Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bankamatik Ve Kredi Kartı Aidatları

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Kıltek mesajlarını iyi takip etmiyorsun...tişiboda bişeyler yazdım ama görmedin...

bu arada bir arkadaşım Card Finansına 45 ytl yıllık bedel geldi...inanırmısını zbuna...şaka gibi...10 yıldır kart kullanırım...daha bir kere yıllık aidat bedeli ödemiş değilim...ödememm...müşteriz hizmetlerindeki görüşme herşeyi çözüyor...

en son bir banka yetkilisine(HSBC ydi..) ruh sağlığımın bozuk ve raporlu olduğumu ve hemen şu an kartımı iptal etmezseniz Esentepedeki merkezinize gelip orada vukuat çıkaracağımı...onları sürekli taciz edeceğimi söyledim...tabi görüşmeler kayıt altına alınıyor...ince üslupla tehdit ediyorumki başım ağrımsın...yoksa bi kartı bile iptal emiyorlar...ilgili departman bilmem ne diye salladı çıldırdım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Garanti internet şubesini kurcalarken Flexi kart hakkında yapılan bi banner a tıklamıştım. Dedim lan alalım dursun. Tıkladım geldi, bonusum var zaten ama.

Neyse cebimde duruyor kart, bi ara nette haber okurken bu kart ücretleri ile ilgili bir haber vardı. Hangi banka hangi kart kaç ytl yıllık ücret diye.

Bi bakarsın flexi denen meretin yıllık aidatı 100 YTL

Hemen telefon ettim, dedim ne bu böyle 100 YTL ücret mi olur? Koynumuza mı alıyoz bu kartı filan?

İşte efendim flexi de bilmem nede istediğiniz gibi falan filanları ayarlıyonuzda.

Dedim kalsın kardeşim iptal et hemen, istemiyom ben. Ya dursun bi ayar çekeriz filan, yok dedim iptal et.

Sonra beni geri aradılar, efendim bazı ayarlamalar yaparak bu ücreti 10 YTL ye çekebiliriz, dedim kardeşim kıl oldum bu karta ben. Bedavada olsa istemiyom. Nihayetinde iptal oldu.

FORRAP ın taktik her zaman işe yarıyor, ama elinizde birdenfazla kart olmasına dikkat edin (başka bankada olsa görüyorlar kimden kartı var yok ne kadar limit)

Elinizde tek kart varken arayıp ödemem iptal edin derseniz edebilirler

Ha bu arada karşıdaki müşteri temislcisi de sizin gibi sıyırıp şunu derse şaşmayın:

"Kardeşim altı üstü 30 YTL ücret, iyi o zaman sende bu sene içinde kazandığın 100 YTL lik bonusu geri ver bize"
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    " AK "
    Yapılan düzenlemeler neticesinde K.K. sözleşmelerinde zate bu konu açıkca yazıyor. Hatta artık tam o satırın üzerine imza bile alınmaya başlandı. Citibank yıllık kart ücreti 9 YTL, nakit avans faiz oranı da 4,90...diğerlerinden daha iyi...ama alışwerişlerde bi işe yaramıyo
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    world cardımından alınan aidata itiraz ettim. geri alın yada kartımı hemen iptal edin dedim geri alamayız kartınızın iptali içinde şubenize gitmeniz gerek dediler adamlar işi ögrenmiş. ama sonuc olarak ortada buluştuk ve 3 aylık toplamda 1350 ytl alışveriş yaparsam bu parayı iptal edebileceklerini sölediler sonuçta para harcayarak aidattan yırttım. bakalım seneye nasıl bir teklifle gelecek bankacı hamdi
    ==============================
    ==============================

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gurzan,sanki biraz abartmış gibi avukat hanım.Tamam,bu işi ondan iyi bilecek değiliz ancak ben şimdiye kadar ücreti iptal ettirmiş bir sürü kişi biliyorum,ancak kredi kartı ücretimi iptal edin dedi diye,yok şunun masrafı yok karşı tarafın avukatının masrafı vs.vs.gibi paralar ödeyen yani binlerce ytl borca giren hiç duymadım.Sağdan soldan duymak bir yana,böyle bir olay olmuş olsa bunu medya sağır sultana bile duyururdu.Ki böyle bir reklamı da hiç bir banka istemez.O yüzden sanmıyorum öyle birşey olacağını.Sanki biraz pek uğraşma der gibi olmuş o mail.Bilgilendirmenin ötesinde hafiften salla uğraşma tarzı sezdim.
    Uğraşıp uğraşmamak tabi ki sana kalmış.
    Zaten hep böyle olmuyor mu,problemli işleyen bürokrasi ve felç olan hukuk sistemi çoğu kez haklarımızı bile aramaktan vazgeçirmiyor mu..

Aslında en güzeli dediğin gibi,kartları iptal ettirmek.Ama işte nakit olmadığı zaman da kesin olarak çok işe yarıyor kredi kartı(mantıklı kullanımda),onu da es geçmemek lazım..
    Ne onla oluyor ne onsuz Zor iş zor..

Bu arada EYONG,benimde tek kartım var.Ama ücreti iptal ettiler(bakma kredi kartını da iptal edebilirler korkusu vardı ama blöfden kaçmadım yine de).Bankadan bankaya da biraz değişiyor gibi zaten bu işlemler.Fortis ideal var bende.Fortis in de aşırı müşterisi olduğu söylenemez TR de,en azından garanti,akbank,yapı kredi vs. kadar değil.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garanti internet şubesini kurcalarken Flexi kart hakkında yapılan bi banner a tıklamıştım. Dedim lan alalım dursun. Tıkladım geldi, bonusum var zaten ama.

Neyse cebimde duruyor kart, bi ara nette haber okurken bu kart ücretleri ile ilgili bir haber vardı. Hangi banka hangi kart kaç ytl yıllık ücret diye.

Bi bakarsın flexi denen meretin yıllık aidatı 100 YTL

Hemen telefon ettim, dedim ne bu böyle 100 YTL ücret mi olur? Koynumuza mı alıyoz bu kartı filan?

isterken ama meret değildi dimi..

Vay saf kardeşim vay...senin gibi saflar olmasa bankalar zaten kolay yoldan para kazanmazdı emin ol...

O Flexi denen zımbırtıyı insanların alma nedeni sırf üzerinde çoluk çocuk aile motosiklet sevgisini fotosunu üzerinde görmek için özel olarak seçilmiş bir kart...birde olm genclik kartı o saftirik Kapıcı...hedef kitlesi belli onun...17-25..ayu sen olmuşun 30 üstü artık napcan genclik kartını...

genelde genc arkadaşlar veya senin gibi veya benim gibi kıl tipler standartlara kalıplara sığmaz ve illaki kartım farklı olsun...üzerinden sünnet ettirdiğim oğlumun şeysinin fotosu olsun gibi garip isteklerde bulunur...o yüzden bu özel bir statüye giren karttır...bence bu ayrıcalığı yaşamak için o paranın müsanip bi yerine girmesi gerekiyor...ayrıcalıklısın olm...daha ne...amac belli...ama aidat 100 deyince yarıçapın yetmiyor tabi o parayaburalarda ağlaşıyorsun...çaktırma banada fazla geldi biraz...

Kartınızın tüm özelliklerini ister kendiniz yaratırsınız,
    ister sizin için hazırladığımız hazır paketlerden seçersiniz.
    Kendi kampanyanızı kendiniz oluşturursunuz.
    Kazanacağınız bonusa ve faiz oranınıza siz karar verirsiniz.
    Kendi kart tasarımınızı siz yaratırsınız.

detaylı bilgi için tıklayın

Flexi Card'ınızın özelliklerini yılda 2 defa değiştirirsiniz.
    Hesap özetinizi yılda 2 defa bir sonraki aya erteleyebilirsiniz.
    Kart görselinizi dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Alıntı 34_AK_027 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapılan düzenlemeler neticesinde K.K. sözleşmelerinde zate bu konu açıkca yazıyor. Hatta artık tam o satırın üzerine imza bile alınmaya başlandı. Citibank yıllık kart ücreti 9 YTL, nakit avans faiz oranı da 4,90...diğerlerinden daha iyi...ama alışwerişlerde bi işe yaramıyo

aynen öyle...CITIBANK la çalışmak ayrıcalıktır..geçen kredi kartı yolladılar...MEcidiyeköyde sırf bir müşteri temsilcisini(seyyar olan ayakta gezen tipler) tamam len alayım bi cıtı kartık eksikti zaten...o ana kadar kartlarımın toplam limiti 30.000 ytl idi...7-8 ay oluyor galiba...neyse cıtı 4.000 ytl lik kart yolladı..beni cezbeden şey ise 9 ytl lik sabit ücret bu olay cezbetti beni...bende cıtıdan memnunum...ama faizi en yüksek banka...

alışverişimi yaparım...ay sonu öderim sistem bu..bunu yapmazsan bitersin abi...

birde taksit olayı iyide motor alırken...diğer alanlarda çok kötü birşey...toplumu sürekli borçlandıran bir sistem...

Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    world cardımından alınan aidata itiraz ettim. geri alın
    yada kartımı hemen iptal edin dedim geri alamayız kartınızın iptali içinde şubenize gitmeniz gerek dediler adamlar işi ögrenmiş. ama sonuc olarak ortada buluştuk ve 3 aylık toplamda 1350 ytl alışveriş yaparsam bu parayı iptal edebileceklerini sölediler sonuçta para harcayarak aidattan yırttım. bakalım seneye nasıl bir teklifle gelecek bankacı hamdi
    bide başımıza bu çıktı...şubeye gidin muhabbeti..dilekçe yazın...ama yanılmayın...kartı işleme önce Müşteri hizmetleri kapatır...o kapattıktan sonra gerisi kolay...bankaya bi dilekçe vermek en kolayı...müşteri hizmetlerini mutlaka arayın...öce işleme kapatın...

tuzun kuru senin hep derim...şu gs 500 üde bi değiştisen dadından yinmez yakışıklı kardeşim..

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada EYONG,benimde tek kartım var.Ama ücreti iptal ettiler(bakma kredi kartını da iptal edebilirler korkusu vardı ama blöfden kaçmadım yine de).Bankadan bankaya da biraz değişiyor gibi zaten bu işlemler.Fortis ideal var bende.Fortis in de aşırı müşterisi olduğu söylenemez TR de,en azından garanti,akbank,yapı kredi vs. kadar değil.
    ulan bi dene kartın var...onunda limiti 1000 ytl...ben müşteri hizmetlerinin yerinde olsam sana şunu derdim mesela...beyefendi
    3 kuruşluk kartınızın 3 kuruşluk aidati için ne ağlıyonuz ...

psikolocik savaş dimi...

mesela bana kat kat katlayan müşteriler vardır...banada aynı şeyi diyecek ama...her arayanı taciz edecek...ulan 3 kuruşluk kartın var ne ağlıyon...almasaydın falan diye sokak ağzıyla konuşcak yani...onlar beyefendi dedikce biz coşuyoz...

şimdi 3 kart var...7000+5000+4000..çoğuy iptal oldu Allaha şükür kurtuldum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Ben de konuyla alakalı Bonus sayfasına baktım. Kredi kartı aidatlarını detaylı açıklamışlar.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Camiryun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de konuyla alakalı Bonus sayfasına baktım. Kredi kartı aidatlarını detaylı açıklamışlar.
    Yuh lan, Garanti bankasına SEO kasmak için üye mi oldun
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    Arkadaslar selamlar herkese .aidat masraf artik yasallasti sozlesmenizde yaziyorsa her seyi alir banka.haberiniz olsun.zaten bu gibi seyler icin aidatsiz kart cikarmak zorunda kaldi hepsi.isteyen icin aidatsiz kart urunleri var zaten.maas hesaplarindan masraf almazlar bir cogu.genede dikkat edin sormadan turlu sigorta vs urunu satarlar size.ek hesap acarlar dikkat edin insanlar hep ordan gol yiyorlar bilmeden cekiyor sonra ugrasip duruyorlar.calisanlara cok pis bir baski var bu sektorde. 3 kurus az kar ettilerdiye kimseye acimiyorlar. sozde bu sene cok zorda bankacilik...

onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    İş bankası üniversite sonrası almaya başladı. Bu sene 54 TL. Müşteri hizmetlerine iki senedir şikayette bulunuyorum ve iki senedir iade ediyorlar. Bilginize.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)