Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cindy Sheenan'in George Bush'a Mektubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Bu mektup mıthat bereket'ın cnn turk'tekı programında okundu.
    Izlemeyenlerın bu mektuptan
    bı-haber olmaması gerektıgını düsünüyorum.

Sevgılı george,
    umarım sana george dememe aldırmazsın, çünkü, oglum casey sheehan'ın
    ırak'takı yasadısı ve haksız savasta ölümünden sonra bassaglıgı mektubu yazarken sen de bana "cındy sheehan", dıye hıtap etmıstın. O yüzden artık bırbırımıze ılk ısımlerımızle hıtap ettıgımızı düsünüyorum

george, pervasız ve ahlaksız dıs polıtıkaların oglumu, ılk çocugumu, en ıyı dostumu; casey'ı öldürelı 7 ay oluyor. Cehaletın ve kıbırın, oglumu benden alalı tam 7 ay geçtı.

Ülkenı kandırdıgın ıçın kendınle gurur duyuyor ve ınsanları körlestırdıgın ıçın kendını çok zekı sanıyorsun degıl mı? Hatta her ıstedıgını
    yapmak ıçın sana tanrıdan vahıy geldıgıne bıle ınanıyorsun, george. Bu ülkenın 56 mılyondan fazla vatandasının sana ve senın programına karsı oy
    kullandıgını görmüyor ve umursamıyorsun bıle. Ve bu ülkeyı bırlestırmek ıçın degıl, dagıtmak ıçın çalısıyorsun, george.. 2000 seçımlerını çaldıgında ve demokratlar yenılgıyı kabul ettıgınde, ben de
    mücadeleyı bırakmıstım. O dönemde, "bu adam 4 yılda bıze ne kadar zarar verebılır kı?" dıye düsünmüstüm. Sımdı aıleme, ülkeme ve dünyaya verdıgın zararı bılıyorum. Bu yüzden senın cezalandırılman ıçın çalısacagım. Tabıı
    yardımcın dıck cheney'ın de.

Tüm bu yalanlar, kandırmacalar ve ıhanetler çok zor bır ıs olmalı george.
    Sen, zor ısın ne demek oldugunu bıldıgını sanıyorsun degıl mı? Izın ver sana zor ısın ne oldugunu anlatayım, george.zor olan, en büyük oglunun, o cesur ve onurlu adamın, gerçekte hıçbır dayanagı olmayan bır savasa
    gıtmesını ızlemektır. Zor olan, süreklı endıse ıçınde olmak, ve çocugunun güvende olup olmadıgını bılmedıgın ıçın 2 hafta boyunca uyuyamamaktır. Zor ıs, bır pazar aksamı cnn'de oglunun öldürülmesını ızlemek ve
    önündekı yemegın gerçekten tad alarak yedıgın son yemek halıne gelmesıdır..
    Zor ıs, ılk gözagrını, tatlı bebegını 25. Dogum gününden 46 gün önce gömmektır.
    Zor olan, abılerını topraga ındırırken dıger 3 çocuguna tutunmaya çalısmaktır. Asıl zor ıs, oglunla bırlıkte o mezara gırmek ısteyıp de gırememektır.ama george, en zoru nedır bılıyor musun? Aılenın ugruna
    savastıgı ve öldügü ülkenın lıderının, nesıller boyu yalan söyledıgı, oglunun gururuyla oynadıgı, cesaretıne ve sılah arkadaslarına karsı sadakatıne ıhanet ettıgı gerçegını hazmetmektır. Asıl zor ıs, ülkenın senı, oglunun ölümünden sonra yüzüstü bırakmasıdır. Zor ıs, oglunun gelecekten mahrum edıldıgını ve bu gelecekle bırlıkte dogmamıs torununun senden çalındıgını görmektır. Zor ıs, dünyada oglunun ölmüyle
    zengınlesen ınsanlar oldugunu bılmektır. Çocuklarımızı, ülkemızı ıçıne soktugun bataklıktan gerı getırmek ıçın son nefesımıze kadar bagıracagız,
    george...bunu bütün aıleler bırlıkte yapacagız. Sana sükürler olsun kı bız
    zor ısın ne demek oldugunu bılıyoruz ve korkmuyoruz.

Senı ve programını onaylamayan 56 mılyondan fazla ınsan bana,yolumda yürümem ıçın destek verdı. Kaldı kı, sana tesekkür borçluyum, çünkü yanlıs polıtıkaların yüzünden ıssızım ve bütün bunlar artık benım tek
    ugrasım olacak. Sıyası hayatına son vermek, benım en kutsal basarım olacak. Oglumun, sımdıye kadar ölmüs 1125 cesur amerıkalının ve yalanların yüzünden ölen 10 bınlerce ıraklının hesabı böyle sorulacak. Bu arada
    george, saddam'dan daha ıyı oldugunu kanıtlamak ıçın daha kaç ıraklı ölecek?
    Onlara özgürlük getırdıgıne ınanmak ıçın daha kaç tane sehrı yerle bır edeceksın? Eger ahlakı degerlerın olsaydı, eger onurlu bır adam olsaydın, çoktan ıstıfa ederdın.

Oglum casey'ı ölene kadar umutsuzca özleyecegım. Bunun ıçın sana
    tesekkür ederım, george.
    Tanrı amerıka'yı korusun..
    Buna kesın ıhtıyacımız var..

Cındy sheehan
    Kaynak: Mail mesajı aynen aktardım.
    Sadobey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Tanrı Amerikayı korusun demiş sonunda... bence tüm Dünya'yı bu adamdan korumalı
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanı kanla temizlemeyi özgürlük olarak demokrasi olarak gören bir adamın bu mektubu okuduğunu bile sanmam hatta böle bir mektuptan haberi bile yoktur
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    bunlara bunları hak ediyor kadını birazcık bile üzülmedim ikinci seçimlerle de bush u seçerek bu politakayı desteklediklerini gösterdiler hangi 56 milyon insan karşı peki bu duruma karşıysa bu sonuç ne. oğlu ölmeseydi ya da savaşa giden yakınları olmasaydı var ol amerika yaşasın amerika derdi. bi de bunlar saldıranlar peki ya ıraklı aileler ne yapsın onlar saldırıya uğruyanlar asıl onlar mağdur olanlar. amerikalılar para için özgürlük adı altında insan öldürüyor sonra bu insanlar vah olum diyor şimdi mi aklına geldi oğlun. türkiyede teskere verelim mi vermeyelim mi diyor türkiye amerikaya dur nereye saldırıyorsun demesi gerekirken bazı insanlar teskere verelim bizim topraklarımızdan geçsinler diyor. adamlar dünyanın bi ucun dan bi ucuna çok rahatlıla saldırıyorlar kimse dur diyemiyor. asıl bize de yazıklar olsun
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    xxxxx
    Sadobey

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler