Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Tchibo ürünleri...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Tchibo'dan almışsın bunları.

Termal içlik güzeldir, bayağı işe yarıyor -5 derecede motosiklet üzerinde denedim görevinde çok başarılı.

Omurilik koruması kullanmıyorum. O yüzden hiç yoktan iyidir. Motorla kullanmayın demesi sertliğindendir.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toprak evdeki halıda güzelmiş heeeee
    konuyu kaynatmayalım

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan.Sırtlık yumuşak zannedersem.Adamlar motorda tam güvenlik sağlamayacağı için kullanılmaz demiş olabilirler.Aldığına göre kullanacaksın artık.Hayırlı olsun.
    korumuyacak gibi durmuyor baya kalın bişey olmadı iade edecem artık
    bu arada nerelerdesin abicim özlettin kendini...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kankaaaa nerdenn aldınn bu gözlükleriiitam benlikk buuu...ben hep vizör açık gezmek isterim...ama gözüme bişey gelcek diyede tırsıyorum...

adres hemen abi...yarın kısmetse gidip alıcam...camları nasıl değiştiriyosun bu arada...
    abicim capitol de tchibo mağazasından.ilginç bir mağaza belki bulamazsın.çünkü adamlar hem cafe,hem ev gereçleri tencere tava,hem bunları satıyolar bu malzameler içerde kalıyor.capıtol e gidersen tarif edeyim.migrosun ordaki kapıdan gir ilerde solda mavi tabela üzerine sarı tchibo yazıyor.cafe sanma dal içeriye.ben almadan bir gün önce baya arayıp bulamamıştımda
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ozrace kardeşim,benim sene sonu istatistikti,değerlendirmeydi kıl tüy bi dünya işim oldu.Bu ayıda arta kalan işlerle geçirdim ama şubat'ta akıcam yollara.Geçen işyerinin otoparkında motoru çalıştıramadım.Bi haftasonuda onunla uğraşıcam artık.Komple bi bakımada sokmanın zamanı geldi karakaçanı.Sonrada buluşmalarda görüşücez artık.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    konu Tchibo ile ilgili olduğu için birleştirdim.

Sayın mete_han zamanında biz söylediğimizde, komisyon mu alıyorsunuz dediğin Tchibo'ya bakıyorum da saldıracaksın bıraksak 10 gibi açılır sabah haberin olsun
    Onur Yollarda

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    kankaaaa nerdenn aldınn bu gözlükleriiitam benlikk buuu...ben hep vizör açık gezmek isterim...ama gözüme bişey gelcek diyede tırsıyorum...

adres hemen abi...yarın kısmetse gidip alıcam...camları nasıl değiştiriyosun bu arada...
    len oğlan uçan haşereler zaten tırsıyo senden gerenk yok sana gözlük
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozrace kardeşim,benim sene sonu istatistikti,değerlendirmeydi kıl tüy bi dünya işim oldu.Bu ayıda arta kalan işlerle geçirdim ama şubat'ta akıcam yollara.Geçen işyerinin otoparkında motoru çalıştıramadım.Bi haftasonuda onunla uğraşıcam artık.Komple bi bakımada sokmanın zamanı geldi karakaçanı.Sonrada buluşmalarda görüşücez artık.
    benimki çojk şükür taş gibi en kısa zamanda görüşmek üzere

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sayın mete_han zamanında biz söylediğimizde, komisyon mu alıyorsunuz dediğin Tchibo'ya bakıyorum da saldıracaksın bıraksak 10 gibi açılır sabah haberin olsun
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın moderatörüm ben soru için açmıştım ama umarım aradığım cevapları alırım burdan
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu kaynatmayalım

korumuyacak gibi durmuyor baya kalın bişey olmadı iade edecem artık
    bu arada nerelerdesin abicim özlettin kendini...

abicim capitol de tchibo mağazasından.ilginç bir mağaza belki bulamazsın.çünkü adamlar hem cafe,hem ev gereçleri tencere tava,hem bunları satıyolar bu malzameler içerde kalıyor.capıtol e gidersen tarif edeyim.migrosun ordaki kapıdan gir ilerde solda mavi tabela üzerine sarı tchibo yazıyor.cafe sanma dal içeriye.ben almadan bir gün önce baya arayıp bulamamıştımda

abi Beşiktaşdada var ondan...hemen yarın almazsam gargatersizim...

abi o camları nasıl değiştiriyosun...orayı çakamadım...camda değil zaten plastik gibi bişey demi...şeffa olanda var dimi...soldaki şeffaf...işte onu takıcam ben...nedeni ise.ben lazer tedavisi oldum...gözlük takarsam numarası 0 bile olsa çerçevesi alışlanlık yapbilir o açıdan sakat bana...

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sayın PRO bey dün dündür bugün bugündür deyip garagtersizliğin son boyutuna ahenkle geçiş yapıyorum...

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kanka geçen Nişantaşına bi doktora gitmek gerekti...neyse kasksız tabi lay lay loy atladım otura...abi Allah seni çarpsın nah senin beynin gader bi sinek çarptımı sol gözün 2 cm yanına...gözüme gelse can havlinden motoru bilem bırakırdım...o kadar sağlam çarptı...resmen kamikaze daldı garagtersiz hayvan...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın moderatörüm ben soru için açmıştım ama umarım aradığım cevapları alırım burdan
    Senin cevabı ben verdim ya daha ne soruyorsun?
    Onur Yollarda

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Sayın PRO bey dün dündür bugün bugündür deyip garagtersizliğin son boyutuna ahenkle geçiş yapıyorum...
    desene, sonunda senin de paran nasip olacak bize
    (komisyon alıyoruz ya. )
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Gültekin, tema değişti mi, bize uygun ürünler varmı? Değiştikçe linkini koyman çok işime yaradı da, teşekkürler
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Motosikleti
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    desene, sonunda senin de paran nasip olacak bize
    (komisyon alıyoruz ya. )
    tamam uzun etme...gogıldada tchıbo tr hakkında bilgi yok...verdiğin linkte açılmıyor paşam...bi işi doğru düzün yapamıyosunuz ya...

nerde ürünler haci cavcav
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Tema değişti, bayanlar için mutfak malzemeleri var şu anda. Gayet işe yarar şeyler var da bana hitap etmiyor
    Onur Yollarda

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı Kaiser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gültekin, tema değişti mi, bize uygun ürünler varmı? Değiştikçe linkini koyman çok işime yaradı da, teşekkürler
    son temanın bulunduğu maili silmişim yav.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    hay ben o temalara...web sitesi yok...adres kataloğu yok...cevahire gittim...beşiktaşa gittim...kayak için satılan 16 ytl lik gözlükler yok...kahve mahve satıyolar ...ne sattıkları ne yaptıkları belli değil...bence bişeyleri aklamak için kurulmuş uluslararası bir şirket...anladınız muhtemelen...bunların ticaret yapmaya niyeti yok...strateji yok...napıyorlar anlamıyorum...kahve satarak ıvır zıvır satarak tükkan dönmez Cıtys de Cevahirde...

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    hay ben o temalara...web sitesi yok...adres kataloğu yok...cevahire gittim...beşiktaşa gittim...kayak için satılan 16 ytl lik gözlükler yok...kahve mahve satıyolar ...ne sattıkları ne yaptıkları belli değil...bence bişeyleri aklamak için kurulmuş uluslararası bir şirket...anladınız muhtemelen...bunların ticaret yapmaya niyeti yok...strateji yok...napıyorlar anlamıyorum...kahve satarak ıvır zıvır satarak tükkan dönmez Cıtys de Cevahirde...
    abi oyle deme süper magaza konsepti var ... gözlükleri kaçırdıgına üzüldim .. bende gördüm amaalmadım (((: niyeyse ... ama geçen yaz kayak tulumu aldm hemde 50 ytl .. yok boyle bişey .. bence kulanılır bu magaza
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi oyle deme süper magaza konsepti var ... gözlükleri kaçırdıgına üzüldim .. bende gördüm amaalmadım (((: niyeyse ... ama geçen yaz kayak tulumu aldm hemde 50 ytl .. yok boyle bişey .. bence kulanılır bu magaza
    abi o kayak tulumuyla motor binilir dimi...yani kayak malzemeleri bi nevi kışlık moto aksesuarımız...

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    abi o kayak tulumuyla motor binilir dimi...yani kayak malzemeleri bi nevi kışlık moto aksesuarımız...
    abi ben binecektim ama kıyamadım (((: camur falan olmasın diye
    yoksa sıccık tutuyo vala
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    as t1
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben binecektim ama kıyamadım (((: camur falan olmasın diye
    yoksa sıccık tutuyo vala
    hocam imzanız çok güzelmişti koptum yaw yeni farkettim
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    Kendi gazınla iki parça bir şey alamadıktan sonra bu kadar güzel giydirilebilir gerçekten, bravo...
    Adamlar yıllardır mis gibi ticaretlerini yapıyorlar; sadece Türk usülü keyfim gelince alırım pandalarına uygun olmayan, şu tarihler arasında bu temada uygun fiyatlı şu ürünlerimiz var diyorlar. Stratejileri de, niyetleri de bu, Avrupa'nın her tarafında da yıllardır böyle dönüyor dükkan.

Sana da geçmiş olsun bari, 7/24 soğuk suları var, onlardan alsaydın bir tane...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi gazınla iki parça bir şey alamadıktan sonra bu kadar güzel giydirilebilir gerçekten, bravo...
    Adamlar yıllardır mis gibi ticaretlerini yapıyorlar; sadece Türk usülü keyfim gelince alırım pandalarına uygun olmayan, şu tarihler arasında bu temada uygun fiyatlı şu ürünlerimiz var diyorlar. Stratejileri de, niyetleri de bu, Avrupa'nın her tarafında da yıllardır böyle dönüyor dükkan.

Sana da geçmiş olsun bari, 7/24 soğuk suları var, onlardan alsaydın bir tane...
    su görmedim...kahve çekirdekleri gördüydüm ben sadece...e bulamadım abi gözlük...senin beleş ATV gezilerin gibi değil bu işler kanka...parasıynan değilmi...malı alamadık işte...hoşuma gitmedi mağaza abi zorlamı yaa...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)