Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

En fazla 4000 ytl lik bi araba arıyom ne tavsiye edrsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Malum havalar soğudu üstelik benim hiç araba tecrübem yok Diyorum ki ucuz yollu eski model bişey alsam hem kendimi soğuktan korusam hem de araba çalışsam ne dersiniz?

Şöyle tavsiye edebleceğiniz az sorun cıkartacak model marka ne tavsiye edersiniz.(Lada,Skoda falan uyar mı)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lada samara diyorum ben.
    Çoğu arabadan daha iyidir.
    Seri ve hızlı kaloriferleri zaten hiç sorma
    Hamam gibi oluyor arabanın içi
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lada samara diyorum ben.
    Çoğu arabadan daha iyidir.
    Seri ve hızlı kaloriferleri zaten hiç sorma
    Hamam gibi oluyor arabanın içi
    Evet , Ladaları inceledim az evvel, gözlerim ağrıdı ya , yedek parcasının bol ve ucuz olduğunu duydum , çeremden duyduğum biraz sert süspansiyonunun olması imiş ; Tofaşa bakmadım cünkü Tofaş çok yakıyor ama yedek parca falan sıkıntı olmaz gibi ; çok ilan varya azar azar bakıcaz.

Bi de bunları alırken nelere dikkat edecez , yoksa tanıdık bi usta ile falan mı almaya gitmek gerek

Tofaş gibi süspansiyon ama tofaş gibi savurmuyor.
    Parçasıda bol ve ucuz skoda olayına hiç girme bence lada al devam et
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Lada rus arabası olduğu için soğuk favalarda iyi performan veren bir araba Bizim buralarda soğuk pek tercih edilmese bile canavar gibi araba üretim şartları bildiğim kadarıyla soğuk havalar ele alınarak üretilmiş bir araba kısacası kış arabası. Ama ben sana hem yaz hem kış kullanman ve yedek parçada asla sıkıntı çekmeyeceğin Tofaşları öneririm. Gerek parça gerek parası sıfır tampon 20 ytl 88 model eski kasa doğan ala bilirsin mesela.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    Ybr125
    THE_LANCET ; zaten kışın bincez arabaya Yazın motor üstündeyiz , Tofaş çok yakıyor diye biliyorum , acıkcası görüntü olarakta Lada biraz daha hoş

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Suzuki Maruti'lere bak, yüksek model, düşük fiyat, az yakıt.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki Maruti'lere bak, yüksek model, düşük fiyat, az yakıt.
    Çok iyi beaa fiat gibi valaa kafama soktun ya tek başına olan birisi için ideal bence

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi beaa fiat gibi valaa kafama soktun ya tek başına olan birisi için ideal bence
    Eee kime niyet kime kısmet.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Arkadaşım benim işim bu ve tofaş fiat üzerine çalışıyorum..
    ladayı tavsiye etmem. nedenine gelince tipine yorum yapmam bu değişken fakat lada dediğin arabanın parçası bol olabilir ama orjialini buman zor. orjinal diye merdivenaltı malları çakıyolar kutuya al abi orjinal öyle olmaz deyip tam anlamıyla iteliyolar. artı sorunlu olur lada arabası haberin olsun ve ustası yok... örneğin 92 lda samaranın kalorifer düğmesinin kumanda ettiği rezistansı bozduğun anda bittin.. ta ithalatcısına çıktık yok parçaa.. uydurmasyon tutturduk..

marutti dediğin arabanında parçasını bulamazsın bulsanda ç.ok para artı ikinci eli yok kolay satamazsın ve araba çok dengesiz....

banada sorarsan o paraya alınacak en ideal araba benim gözümde bu işi yaptığımdan değil bak 90-92 arası yeni kasa şahin... özellik olarak sıfır ama en azından hakkaride boz ustasıda var parçasıda.. satmaya kalk 1 haftadan fazla nadir beklersin. istediğin parçasını bulursun hatta bakım malzemeleri büyük marketlerde bile var... temizini bulup bakımlarını eksiltmezsen sorun çıkarmaz. kalorifere gelince ladadan iyi olduğu da kesin... daha ne diyim?

yakıtada gelince düzgün bakımlı bir şahin lpg de uzun yolda benim cbryle aynı yakar. şehir içide 130 lira yakıtın olur..
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Birde bu lada samara'ların çift kapılıları var sanırım spor otomobil sınıfına giriyor. Onlardan bulursan ondan al Görüntü süper
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde bu lada samara'ların çift kapılıları var sanırım spor otomobil sınıfına giriyor. Onlardan bulursan ondan al Görüntü süper
    o senin dediğin spor modeli sanırım italyan arabası o lada ya benzeyen italyan arabası varda tek kapılı fln
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    O paraya araba almaktan derhal vazgeçmeni tavsiye ederim.

Ha yok ben seni dinlemem diyorsan,
    Bir kaç ay sonra
    "Yandım Allahh!!"
    başlığıyla açtığın topic de görüşürüz.

Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paraya araba almaktan derhal vazgeçmeni tavsiye ederim.

Ha yok ben seni dinlemem diyorsan,
    Bir kaç ay sonra
    "Yandım Allahh!!"
    başlığıyla açtığın topic de görüşürüz.
    Böyle bi yorum bekliyodum bende evet kimi çevremdeki insanlar da 10 000 YTL nin altındaki arabalara binilmez uğraştırır diyorlar ; evet ama nasıl öğrencem bu mereti , ucuz olsun belki bi yerlere falanda vururuz ve öğreneyim artık, esasında eski kasa wolksvagen golf ler hoşuma gidiyor diesel oluyolar genelde ama modeller çok eski 78-85 model civarları ya da uno tipo falanda olabilir ; araştırmaya devam

dalyanoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum o paraya binebilecegin en ideal araba lada samara. Ben yillarca bindim hicbir zaman da pisman olmadim. Parca sorunu yok. Tofaslara gore artisi onden cekisli olmasi ve 120-140 arasi hizlarda insani hic yormuyor. (Tofasta buna garanti veremem ) Ladayi en iyi kullananlar bilir.

Motosikleti
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bi yorum bekliyodum bende evet kimi çevremdeki insanlar da 10 000 YTL nin altındaki arabalara binilmez uğraştırır diyorlar ; evet ama nasıl öğrencem bu mereti , ucuz olsun belki bi yerlere falanda vururuz ve öğreneyim artık, esasında eski kasa wolksvagen golf ler hoşuma gidiyor diesel oluyolar genelde ama modeller çok eski 78-85 model civarları ya da uno tipo falanda olabilir ; araştırmaya devam
    arkadaşım iyide 78 model ne uno var nede tpo nerden bulacaksın ?

valla 10.000 ytl altına araba alınmazmış yok 4.000 ytl ye araba alınmazmış diyen arkadaşlarım kusura bakmasınlar ama şimdiye kadar kuyruk acıs çekmişler anlaşılan o paraya alınan arabadan. ben geçen sene 1.200 ytl ye 79 murat 131 aldım araba orjinal 80.000 km deydi. sigara içilmemiş istetmesine varana kadar orjinal düşünün. ilk sahibinden fakat araba adamın eşi öldükten sonra garaja hapsedilmiş kaportası çürümüş.... ha motor şanzman diferansiyeldede karıncaanma vardı ancak özel temizleyici kimyasalları bastım yağı suyu değiş carbon clean yap-ki bunlarında maliyeti bana 300 ytl oldu araba şimdi canavar 100.000 km ye yiğenimin altında dayandı daha tık yok-ki çocuk ilk defa araba kullanıyor...

kusura bakmayın ama işi bilmeden hurda hışır arabayı alıpta sonra marka kötüleyenleri yada o paraya anca bu olur diyenlere çok kızıyorum. şimdiye kadarr belki 40 tane ikinci el oto aldırdım arkadaşlarıma ve nedense biriside ya bu araba böyle çıktı demedi saat gibi biniyo hepsi... üstelik bunların arasında 2000 ytl lik 124 te vardı 70.000 ytl lik imprezada....

araba alıcaksanız işi bilmiyorsanız mutlaka işi gerçekten bilen birisini yanınızda götürün...
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]

küheylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 D INTEGRA
    73 yada 74 model bir bombeli cam vosvos al kendine.
    bakımlı bir vosvos bulursan uzun zaman problemsiz şekilde kullanırsın.
    ama vosvos hastalık gibidir. bir alışırsan bir daha bırakamazsın.
    kulüpler dernekler geziler arkadaş ortamları dedin mi zaten bırakamazsın.

Motosikleti
    Alıntı küheylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    73 yada 74 model bir bombeli cam vosvos al kendine.
    bakımlı bir vosvos bulursan uzun zaman problemsiz şekilde kullanırsın.
    ama vosvos hastalık gibidir. bir alışırsan bir daha bırakamazsın.
    kulüpler dernekler geziler arkadaş ortamları dedin mi zaten bırakamazsın.
    arkadaşım kontağı kapatmadan 600 km yol yapan bi tane tospağa göstersene bana?

Biraz uğraşcam diyosan fiat bis al
    Üzerine renault 12 tx motoru takılıyor
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz uğraşcam diyosan fiat bis al
    Üzerine renault 12 tx motoru takılıyor
    kim dedi onu? bende geçen gün unoya chevrolet v8 8500 cc yarış motoru taktımda kaputta hala yer var ne taksam diye düşünüyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)