Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ben ızledım hosuma gıttı sızınlede paylasmak ıstedım...

Motovento
    REKLAM ALANI

verildiyse ozur dılerım... forrap kardesım gerekenı yapar eğerkı verıldıyse

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    ewt güzel bi hikaye önceden ızlemıstım ama bunu biraz dandık yapmıslar orjınalını aradım bulamadım :S

ahanda buldum http://www.youtube.com/watch?v=2XRSU...eature=related orjinai bu
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Len olm ne kadar safsın.... Ben sana 150 ile giderken kaskı vereyim sen tak bakalım takabilirsen..Kaskı tut helal diyim ben sana...

Uydurma bişey işte....

BEGÜMCÜĞM hayatım inanma sen....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    287 kere verildiiiii
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    iyi işte ne guzel bikerboy35 verdı 288oldu ben verdım 289 oldu
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Evet daha önce verilmiş ve yorumlamıştık.
    Daha önceki yorumlarımız şu mealdeydi.

180 km hızla giderken, arkada korkudan altına etmiş bir kız ellerini bırakıp, sürücünün kaskını çıkaramaz.

180 km hızla giderken, hele ki kaskın içinden konuşan birinin, sözlerini duymak neredeyse imkansızdır.

180 km hızla gidiyorsanız ve frenin bozuk olduğunu farkederseniz, gazı kapatırsınız. Emin olun, altınızdaki motosiklet, kaskı değiştirme sürenizden çok daha kısa bir sürede durur.

Fakat tüm bu olasılıkların gerçekleştiğini düşünerek yorumlarsak, bırakın saatte 180 km/h hızı,
    100km/h sürat iki kişinin de duvara yapışması için yeterli bir sürattir.
    Yani herhangi birinin sağ kalma ihtimali hemen hemen yoktur.

Eğer frenlerin tutmaması gibi bir durumla karşılaşırsanız, motoru yatırın arkadaşlar.
    Kazayı çok daha az bir zararla atlatırsınız.

Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster

180 km hızla giderken, arkada korkudan altına etmiş bir kız ellerini bırakıp, sürücünün kaskını çıkaramaz.

180 km hızla giderken, hele ki kaskın içinden konuşan birinin, sözlerini duymak neredeyse imkansızdır.

180 km hızla gidiyorsanız ve frenin bozuk olduğunu farkederseniz, gazı kapatırsınız. Emin olun, altınızdaki motosiklet, kaskı değiştirme sürenizden çok daha kısa bir sürede durur.

Fakat tüm bu olasılıkların gerçekleştiğini düşünerek yorumlarsak, bırakın saatte 180 km/h hızı,

Eğer frenlerin tutmaması gibi bir durumla karşılaşırsanız, motoru yatırın arkadaşlar.

yav onları bızde bılıyoz bıraz kask takmaya dıkkat cekmısler ondan koydum alla alla ben 120yle gıderken bırak arkamdakının sesını konusunca kendı sesımı bıle duymuyom hemen taslamayın... ne bu recm cezasımı...

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu otomobil forumlarındada tartışıldı benimde cevabım buydu. artı motosikletlerin fren sistemi birbirinden bağımsız nasıl patlayacak hala anlamadım. patlasa vites küçült durmaya yakın stopğ et dur artı bu vatandaşlar duvara 180 le çarpıyo da kask nasıl koruyor? arkadaş volvoyla çaksan hakkın rahmetine kavuşursun.. belirli hızlardan sonra kask korumalık falanda hikaye...
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Hikayeninde bi sıralaması olmalı arkadaş.. Taam anladık hikaye ama usturuplu yazsınlar şunu.. Bi kere böyle bi durumda önce kaskın veirlmesi lazım.. Yok sevdiğini söyle yok sarıl diye kızı hala riskte bırakıyo ne biçim hikaye bu
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    tabanvay
    ayrıcana onun adı başlık değil kask

Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    b... arkadaş volvoyla çaksan hakkın rahmetine kavuşursun.. belirli hızlardan sonra kask korumalık falanda hikaye...

baba sende taktın volvoya

fiatla aran nası senin

Motosikleti
    as t1
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıcana onun adı başlık değil kask

baba sende taktın volvoya

fiatla aran nası senin
    volvo dan başkasına araba demem diyor
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)