Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nokia 7610 için Antivirüs Programı

Motovento
    REKLAM ALANI

ekledim arkadaşlar indirip kullanabilirsiniz...
    http://www.okulyolu.net/download.php

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    patatessogan, Bu Defa Korkmana Gerek Yok! okulyolu, Şifre Çalmak İçin Yapmıyor Nokia Telefonu Olanlar İndirsin. şahsen denemedim. Çünkü Telefonum Çalındı
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okulyolu,
    kimse inanmaz sana herkes bir pislik arayacak
    bana 2 karışık bu arada
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    Ne Yalan Söyliyim Bende BBRR, 'ye Katılıyorum. Demek Reklam İstiyordun. Buyur reklam Yapıldı Ama Sana Yararlı olmadı. Arkadaşlar indirmeyin kontörlerinizi çalabilir
    okulyolu, mümkünse Benim arkadaşımın telefonundaki numarıları bana söylermisin telefonu'nu veriyorum ve senden haber bekliyorum .... 0 900 690 60 90
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

Benim de size bu konuda bir iki tavsiyem var arkadaşlar.

1. Kaspersky Anti-Virus, yanlız hala Beta aşamasında ama bedava. ftp://ftp.kaspersky.ru/beta/symbian/ adresinden en son güncel halini indirebilirsiniz.

2. F-Prot Mobile Anti-Virus, bu da yeni çıktı Nokia'nin tavsiye ettiği bir yazılımdır. http://mobile.f-secure.com/downloads.html adresinden deneme sürümünü indirebilir, ayrıyetten Cabir gibi başbelası virüsler'i kaldırma yazılımlarını buradan temin edebilirsiniz. (Bu da hala Beta'dır)
    Yaptıkları işin doğruluğuna inanan insanlar, çalışmalarının denetlenmesinden, karşı fikirler ortaya atılmasından ve tercihleri üzerinde münakaşa yapmaktan zevk alırlar.
    [I]- Mustafa Kemal ATATÜRK[/I]

yaw arkadaşlar patateste bende sorun yok ki... sorun ondan kaynaklanmış.. Ayrıca kuzenle dün gece topic kitlendikten sonra konuştum.. Kuzen diyo ki amca bu patates dosyayı birine yollamış, yolladığı kişi de olayı bilen biriymiş ve patatese geri gönderip onu keklemiş.. Yani patates kekleyeceği kişi tarafından keklenmiş.. Tabi kekleyen patatesi tanıdığı için açmış ağzını yummuş gözünü..O topiği ben açmadım, o yüzden reklamı patatese borçluyum.. Ben sadece genel de ilgi duyulan programları bulmaya ve eklemeye çalışıyorum.. Siz bari vurmayın bee... ROMANS dostum senin arkadaşın telde sen konu dışına kayıtlısın baktım şimdi.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Telefonuma virüs girecek kadar gelişmiş bir model olsaydı bende indirirdim ama ne yaparsın 7210 a talim ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    okulyolu,
    ROMANS dostum senin arkadaşın telde sen konu dışına kayıtlısın baktım şimdi.
    Ama Bana Her Akşam Seni Kalbimin En Derin Yerlerime Kaydediyorum Tatlım Diyor. Konu Dışı Dediğin Oralar olabilirmi. İnanmıyorsan diğer konuşmalarımızıda Anlatabilirim ( Espiri Yapıyorum ha hemen Atlamayın )

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    --ben zaten kapattım konuyu arkadaşlar.. Kuzen de yaptığı konuşmayı dürüstce anlatmış.. -- diyordun kilitlenmiş forumda şimdide forum kilitlendikten sonra kuzenle konuştum diyorsun ve o forumu tekrar oku senin dışında kimse bana o dosyayı tekrar yollamadı tekrar yollamadı ,ayrıca reklam işi gerçekten siten için çok iyi olmuş çünkü sitede yalnızca senin ve kendimin ismini online bölümünde görüyorum bak son kez bu konu hakkında yazıyorum çüüüz

Patatesciğim bilmem farkında mısın başka bir topic altında konuşuyoruz... Türkçe harflerle topic kitlendikten sonra kuzenimle konuştum diyorum.. İnsan kuzeniyle her zaman konuşur değil mi?? Bak şu anda da konuşuyorum.. Yani kuzenimle sadece topiclerde karşılaşacak değilim her halde.. 7610 telin varsa ve virüs korkusu yaşıyorsan sana yine yardımcı olmaya çalışıyorum.. Burda farklı bir yerdeyiz... Walla burayı da kitletcez heee... Ayrıca benim sitem daha 45 günlük bir site.. Binlerce online üye beklemiyorum zaten ki, site henüz bitmedi... Ama üyeliğin için teşekkür ederim.. Sohbet bölümüne beklerim, 700-800 kişi bulabilirsin orada... Seni ve herkesi seviyorum ben..

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    okulyolu, patatessogan, Ben Bayılıyorum ikinize hatta ailecek sizi seyrediyoruz. ne alem adamlarsınız. siz konuşun ben sabaha kadar sizi dinlerim wallahi. siz muhteşem bi ikili olabilirsiniz heleseninn şu teklifin beni bitirdi.
    7610 telin varsa ve virüs korkusu yaşıyorsan sana yine yardımcı olmaya çalışıyorum.. Burda farklı bir yerdeyiz... Walla burayı da kitletcez heee.
    patatessogan, kardeşimin kışkırtmasıda güzel hani Online olarak sadece sen ve benim nick vardı dior..
    okulyolu, senin bu teklifinden sonra patatessogan, kardeşimin 7610 varsada ilk fırsata satacağını tahmin ediyorum. zararına bile olsa yinede satar ama sen ona o programı yükletemezsin
    ay yıkılıyor buraları

Romans sohbette patasana diye biri var.. Bu kesin patatesciğimdir... Duydu ya 700-800 kişi vardır dıye.. Hemen gitmiş belki birilerini keklerim diye... He bu arada aileye de selamlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler