Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

20 lik Gömülü Diş Kabusum Oldu..Bi Fikir..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    konu dışı >>>

bunların nasıl yapıldıklarını biliyorum.
    sakın çocuklara yedirmeyin. (aslında yemeyin ve kimseye de yedirmeyin)
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garagtersiz ortayı alevlendiriyon birde konuyu kendin kapatıyon...tezgahtarsın olm sen...smırno sana neler neler yaptı gıkını çıkarmadın garagtersiz...bizemi öttü borun...eh bunuda yanına bırakmam...

sektirerek git len topiğimden...

ulen furek niye topu bana atiyon,beni döt altina atmaya calisiyon,bizim geyiklerde herzaman bi sınır vardi,ben bir tek gultekin abide 1 defa o sınırı kacirdim,ondada ozur diledim !!!
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abim geçmişler olsun.
    aman diş önemli bi mevzuu.hani diş gittimi hepsi gidermiydi neydi,öyle bi muhabbet vardı,tam hatırlayamadım
    hatırlayan birileri yardımcı olur herhalde
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen furek niye topu bana atiyon,beni döt altina atmaya calisiyon,bizim geyiklerde herzaman bi sınır vardi,ben bir tek gultekin abide 1 defa o sınırı kacirdim,ondada ozur diledim !!!
    olm sen hep eşşeğin kulağına su kaçırırsın ondan bora kıltekin pek bulaşmazlar sana...bilirlerki lafın sivridir nereye gitceği belli olmaz...

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abim geçmişler olsun.
    aman diş önemli bi mevzuu.hani diş gittimi hepsi gidermiydi neydi,öyle bi muhabbet vardı,tam hatırlayamadım
    hatırlayan birileri yardımcı olur herhalde

sağol abi zor günlerdi.. geçti gibi...dikiş halen duruyor...cumayada o alınır herhal...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    olm sen hep eşşeğin kulağına su kaçırırsın ondan bora kıltekin pek bulaşmazlar sana...bilirlerki lafın sivridir nereye gitceği belli olmaz...
    o kadarda degil yaw,sende cok abartmisin
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    rmz 200 gy
    abi benım de gomulu bi dişim var dışci dedı bişi olmaz 2 senedir bişi olmuyor ama benım de agrıyor onundekı dişe baskı yapıyor digerleri de agrıyor
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !!

Motosikleti
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadarda degil yaw,sende cok abartmisin

hadi len...

Alıntı o_yagmur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benım de gomulu bi dişim var dışci dedı bişi olmaz 2 senedir bişi olmuyor ama benım de agrıyor onundekı dişe baskı yapıyor digerleri de agrıyor
    valla şu ana kadar baş ağrısı çekmedim...inşallahda ağrımaz artık...ağrırısa şu çektiğim acıya değmez diye aptalca bir mantık kuruyorum...

dikiş ipi oynayıp duruyor...cumayada dikiş ipide alınır artık rahatlarız...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    2006 fazer a
    neyseki röntgen resmini bizim ufaklık görmeden kapatabildim
    maazallah çocuk görse korkudan bi saat ağlar bi daha da pc ye yaklaşamazdı herhalde
    bu arada geçmiş olsun. inş. tez zaman da kurtulursun yedek dişlerinden

...............................................

Motosikleti
    Cuma öğlen çektirdim dostum...az sızısı kaldı...

Haziran'da 20lik Dişimi Çektireceğim Ameliyat Filan Diyince Korktum Ama sonradan büyük 1 şey olmadıgını anladım .. Çok Ağrı Sızı Yapıyormu Tşkler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hafız bende 20 lik diş çıktığında perişan etti beni hiç bi ağrı kesici fayda etmedi ağzım kapandı açamıyordum ağrı vurunca beni duvarları yumrukluyordum dişciye gittim seninki bilmem ne vakkası dedi normalde kısa sürede çıkıyomuş diş fakat benimki bilmem ne vakkası olduğundan 1 ay geçti hala dişin ucu görünüyo ve arkadaki dişi iterek çıkıyo neet et kurtar beni dedim çek dedim çekilmez dedi amaliyat et dedim dayanamıyordum diğer vakalara göre çok daha ağrılıymış diş çürüğü halt etsin birde iltahap yappış mahvoluyodum bir tane antibiyotik verdi iltahabı öldürmek için birde aprol fort diye bi ağrı keşici doz olarak kaç miligram dı hatırlamıyom kafirin hapı hırt diye kesti ağrıyı müthiş oldum çok mutlu oldum verdiği bi ilaçlada dişin çıkmasını hızlandırdı ilaçları bi hafta kullandım ağrı filan kalmadı 1 hafta sona tamamen kurtuldum sanada allah şifa versin dişciye git çıktı al benim hikayemide okut istersen

Motosikleti
    Alıntı yigiter_342 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haziran'da 20lik Dişimi Çektireceğim Ameliyat Filan Diyince Korktum Ama sonradan büyük 1 şey olmadıgını anladım .. Çok Ağrı Sızı Yapıyormu Tşkler
    Alıntı kartezyenx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hafız bende 20 lik diş çıktığında perişan etti beni hiç bi ağrı kesici fayda etmedi ağzım kapandı açamıyordum ağrı vurunca beni duvarları yumrukluyordum dişciye gittim seninki bilmem ne vakkası dedi normalde kısa sürede çıkıyomuş diş fakat benimki bilmem ne vakkası olduğundan 1 ay geçti hala dişin ucu görünüyo ve arkadaki dişi iterek çıkıyo neet et kurtar beni dedim çek dedim çekilmez dedi amaliyat et dedim dayanamıyordum diğer vakalara göre çok daha ağrılıymış diş çürüğü halt etsin birde iltahap yappış mahvoluyodum bir tane antibiyotik verdi iltahabı öldürmek için birde aprol fort diye bi ağrı keşici doz olarak kaç miligram dı hatırlamıyom kafirin hapı hırt diye kesti ağrıyı müthiş oldum çok mutlu oldum verdiği bi ilaçlada dişin çıkmasını hızlandırdı ilaçları bi hafta kullandım ağrı filan kalmadı 1 hafta sona tamamen kurtuldum sanada allah şifa versin dişciye git çıktı al benim hikayemide okut istersen
    valla beyler o bölge halen hissiz...yani operasyonun olduğu bölge ölene kadar hissizde kalabilirmiş...bakalım nolacak...bu durum var sadece ortada..ve inanmayacaksınızki benim yıllardır çektiğim baş ağrısı bitti...o operasyondan sonra 2 kez başağrısı yaşadım...ben kronik baş ağrısı yaşardım yıllardır kafamı dağlara taşlara vurasım gelirdi... çok ağrı çekiyosun 1 hafta...heleki parçalı kırılınca o diş eyvah eyvah kazıyorlar resmen...

leopaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS RTR 150
    Beyler istanbul da 20 lik gömülü diş çekimi için nereyi tavsiye edersiniz...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yuh yahu metehana bak adam erinmemiş gitmiş diş röntgenini yüklemiş buraya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı leopaw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupa yakasında isen Ömer Tığlı
    www.omertigli.com
    kendisi iyi bir diş hekimi ve motorcudur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:28 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuh yahu metehana bak adam erinmemiş gitmiş diş röntgenini yüklemiş buraya
    son zamanlarda iyice azıtmış;
    kullanılmış tuvalet kağıdını sanal ortama aktarma çabaları içindeymiş

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    Alıntı leopaw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çapa diş bölümü,
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ahahahahaha dişlere bak yaa pirana ağzı gibi miniminikuş taşla mı besleniyosun ....

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    anadolu yakasında,pendikte, dişçi isteyen olursa hem çok usta( ustalıkta ben başkasını tanımam),hem uygun fiyatlı ve hemde motorcu bir abim var..dileyene yardımcı olmaya çalışırım...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

İlki 30 iken , karşısındaki şu sıralar 38'de kazan kaldıryor , kim 20'lik demişse....

İlk çıkan gömülü , dokunnadım ancak bu ikincisi ile beraber dişlerimin sıkıştığını hiss ediyorum , ileride yardıracam bell oldu .

Yakın zamanlarda bu ameliyatı olan varmıdır , hani tıbb ilerlemiştir , daha tekniktir , ve aşağı yukarı maaliyet bilener yazarsa sevinirim.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Vallahi benim de çok fena çıkacak röntgenden belli.Eskiden tel takıyordum onun röntgeninde 20'lik dişin başı resmen arka dişe dayanıyor.Allah'tan yaş daha 20 bakalım ne zaman çıkacak merak ediyorum ama nanayı yedik orası kesin.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)