Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir Motorlu Arac Üzerinde En Fazla Kaç HACİZ OLUR...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Valla galiba bir sınır yok...nedeni bize emanet olarak tamirci tarafından verilen arac üzerinde 18 dene haciz çıktı...neyse olayı anlatayım hemen...şirket araclarından birine kullanırken arkadan tosladılar...aha şekil 1/a daki arac...

neyse işlemler derken...aracı Maslaktaki bir servise verdik...resmi olmayan bir servisdi bu...patronun yakın arkadaşı hesaabı...soracıma tamir etme işlemleri bitene kadar yedek bir arac verildi...arabayıda ben yokken şirket önünden çekmiş trafik Vakfı görevlileri...neyse Vakıfa gittik almak için uğraşırken arabanın Karaköy gazisi bir arac olduğunu öğrendik...başımız bayağı ağrıdı...üzerindeki haciz yüzünden bağlandı...bizim ehliyettende neredeyse puanları götürüyordu...yani arac sürerken ceza yesem başım ağrıyacak...para cezası bir yana ehliyetdende punalr gidecek vs.vs...

şu hacizlere bi bakarmısınız...

verdiğimiz arac garanti dışı olduğı için (98 model Alfa Romeo) özel servise verdik tanış hesabı...bu detaylara dikkat edin...hani ola ki kaza maza yapsak iyice başımız ağrıyacakmış...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mete_han araç üzerindeki haciz koydurmada sınır yoktur.. Ama kanuni olarak haciz sırasında ilk kişi (alacağı meblağ kadar) hak sahibidir..
    Bu arada babocan geçmiş olsun.Ucuz kurtulmuşsun valla.. Araç emanet dedin ya aslında uzun süre kullanılacaksa araştırıp öyle kullanmak lazım.Yani sadece haciz olayı yokki araçta asayiş ve siyasi konularda da yakalama kararı olabilir..
    Dikkat etmek gerek
    ..

Motosikleti
    speed 150 naked
    bu kadar adama bu araba yetmez beah çorba parası alırlar anca
    Sürat felaket değil galibiyettir

Motosikleti
    murat eyvallah haci...

eradnan valla dediğin gibi çürür artık bu otoparklarda...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    maşallah maşallah
    benim anlamadığım bu kadar haciz konulana kadar bu araç hiç yakalanmadıda sizemi denk geldi
    yoksa işin içinde film var da otoparka bişiler verip trafiğe geri döndürüyolarmı arabayı..
    çünkü bu kadar haciz var ve isttanbulda bu kadar sık çevirme olduuna göre
    şindiye kadar trafikte gezmesi ilginç
    GKN MOTORS

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    üzrinde 18 tane haciz var. Rekor kırmış olabilirmi acaba
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    Gkn hocam çevirme falan yok be ...valla bak milyolarca araba içinde polisler ne yapacağını şaşırmış...İstanbul Allahe emanet...

Lancet valla 18...yav alacaklı dediğin 18 denede olmazki...belkide 1 kişi 3-4 ayrı haciz koydurmuşda olabilir...

dün akşam kasımpaşadaki Trafik vakfına gittim...arabada parfümüm kalmıştı...patronun hediyesiydi la...vermediler iyimi...rica minnet yohh dediler ayar oldum...

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    parfümedemi haciz koymuşlar
    çoraplarını unutsan onada haciz koycaklar yani, diğer eşinin sende olması hiç bişi ifade etmicek
    GKN MOTORS

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    mete bahtsız bedevi gibisin ha çölde panda da olmaz şimdi
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete bahtsız bedevi gibisin ha çölde panda da olmaz şimdi
    yav tam yazmayı düşünüyodummmm sen yazmışsınnnn vallaha anladığı kadarıylaaa bi kutup ayusununnn sağlam bi panda fantazisi var herhaldeee

bu arad hakkaten geçmiş olsun mete başının ağrımaması çok sevindiriciii bu tür şeylere çok dikkat etmek gerek bindiğin aracın en azından sorgulamasını mutlaka yapmak gerekir
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    GKN abi vermediler valla...özel otopark ya ondan...vakıfa ait olsa iş kolaydı...

Tegu ve efendiy valla işte böle abiler ya...mesela Şu çağlayandan yokuş aşağı inerken 10-15 aracı önüne katan freni patlayan kaymon olayından 20 dakika önce aynı mevkiden geçmiştim...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    la mete sen parfümde mi kullaniin
    şüphelendiydim zati

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GKN abi vermediler valla...özel otopark ya ondan...vakıfa ait olsa iş kolaydı...

Tegu ve efendiy valla işte böle abiler ya...mesela Şu çağlayandan yokuş aşağı inerken 10-15 aracı önüne katan freni patlayan kaymon olayından 20 dakika önce aynı mevkiden geçmiştim...
    abi evden fazla çıkma sen Allah muhafaza
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Kardeş geçmiş olsun. haciz işinin sınırı yok. genelde şehirlerarası otobüslerde bi ton haciz olur otogar çıkışlarından dolayı. hatta kırşehire beni ziyarete gelen bir arkadaşa 2 ytl lik otopark fişi kesilmiş ve otoparkçıuyı bulamayınca basmış gitmiş aracını satarken üstünde haciz çıktı ve adam arabasının haczini çözdürmek için 2 gün kırşehirde uğraştı. yazdığın durum anladığım kadarıoyla vergi borcundan dolayı gene buna şükür hadi ailenle bir yere giderken çevirmede ortaya çıksaydı ve araç alınsaydı? çekilen rezilliğin haddi hesabı olmazdı.

Motosikleti
    taygır ayısı 121 kilo olunca terliyoz...senin gibi arap sabunu kullanmıyoz paşam...Issey Mıyake duydunmu...ondan işte...sen nerden bilcen...şampuan görsen seviniyon Allah bilir...

ok tegu evden çıkmayım o zaman...bu seferde eve yıldırım düşer...

pilot sorma yav...1 haftadır geziyoz aracla şirket işlerini hallediyoz...güya bugün aracı teslim edecekti eleman Pazartesiye salladı yine...bir arkadan toslama birde lpg takma işi 1 ay sürermi...sürüyor işte...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taygır ayısı 121 kilo olunca terliyoz...senin gibi arap sabunu kullanmıyoz paşam...Issey Mıyake duydunmu...ondan işte...sen nerden bilcen...şampuan görsen seviniyon Allah bilir...
    la ayu deodorant deyi bişey var. gerçi ben ne kadar terlesem de bu tür toluen bazlı emülsiyonlarla hic işum olmaz, has ter kokarım, olmadı hacı yağı sürerim
    biyerde anadolu ayusuyuk senin kibin kutup kaçkını değelük.
    arap sabununu senin gibiler kullanır çöl pandası. ben bulaşık detercanıyla çimiyorum, hem bembeyaz oluyorum hem daha hijyenik

Motosikleti
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la ayu deodorant deyi bişey var. gerçi ben ne kadar terlesem de bu tür toluen bazlı emülsiyonlarla hic işum olmaz, has ter kokarım, olmadı hacı yağı sürerim
    biyerde anadolu ayusuyuk senin kibin kutup kaçkını değelük.
    arap sabununu senin gibiler kullanır çöl pandası. ben bulaşık detercanıyla çimiyorum, hem bembeyaz oluyorum hem daha hijyenik

Allahın ayısı hacı yağıymış...heh tam AB ye aldılar bizi şimdi...ohh...misk-ı amber kokusu...Issey Mıyake kaç pere haberin varmı lan...hedayeydi bide ya...neyse sen 80 derecelik tütün kolanyanı kullan...beni acımla başbaşa bırak...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)