Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tamamen Konu Dışı

Motovento
    REKLAM ALANI
    shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    Paylaşılamayan Hacker

Antalya'da yakalanan dünyanın en ünlü 'hacker'larından Maksym Yastremsky paylaşılamıyor

ABD ve Ukrayna ünlü hacker'ın kendilerine iade edilmesini istedi. Türkiye korsanı kime göndereceğine karar veremedi.Dünyanın en ünlü hacker'larından biri sayılan ve Antalya'da düzenlenen "Şifre" kod adlı operasyonla tutuklanan Ukraynalı Maksym Yastremsky Türkiye'yi iki arada bıraktı.
    14-15 Şubat tarihleri arasında Ankara'da resmi temaslarda bulunan ABD Adalet Bakanı Michael Mukasey, California Eyaleti'nin "ağırlaştırılmış kimlik hırsızlığı ve erişim" suçlarından Yastremsky'i Kırmızı Bülten ile aradığını belirterek kendilerine iadesi için lobi yürüttü. Mukasey, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin ile İçişleri Bakanı Beşir Atalay'la yaptığı görüşmelerde Yastremsky'nin ABD'ye iade edilmesini talep etti. ABD'li Bakan'ın, "İade süreci konusunda yasal girişimde bulunacağız, Yastremsky'nin dosyasını Türkiye'ye göndereceğiz" dediği öğrenildi.

KULLANACAKLAR MI?

Ukrayna İnterpolü de "erişim ve dolandırıcılık" suçlarından aradığı vatandaşlarının kendilerine iade edilmesi için girişimde bulundu. Adalet Bakanlığı, ABD ve Ukrayna arasında "paylaşılamayan" hacker'ın iade sürecini yargılanacağı suçtan alacağı ceza sonrasına bıraktı. ABD'nin hacker'in iadesi için Adalet Bakanı düzeyinde girişimde bulunması, "CIA ya da FBI Hacker'ı üstün yeteneklerinden dolayı kullanmak mı istiyor?" şüphesine yol açtı. Üst düzey bir yetkili, "ABD ilk kez terörist olmayan bir suçlu için bu kadar bastırıyor" dedi.
    Ünlü hacker Yastremsky, geçtiğimiz yıl 26 Temmuz akşamı Kemer'deki lüks bir otele yapılan baskınla yakalanmıştı. Gencin bilgisayarında, 64 ayrı ülke vatandaşına ait 80 bin kredi ve banka kartı bilgisinin bulunduğu, bunları üçüncü kişilere satarak dolandırıcılık yaptığı anlaşılmıştı. Yastremsky'nin mağdurlardan bin 200'ünün Türk olduğu belirtiliyor.
    O BİR HAYATTIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Yastremsky'nin mağdurlardan bin 200'ünün Türk olduğu belirtiliyor
    biz neden yargılayamıyoruz ayıptır sorması? yazık değilmi 1200 insana? bana kalırsa verilmesin derdim ama bana kalırsa tabi.

bu adamı biz kullanalım bnce

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    bolpantolon seni tutukluyorum formda kendinin tanıtmadan izinsiz geziniyorsun,hatta meşaj da yoolladın tanışma başlığına git ben geldim de slm de adım bu de buralıyım de de de de e işte de
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    " AK "
    sermaye benden...emek SIR YASTREMSKY' dan...
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bolpantolon seni tutukluyorum formda kendinin tanıtmadan izinsiz geziniyorsun,hatta meşaj da yoolladın tanışma başlığına git ben geldim de slm de adım bu de buralıyım de de de de e işte de
    gerek yok boswer polis kardeş

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    bence bu adamı en çok para verene satalım 1200 türkün zararını karşılayalım geri kalan paracıklarıda ekonomiye sıcak para olarak sokalım...
    İMZA:BİR DOST

Motosikleti
    rmz 200 gy
    bence bu adamı ılk once egitmen olarak 5 tane turku egıttırelım sora iade edelim o 5 kışıyi de yabancılara karşı kullanalım
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence bizde kalsın bigün işe yarar
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Bu dilediklerinizin olacağını sanmıyorum. Ülkeyi satan ve dış ülkelerden söz almadan hareket etmeyen birileri bu adamı yargılayacak !!!!
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dilediklerinizin olacağını sanmıyorum. Ülkeyi satan ve dış ülkelerden söz almadan hareket etmeyen birileri bu adamı yargılayacak !!!!

Ayrıca hukuku tanımayan, gece gördükleri rüyadan sabah kanun üreten, anayasa maddelerini politikalarının silahı haline getiren demen de gerekiyordu Lancet'cim...
    Üç boyoz bir kola

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    Alıntı o_yagmur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bu adamı ılk once egitmen olarak 5 tane turku egıttırelım sora iade edelim o 5 kışıyi de yabancılara karşı kullanalım
    hehehehehheehehhehehe........
    O BİR HAYATTIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler