bi tane oda arkadaşım vardı öyle. Her sabah 6'da dikilir. Akşamları düzenli dersini çalışır. Gece 11 gibi yatar uyurdu. Iyyy uyuz olurdum kıza

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortaokul 1de ışıl övençoğlu diye bi coğrafya hocamız vardı..
    Çok sinirli, asabi, bi okadarda hamile bi hocaydı ozamanlar..
    Cart bi sesl "terbiyesizler, ahlaksızlar, utnamazlar" diye bağırırdı sürekli..
    Nitekim ben o zamana kadar hiç kopya çekmemişim.. Yalnız bu yazılıya çalışmamıştım.. Kopya çekicem ama cahillik bu ya, kitabı koydum direk sıranın altına.. Hain bi ilkokul sınıf arkadaşım ispiyonladı beni..
    Hoca direk geldi kafama vurdu kağıtıma kopya yazıp aldı bağırdı çağırdı gitti sınıf öğretmenimize söyledi, sınıf öğretmeni toplantıda anneme söyledi uzadı da uzadı...

Işıl hoca doğum yaptığı için aylarca gelmedi.. Bi geldi pir geldi 20 sayfa anlatım 30 sayfa özet.. Kitabın tamamını 3 haftada bitirdik.. 1 hafta sonrada sınav..

Oturdum deli gibi ezber yaptım.. Tabiki kitabın tamamını ezberleyemedim ama önemli konuları yedim yaladım yuttum.. Önemli konuları nasıl bilebildiysem hep benim çalıştığım yerlerden çıktı..

Sınavda tabiiki hoca beni kendi masasının önüne ilk sıraya oturttu, yandakiyle arama çanta koydu, gidiyo geliyo bana söyleniyo..

O sınavdan 5 almıştım, en yüksek notu Hoca yanına çağırıp özür dilemişti benden sonrasında 3 yıl boyunca o hocanın gözünden düşmedim Bi kere bile bağırdığını hatırlamıyorum
    Pınar koptum

Işıl Övençoğlu'yla şu an aynı okulda çalışmaktayım o bakımdan koptum

Söliycem seni kızım Ayy geberdim gülmekten

Bu arada hala aynı kendisi

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Evet hepsi aynı, bi tek inek olanlar normal yaşıyo

Benim bi tane oda arkadaşım vardı öyle. Her sabah 6'da dikilir. Akşamları düzenli dersini çalışır. Gece 11 gibi yatar uyurdu. Iyyy uyuz olurdum kıza

Pınar koptum

Işıl Övençoğlu'yla şu an aynı okulda çalışmaktayım o bakımdan koptum

Söliycem seni kızım Ayy geberdim gülmekten

Bu arada hala aynı kendisi
    Hadi yaaa süper.. Geçen facebookta aradım bulamamıştım

Şaka deil dimi

Motosikleti
    CBF 250
    yaa ben bu konuyu neden daha önce görmedimki ben geceleri hiç uyumamki bilin bakalım neden ???

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    yaa ben bu konuyu neden daha önce görmedimki ben geceleri hiç uyumamki bilin bakalım neden ???
    Vardiyalı çalışıyosun yada üniv.de okuyosun

Motosikleti
    CBF 250
    süreniz doldu kimse bilemedi ))

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Hadi yaaa süper.. Geçen facebookta aradım bulamamıştım

Şaka deil dimi
    Şaka diil, gerçekten aynı okuldayız. Internet kullandığını sanmıyorum, o yüzden facebookta bulamazsın sanırsam. Sorayım bakiim bugün seni hatırlıycak mı

Hala çılgınlar gibi bağırıyo çocuklara. Bi tane kızı var 9-10 yaşlarında sanırım, muhtemelen senin öğretmeninken ona hamileydi

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    süreniz doldu kimse bilemedi ))
    mekanik & SCADA opr. bildim bildim

Motosikleti
    CBF 250
    Vardiyalı çalışıyosun yada üniv.de okuyosun
    iki şık olmaz birini seç

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Şaka diil, gerçekten aynı okuldayız. Internet kullandığını sanmıyorum, o yüzden facebookta bulamazsın sanırsam. Sorayım bakiim bugün seni hatırlıycak mı

Hala çılgınlar gibi bağırıyo çocuklara. Bi tane kızı var 9-10 yaşlarında sanırım, muhtemelen senin öğretmeninken ona hamileydi
    Yok benim 13 sene oldu İkinci çocuk sanırsam o..

Anlattığım olayı sende ona anlatırsan hatırlar

Motosikleti
    CBF 250
    mekanik & SCADA opr. bildim bildim
    ewt. bildin ama kimseye çaktırma çünkü internete girmek yasak

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    iki şık olmaz birini seç
    Vardiyalı çalışıyosun.. Gececisin

ewt. bildin ama kimseye çaktırma çünkü internete girmek yasak
    Makul bi fiyat karşılığı çenemi tutabilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler