Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu Nasıl Bi Hızdır...

Motovento
    REKLAM ALANI
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    bu hızdayken önüne bi araba çıksa ne olur çok güzel bi soru

önüne çıkan aracaın şöförünün çocuğu supraya benzer büyük ihtimalle
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pınar abla bide bizi kandırdın bilgisayar yazılımcısıyım diye.. asıl işin inşaatcılığı niye sakladın? branş nedir? sıva, fayans kalebodur hangisi?
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dooru dio hee, eskiden inşaatta çavuştu,
    bende kalıp çıydım, ordan tanışırıs
    Bilgisayar Programcılığı zamane mesleği olm.. İnşaat baba mesleği arasıra özlem gideriyorum baba mesleğimle

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1

benimde baba mesleği inşaat, canın çekerse beton döküyolar bu ara haberin olsun
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgisayar Programcılığı zamane mesleği olm.. İnşaat baba mesleği arasıra özlem gideriyorum baba mesleğimle
    VAY VAY VAY............ BELLİ ZATEN........ SENİN ELİNE YAP DİYE BİLGİSAYARDA VERİLMEZ ELLAAMMM........
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ablacım bu basan vatandaşın arabası toyota markasının supra diye bi arabası. bu araba ufak bir modifikasyonla 600 beygirin üstüne çıkabiliyor... yani bizim iki tekerleri harcayabilecek kapasitede bi araba. artı 300 küsür hızı hikaye göstergeyi gördüyseniz durum bu yoksa 300 km üstüne çıkan bi araba diğer arabaların yanından bu kadar yavaş geçmez diğer arabada bunun aynısı. oda supra ve bu vatandaş tahminimce yapılı olan yani geçilen araba ya yol verdi özellikle yada motoru orjinal yada öbür araba modifiyeli

kızmazsın inşallah
    şimdi beyaz araba bunu geçiyor ama bu o sıra yavaşlamış durumda sonra çizgilere dikkat ederseniz birden hızlanmaya başlıyorlar sonra videonun sonuna doğru görüntüdeki supra tekrardan geçiyor.. hız konusu belki abartılmıştır ama "artı 300 küsür hızı hikaye göstergeyi gördüyseniz durum bu yoksa 300 km üstüne çıkan bi araba diğer arabaların yanından bu kadar yavaş geçmez" derken hangi yavaş vızır vızır geçiyor yanlarından..göstergeyi gösterdiği sırada araba yavaş gidiyor kamerayı yana almışlar.. belki 380 olmasada bu kadar hızlısını görmemiştim açıkcası..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi beyaz araba bunu geçiyor ama bu o sıra yavaşlamış durumda sonra çizgilere dikkat ederseniz birden hızlanmaya başlıyorlar sonra videonun sonuna doğru görüntüdeki supra tekrardan geçiyor.. hız konusu belki abartılmıştır ama "artı 300 küsür hızı hikaye göstergeyi gördüyseniz durum bu yoksa 300 km üstüne çıkan bi araba diğer arabaların yanından bu kadar yavaş geçmez" derken hangi yavaş vızır vızır geçiyor yanlarından..göstergeyi gösterdiği sırada araba yavaş gidiyor kamerayı yana almışlar.. belki 380 olmasada bu kadar hızlısını görmemiştim açıkcası..
    Hocam hızı bizde yaptık hatta bi anım var. 2003 te bi albea almıştım sıfır km. neyse rodajı atlatttımyağı değiştim o ara istanbulda işim var benim arabayla gidiyim dedim bari motorunu açarım. neyse bolu dağını indim düzlüğe geldik tabi kademeli olarak hızı artırıyorum ve sonunda 200 ü gördüm bu arada yanımda e30 kasa bi 3.16 bitti neyse o basıyo ben basıyorum iş birazda inada bindi yarışıyoruz. ikimizinde hızı 200 km ve kafa kafayagidiyoruz. neyse bu vatandaş sağ şeritte ben orta şeritteyim o ara bi sinek vızıldaması gibi bir ses duydum ve aynaya bakmak için kafamı sola çevirdiğimde arka arkaya çuff çuff çuff.. hemen one baktım üç tane racing motor kapatmış gidiyolar. lan ibreye baktım 200 yanımdaki adamda 200 bu adamların bizi böylesine hızlı geçebilmesi için 300 ün üstünde hızları olması gerekliydi. "zaten motor hastalığı o günden sonra başladı "

velasıl kelam konuya dönersek. ben 200 km gibi bir hızla seyrederken 300 km üstü yapan bir motosiklet beni öyle geçebiliyorsa bu vatandaş 300 kmyle giderken sağından geçtiği kamyonun görünmemesi lazım.. bu sebepten yavaş dedim....
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler