Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

erkek - kadin tartismalarina son!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam olcan konu saptiran, konu hortlatan, iskenderi en cok seven modumuz

nassen yeiiiiiiiii:D yiyemedik bi iskender. Kütük de unuttu gitti zamanla.. Kutuk okulda begendigi kizi tanistiracak die bi gun hususi bulustuk. baktim 5 tane kizla bizimki, tabu oynuyo:D:D ben de geldim, olduk mu alti.... ya ortam bir sıkıcı bir sıkıcı:D:D sorma:D ay ama hoslandii kiz cok tatli issallak yanasabilmistir cömez:D Kütük de gelmio artik. biri ona da ultimatom versin. gerci bu aralar final donemi. benden baska kim dolanir ki ziv ziv bole:D?!
    Biri beni mi andı

Bu karda kışta ne dolanıcam ziv ziv Zaten kız da bi garip, off ki ne of Hem sen börek aççaktın bize, o ne oldu

Dönüşüm muhteşem olacak, sabredin az Bitse de finaller...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri beni mi andı

Bu karda kışta ne dolanıcam ziv ziv Zaten kız da bi garip, off ki ne of Hem sen börek aççaktın bize, o ne oldu

Dönüşüm muhteşem olacak, sabredin az Bitse de finaller...
    benim yarin finalim var firat. hem de 1. slot. bir an once burdan uzaklasmam lazim. ama olmuo, hani bahane ya calismamak icin, birakamiom

borek isine gelince.. yahu, soz sana, hem kiymali hem de peynirli borek yapacam size. hatta yanina findikli browni patlatcam. yani, sen bi su kizi tavlasan
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

By_DosT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mekan belli olmaz ama genelde istanbul içi...
    Motosikleti
    Motürü Sattım. Şimdilik Ticari TAXİ
    üşenmedim okudum ama bişey anlamadım türkçe açıklaması nedir.?
    RUHUN BEDENİNDE, LASTİĞİNDE JANTININ ÜZERİNDE KALSIN......

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı By_DosT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üşenmedim okudum ama bişey anlamadım türkçe açıklaması nedir.?
    Ben anlatıyım canım

Konu şu;

ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anlatıyım canım

Konu şu;

GKN MOTORS

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    herzaman demişimdir, trafikte kamyonculardan, minibüsçülerden,taksicilerden ve bayan şöförlerden korkacaksın diye

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Şimdi diyeceklerki bu kurmaca, o kurmaca da bu pilli mi;

Motosikleti
    Honda CBR 125

aYe yarın nitronu bana ödünç versene, ben de bundan oynamak istiyom
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    hahahaha yok ya bunlarınki taht kavgasından beter yaklaşılmaz trafikte böylelerine, şapşalın biride arkadan arabayı ittiriyo

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)

burda olay suymus ki:
    iki kadin ayni park yerine park etmek istemis. ikisi de vaz gecmemis. amerika da ozellikle eylence parklarinda-ve bazi alis veris yerlerinin yakinlarinda(ozellikle magaza sezon sonu indirimindeyse) park yeri bulmak cok zordur. park yerinde biri ciksin die donup dolanmaniz lazim arabanizla... her yere park edemezsiniz cunku. cezasi yuksek. trafik polisleri cok sıkı falan filan. o yuzden bu park yerini ikisi de bırakmak istememis.

kadinlardan biri, eger sen geri gitmezsen, ben iterim demis

oteki de it itebiliyosan demis sonna da gorduunuz gibi kirmizi beyazi itmis.

AVAAT... konumuzun bununla ne alakasi var aYe?

Ben anlatıyım canım

Konu şu;

ben de boyle seyler yapmak istiyorum bazen:D bir defa yaptim, dayak yiyodum. 3 kizla takistim, otobuste olay cikmasin die otobusten indim, 'geliosaniz gelin' falan dedim. indiler. ama otobusten inen baska insanlar engel oldu. kavga edemedik. ama o kizlardan biri bana bir dokunsaydi, offfff... yuzunu yerden kazirdi:D

sizin de vardir boyle milyonlarca takismaniz. hem, erkek - erkege daha fazla oluyo bu tur olaylar. yanlis miyim bazen cok gereksiz yere kavga edebiliyosunuz:D

(bunlarin da konuyla alakasi yok:( biliom)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

O zaman By_Dost'a konuyu açıkla

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125

süper ya zaten trafikte bayan görünce arkana bakmadan kaccaksın
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    @aYe
    buyuksun dostum

biri bana niye hayatimizi kolaylastiran buluslarin hepsini erkeklerin yaptigini aciklayabilirmi ?
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @aYe
    buyuksun dostum

biri bana niye hayatimizi kolaylastiran buluslarin hepsini erkeklerin yaptigini aciklayabilirmi ?
    Hemen

Çünkü erkeklerin hayatını kolaylaştıran ve buluş yapmalarını sağlayacak şekilde onların aslında gerekli olup da zaman kaybı olarak gördükleri işlerle uğraşarak zaman ve enerji kaybetmelerini önleyen kadınlar var

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    simirnouf, bu konuyu tarihsel akisi icinde yanitlayacagim. bambu' nun sozlerini ciddiye almak lazim. soz size, tarafsiz olarak, 1900'lü yillardan bugune tarihte bilimle ilgilenen insanlarin arasinda kadinin yerini konu alan bir yazi hazirlicam.

ama bu sabah 9 da finalim oldugu icin (arada kafa dagitmaya ugruyorum foruma ama, buna yazmak en az 1,5 saatimi alir) ogleden sonra yazarim anca.

ama yazcam ogrenmeden gecmeyin

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen

Çünkü erkeklerin hayatını kolaylaştıran ve buluş yapmalarını sağlayacak şekilde onların aslında gerekli olup da zaman kaybı olarak gördükleri işlerle uğraşarak zaman ve enerji kaybetmelerini önleyen kadınlar var
    bu ne yaw,zaten kafam karisik,birde oyle bi cumle yazmisin 5 bilinmeyenli denklem,gece gece zorladim makinayi
    ama sonuc ,herseyi erkekler bulmus

simirnouf, bu konuyu tarihsel akisi icinde yanitlayacagim. bambu' nun sozlerini ciddiye almak lazim. soz size, tarafsiz olarak, 1900'lü yillardan bugune tarihte bilimle ilgilenen insanlarin arasinda kadinin yerini konu alan bir yazi hazirlicam.

ama bu sabah 9 da finalim oldugu icin (arada kafa dagitmaya ugruyorum foruma ama, buna yazmak en az 1,5 saatimi alir) ogleden sonra yazarim anca.

ama yazcam ogrenmeden gecmeyin
    bekleycegim ... .
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    bu ne yaw,zaten kafam karisik,birde oyle bi cumle yazmisin 5 bilinmeyenli denklem,gece gece zorladim makinayi
    ama sonuc ,herseyi erkekler bulmus
    SimirnouF, bu konunun ilk mesajini okuyabilir misin bi ara? su an okumasan da, bi ara. bambu nun yazisini su an anlayamiyorsan, kesinlikle baska zaman oku

yarin yazabilecem ayrintili olarak. TARIHTE kadinin toplum icindeki ve bilim dunyasindaki yerini konu alan bi yazi yazacam. az bekleyin. bugun ogleden sonra. simdi dersin basina geciom. istatistik finalim var:( yok tupras yok akbank yok kocholding yok isctr.. hangisi daa riskli bilmemne... cok isim var coooook

(bu arada, merak ettim, bambu, senin yasin kac? .) )

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    SimirnouF, bu konunun ilk mesajini okuyabilir misin bi ara? su an okumasan da, bi ara. bambu nun yazisini su an anlayamiyorsan, kesinlikle baska zaman oku

yarin yazabilecem ayrintili olarak. TARIHTE kadinin toplum icindeki ve bilim dunyasindaki yerini konu alan bi yazi yazacam. az bekleyin. bugun ogleden sonra. simdi dersin basina geciom. istatistik finalim var:( yok tupras yok akbank yok kocholding yok isctr.. hangisi daa riskli bilmemne... cok isim var coooook

benim tarihte bildigim tek bayan var,o da Katerina.o da bizim Baltacinin sayesinde unlu olmus

Motosikleti
    Honda CBR 125
    benim tarihte bildigim tek bayan var,o da Katerina.o da bizim Baltacinin sayesinde unlu olmus
    Sen bilmediklerini araştır biraz bence
    Ya da boşver zaman kaybı olarak gördüğün bir iştir eminim, en iyisimi bu işi bir kadına bırak ve Cezerye'nin yazısını bekle

Üüüüü hatırlatmasana kısım Doğum günü topiğime bi uğra sen de (Kendi reklamımı da yaptım oohh içim rahat )

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bilmediklerini araştır biraz bence
    Ya da boşver zaman kaybı olarak gördüğün bir iştir eminim, en iyisimi bu işi bir kadına bırak ve Cezerye'nin yazısını bekle

Üüüüü hatırlatmasana kısım Doğum günü topiğime bi uğra sen de (Kendi reklamımı da yaptım oohh içim rahat )

dostum,beni burda bilen bilir,ben bu siyahtir bu beyazdir polemiklerine girmem,ben geyikciyim,geyigimi yaparim,bana ne kadin zekiyse ,erkek zekiyse,
    sonuc itibari ile su dunyada her 2 cinste birbirine muhtac degilmi ??
    gerisi bos

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler