Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Reader's Digest isimli firmadan gelen çekiliş hakkında !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Herkese merhaba

Arkadaşlar bugün Reader's Digest isimli bir firmadan adıma gönderilmiş bir mektup aldım. Bir çekiliş yapıyorlarmış finale kalmışım. Ama nedense benim bu firma ve yaptığı çekilişle ilgili hiçbir bilgim yok. İnternetten yaptığım kısa bir incelemede de geçen yılda böyle bir çekiliş yaptıklarını ve birçok insanada bu şekilde çekiliş hakkı verdiklerini öğrendim. Bu konuda bilgisi olanlardan yorumlarını bekliyorum. Ben bu adamlara hiçbir şekilde adresimi vermediğim halde nerden bulmuş olabilirler. Bir kandırmacayla mı karşı karşıyayım acaba. Büyük ihtimalle site üyelerinden bazılarına da bu mektuplardan gelmiştir. Çünkü diğer forumlardakilere geçen sene bol bol göndermişler. Ödülde az değil hani 100.000 YTL.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Bana da geldi. Hatta kitabı da aldım, çekilişe de katıldım.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ne kitabı ya Ne bu Özgür anlat bakem ablana
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    sym mio
    Ya dur hemen inanma bakalım neymiş..
    mostwanted anlatsın bi...
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı bmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen cuma Reader's Digest denen yerden bi promosyon mektubu aldım.
    Yok seçilmişim kaç kişi arasından sonra 7 gün içinde kırmızı bi mektup gelcekmiş onu dört gözle beklemem gerekiyormuş.. ve mektuba en kısa zamanda cevap verirsem çok büyük hediyeler 100.000 ytl kadar hediye kazanabilirmişim..
    dünde ilk mektupta bahsedelen kırmızı mektup geldi. bi sürü sayfa şekilli
    gene gaz devam ediyor işte 3 aşama varmış 2 aşamadasınız..
    acele edin cevap yazın. iki zarf çıktı burdan bi evet zarfı bide hayır
    zarfı . evet göndermek için (olay burda anlaşılıyor) bir kitap varmış 40 ytl onu sipariş etmek gerekiyormuş.. hayır zarfı yollarsan hediye şansın azalıyormuş bide kitabın reklamı.. bide anahtar çıkıyor içinden bak onun şekli hoşuma gitti

velhasıl adamlar reklam için kitap satmak için bi taktik yapmışlar.. çok heycanlanmaya gerek yok

Reader's Digest mektup alan arkadaşlar varsa durum budur
    bilgilerinize

selametle..

kimse bi yorum yazmamış yoksa sadece banamı geldi bu davetiye
    bide yırtık tuhhh
    Tubaaa cevap burda saklı galıbaa
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    gecenlerde babamada gondermıslerdı
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    600cc
    Reader's Digest dunyanin en unlu dergisidir. sadece Amerika'da ayda 10+ milyon satar. Turkiye'de de D&R'larda gorebilirsiniz (Red Kit boyutlarindadir oyle buyuk bi sey beklemeyin, ici genelde yazi doludur resimleri azdir).

bu unlu dergi cekilis filan yapmaz. sadece ABD'de gecerli olan bi "sweepstakes"i vardir o da dolar dagitir tl degil. dergi orda herkesce bilindigi icin bazi "cin" arkadaslar onlarin ustunden boyle para tuzaklari kurabilirler, hicbirine prim tanimayin.
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kitabı ya Ne bu Özgür anlat bakem ablana
    Şincik Tubiş;
    Dünya harikalarını keşfedin diye bir kitap. Oldukça kaliteli ve güzel bir kitap. Daha doğrusu ansiklopedi. 40 ytl gibi bir fiyatı var.
    Şimdi sana ikinci bir zarf gelecek. Onda evet ve hayır zarfı olacak. Bu iki zarftan birini göndereceksin. Evet dersen kitabı alıp araba, para vs. çekilişi var. Hayır dersen kitabı almadan sadece para için çekiliş var ama bu sefer miktar azalıyor. Diğer zarf geldiğinde daha iyi anlarsın. Böyle bir şey işte.

Bu arada Reader's Digest bir kitabevi.

-----

Ben de sana bir şey sorayım. Her akşam iğne oluyorum. Unacefin diye bir ilaç. Popomda çok ağrı yapıyor. Yürüyemiyorum bile. Normalmidir?

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasılda unutmuşum tubiş hanım eczacı idi banada Ventolin 4mg 100 tablet rica etsem hakkında bilgi verebilirmisin acaba yan etkileri vb. teşekkürler

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasılda unutmuşum tubiş hanım eczacı idi banada Ventolin 4mg 100 tablet rica etsem hakkında bilgi verebilirmisin acaba yan etkileri vb. teşekkürler
    Selektif bir beta-2 agonisti olan salbutamolün etkisi çabuk başladığından özellikle hafif astım tedavi ve profilaksisi ve orta ve şiddetli astım akut alevlenmelerinin(ekseserbasyonlarının) tedavisi için uygundur. Bronkodilatörler şiddetli ve kararsız astımda tek ve esas tedavi olarak düşünülmemelidir. Ölümler olabileceğinden şiddetli astımda düzenli tıbbi kontroller gerekir. Devamlı semptomları ve sık alevlenmeleri olan, sınırlı fiziksel kapasiteli, PEF değerleri normal değerlerin %60'ı olan ve baseline'a göre %30 değişkenlik gösteren şiddetli astımlılar bronkodilatör tedavisini takiben normale dönemezler. Bu hastalar yüksek doz inhale (ör. > 1mg/gün beklometazon dipropionat) veya oral kortikosteroid tedavisi gerektirirler. Bu primer temel kortikosteroid tedavisi ile birlikte Ventolin inhaler (salbutamol) şiddetli astımlılardaki akut alevlenmeler için başlıca rahatlatıcı (rescue) tedaviyi sağlar. Bu rahatlatıcı tedaviye hemen veya tam olarak cevap alınamaması acilen doktora danışılması ve tedaviye geçilmesi için bir işarettir. Ventolin inhaler (Salbutamol) - Astım, kronik bronşit ve amfizemden ötürü oluşan reversibl havayolu tıkanmasında çabuk başlayan etkisiyle (etkisi 5 dakika içinde başlar) kısa süreli (4 saat) bronkodilatasyon sağlar. - Astmatik semptomların giderilmesinde ve önlenmesinde uzun-süreli tedavi için de uygundur. - Ventolin inhaler (salbutamol) semptomlar oluştuğunda rahatlamak için hasta tarafından bilinen, astım krizinin ortaya çıkmasına neden olabilecek koşullarda (ör. egzersiz, kaçınılması mümkün olmayan, alerjene maruz kalma durumlarında) semptomları önleyici olarak kullanılabilir. - Ventolin inhaler (salbutamol) özellikle hafif, orta ve şiddetli astımda hemen rahatlatıcı ilaç olarak kullanılır; ancak salbutamole güvenilerek düzenli inhale kortikosteroid tedavisine başlanılması ve tedaviye devam edilmesi geciktirilmemelidir
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selektif bir beta-2 agonisti olan salbutamolün etkisi çabuk başladığından özellikle hafif astım tedavi ve profilaksisi ve orta ve şiddetli astım akut alevlenmelerinin(ekseserbasyonlarının) tedavisi için uygundur. Bronkodilatörler şiddetli ve kararsız astımda tek ve esas tedavi olarak düşünülmemelidir. Ölümler olabileceğinden şiddetli astımda düzenli tıbbi kontroller gerekir. Devamlı semptomları ve sık alevlenmeleri olan, sınırlı fiziksel kapasiteli, PEF değerleri normal değerlerin %60'ı olan ve baseline'a göre %30 değişkenlik gösteren şiddetli astımlılar bronkodilatör tedavisini takiben normale dönemezler. Bu hastalar yüksek doz inhale (ör. > 1mg/gün beklometazon dipropionat) veya oral kortikosteroid tedavisi gerektirirler. Bu primer temel kortikosteroid tedavisi ile birlikte Ventolin inhaler (salbutamol) şiddetli astımlılardaki akut alevlenmeler için başlıca rahatlatıcı (rescue) tedaviyi sağlar. Bu rahatlatıcı tedaviye hemen veya tam olarak cevap alınamaması acilen doktora danışılması ve tedaviye geçilmesi için bir işarettir. Ventolin inhaler (Salbutamol) - Astım, kronik bronşit ve amfizemden ötürü oluşan reversibl havayolu tıkanmasında çabuk başlayan etkisiyle (etkisi 5 dakika içinde başlar) kısa süreli (4 saat) bronkodilatasyon sağlar. - Astmatik semptomların giderilmesinde ve önlenmesinde uzun-süreli tedavi için de uygundur. - Ventolin inhaler (salbutamol) semptomlar oluştuğunda rahatlamak için hasta tarafından bilinen, astım krizinin ortaya çıkmasına neden olabilecek koşullarda (ör. egzersiz, kaçınılması mümkün olmayan, alerjene maruz kalma durumlarında) semptomları önleyici olarak kullanılabilir. - Ventolin inhaler (salbutamol) özellikle hafif, orta ve şiddetli astımda hemen rahatlatıcı ilaç olarak kullanılır; ancak salbutamole güvenilerek düzenli inhale kortikosteroid tedavisine başlanılması ve tedaviye devam edilmesi geciktirilmemelidir
    istediğim cevap tam olarak bu değildi fakat başka bir eczacı arkadaşdan yan etkilerinin clenbuterol,efedrinden daha az olduğunu öğrendim atki süresi 5 saat ile sınırlı imiş ilginiz için tekrar teşekkürler

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    yaa inanmayin bu tip seylere..bu devirde kim kime para vermis..100 verirse senden enaz 150 alir...
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Motosikleti
    en dandik motor motorsuzlukdan daha eyidir :))
    arkadaşlar banada geldi aynı mektup hatta bizim karşı komşuyada geldi işte çekilişe hak kazandındınız diye ben pek inanmıyorum bu adresleri oturduğumuz semtin muhtarlğından alıyolar sonra bütün mahlleye gönderiyolar bence sadece bir kandırmaca kim kime bu zamanda karşılıksız birşey vermişki
    [B]Bu sene benim olsun :wiinkk::wiinkk: [/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)