Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bakın diyarbakır belediyesi verdiğiniz verğilerle ne yapıyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    nasıl bi mantıkdır anlamadım.bu devletin ekmeğini suyunu iç her türlü hakkını kullan böyle bi adilik yap.

Allah bu dep inde pkk nında belasını versin....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Asıl onu meclise sokana ......mak lazım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Gelde sövme şimdi bunlara.... A.Q bunlara ne yapsan az yavaş yavaş bizleri PKKya alıştırmaya çalışıyorlar bir nevi azar azar beynimize empoze ediyorlar....
    Paylaşım için çok sağol alparslan. Buna benzer başka şeyler bulursan yayınlamanı isterim....
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Sato8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    yok kardeş sınır ötesi operasyonu bırakıcaz ilk önce yurt içinden vurmaya başlıycak. ilk önce vursunlar diyarbakırı sonra ırağı. hatırlarsanız diyarbakırda polise bombalı saldırı olmuştu bi polis hainler tarafından şehit edilmişti.

Diyarbakır'da molotoflu saldırı

Diyarbakır'da PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda 20 kişi yakalandı.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü tarafından terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda, değişik zamanlarda molotof kokteyl saldırıları düzenleyen 20 kişi yakalandı.

Bölücü terör örgütünün gençlik yapılanmasına bağlı eylem komiteleri tarafından muhtelif tarihlerde molotof kokteyl atma, korsan gösteri eylemleri ile Dicle Üniversitesi içerisinde yasadışı bildiri dağıtma, pankart asma eylemlerini gerçekleştiren şahısların yakalanmalarına yönelik başlatılan operasyonel çalışmalarda toplam 20 şahıs yakalandı.

ÖĞRENCİ DERNEĞİNDE, TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'NIN MATERYALLARI ELE GEÇİRİLDİ

Şahısların üzerleri ile Dicle Üniversitesi Öğrenci Derneği'nde yapılan aramalarda ise 10 adet molotof kokteyli eylemlerinde kullanılan şişeler, bölücü terör örgütü ve gençlik yapılanmasını simgeleyen sözde bayraklar, 7 adet yasadışı içerikli pankartlar, çok miktarda yasak yayın ile bildiri ve örgütsel dökümanlar, 2 adet diz üstü bilgisayar (Yasadışı yayın ve görüntüleri içeren), 1 adet hard disk ve 2 adet flash disk ile 32 adet bilgisayar disketi (Yasadışı yayın ve görüntüleri içeren), 5 adet kamera kaseti, 1 adet molotof eylemini çektikleri kamera bulundu.

Polisin yaptığı operasyonla yakalanan 20 kişinin karıştığı eylemler ise şöyle: Sınır ötesi operasyona izin veren tezkerenin Meclis'te kabul edildiği 17 Eylül gecesi Diyarbakır'daki 3 ayrı yerde bulunan BİM marketlerine molotof saldırısında bulunma. 8 Eylül 2007 tarihinde Dicle Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde çok miktarda yasadışı bildiri dağıtma ve fakültenin 3. katına yasadışı pankart asma eylemi.

Yakalanan şahıslar suç delilleriyle adli mercilere sevk edildi. Emniyet yetkilileri, yasadışı bölücü terör örgütüne yönelik operasyonel çalışmaların aralıksız olarak devam edeceğini bildirdi.
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

Motosikleti
    honda dylan
    valla memlekette adam yok.siyasette tabı.ataturk un zamanında amerıkaya bı konusması var.vıdeo yukleyemıyorum.sızınle paylasamıyorum.adamlık nasıl olurmus.cok guzel gosterıyo .ısmet ınonu yanındayken konusuyo o vıdeoyu bılen bı arkadasımız varsa yuklerse ıyı olur.yalnız hangı sıtede ızledıgımı hatırlamıyorum.

Motosikleti
    YBR 125
    Bu mezarlık Kuzey Irak'ta, ama nedense birileri Diyarbakır'da diye internette
    yaymış. Evet bazı Kürt milliyetçileri bunu yapmak istiyor, ama olmayan bir şeyi
    varmış gibi göstermek de gereksiz bir durum.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu resmi hepimiz bütün tv kanallarına email leyelim.
    asker daha bikaç gün önce uyardı meclisteki bu tezat duruma yasal bi çare bulun yoksa biz çareye bakacagız diye.inşallah kafalarına sıkarlar
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Ya gerçekten bu kadarı fazla artık..
    Gerçekten küfretmek geliyor içimden ama forum ortamında uygun olmaz..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yapmayın arkadaşlar, inanıyormusunuz Türkiye sınırları dahilinde böyle birşey yapılabilsin. o belediye başkanını kaç kere aldılar merkeze, böyle bir duruma izin verilir mi sizce?
    Alıntı maviergün adlı üyeden alıntı
    Bu mezarlık Kuzey Irak'ta, ama nedense birileri Diyarbakır'da diye internette yaymış. Evet bazı Kürt milliyetçileri bunu yapmak istiyor, ama olmayan bir şeyi varmış gibi göstermek de gereksiz bir durum.
    katılıyorum...
    oyunun büyüğü içte karışıklık çıkarmak, gelmeyin bu oyuna!

Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapmayın arkadaşlar, inanıyormusunuz Türkiye sınırları dahilinde böyle birşey yapılabilsin. o belediye başkanını kaç kere aldılar merkeze, böyle bir duruma izin verilir mi sizce?

katılıyorum...
    oyunun büyüğü içte karışıklık çıkarmak, gelmeyin bu oyuna!
    daha önce tv de verilmişti bu haber çok oluyo benim hatırladığım sınırlarımız içerisinde hatta bi tane pkk lınında anıt mezarı var.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    gözümle görmeden inanmam. provakatif bir video, kabul edersek acziyetimizi de kabul etmeliyiz ki ben bu kadar aciz olduğumuzu sanmıyorum.

denizzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zongsheng 125
    böyle serefsizlik olmaz yaa ne bu ya bu adamların da terörist lerden hiç ama hiç farkı yok içimden yüzlerine karşı küfür ediyorum.......

e-rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Magna 250
    Yahu memleketimin guzel insanlari, her resmin altina ustune yazilan yaziyi dogru mu saniyorsunuz?

Duygularinizla oynamaya calisanlarin sizi ne hale getirdigini farkedemiyor musunuz?

Tabii ki farkedemiyorsunuz cunku duygusal hareket eden insan mantigini kullanmiyor demektir.

Ama dusunmek gerek, boyle her seye inanip her seye ayni siddette tepki vermek ne anlama gelir? Mesela bir kahvehanede PKK lehine iki laf edecek 'canli bir bomba' ile butun bir mahalleyi karistirabilecek duruma dogru goturmuyorlar mi memleketi?

Saldirilar karsisinda guc kullanma istegi her ne kadar dogalsa, kavgaya girerken gozlerini kapatip her duydugun sese yumruk savurmak da bir o kadar ahmakcadir.

Yillardir islerine gelmeyen her durumda soyleye soyleye manasizlastirdiklari o soz var ya; "Lutfen Oyuna Gelmeyin".

Simdi siz bana Diyarbakir'da boyle bir mezarlik var mi diyorsunuz? Kusura bakmayin ama allahaskina size soylenen bir seyi once bir dusunun, oradaki belediyeyi siyasi bir yapi oldugu icin kolayca karalayabileceginizi, dolayli olarak da onu secen halka karsi insanlari kiskirtabileceginizi sanirken, savunmaya calistiginiz Turkiye devletini de karalamis olmuyor musunuz? Polisini, valisini, askerini nereye koydunuz da belediyesi bunu yapmis diyorsunuz ya da buna nasil boyle kolayca inaniyorsunuz?

Alt alta notlar dusuyor "vay bunu da mi yaptilar" tarzinda...

Ne diyeyim, umarim hakkimizda hayirlisi olur.
    Kardesce kalin.

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Alıntı Sato8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kardeş sınır ötesi operasyonu bırakıcaz ilk önce yurt içinden vurmaya başlıycak. ilk önce vursunlar diyarbakırı sonra ırağı. hatırlarsanız diyarbakırda polise bombalı saldırı olmuştu bi polis hainler tarafından şehit edilmişti.

Diyarbakır'da molotoflu saldırı

Diyarbakır'da PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda 20 kişi yakalandı.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü tarafından terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda, değişik zamanlarda molotof kokteyl saldırıları düzenleyen 20 kişi yakalandı.

Bölücü terör örgütünün gençlik yapılanmasına bağlı eylem komiteleri tarafından muhtelif tarihlerde molotof kokteyl atma, korsan gösteri eylemleri ile Dicle Üniversitesi içerisinde yasadışı bildiri dağıtma, pankart asma eylemlerini gerçekleştiren şahısların yakalanmalarına yönelik başlatılan operasyonel çalışmalarda toplam 20 şahıs yakalandı.

ÖĞRENCİ DERNEĞİNDE, TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'NIN MATERYALLARI ELE GEÇİRİLDİ

Şahısların üzerleri ile Dicle Üniversitesi Öğrenci Derneği'nde yapılan aramalarda ise 10 adet molotof kokteyli eylemlerinde kullanılan şişeler, bölücü terör örgütü ve gençlik yapılanmasını simgeleyen sözde bayraklar, 7 adet yasadışı içerikli pankartlar, çok miktarda yasak yayın ile bildiri ve örgütsel dökümanlar, 2 adet diz üstü bilgisayar (Yasadışı yayın ve görüntüleri içeren), 1 adet hard disk ve 2 adet flash disk ile 32 adet bilgisayar disketi (Yasadışı yayın ve görüntüleri içeren), 5 adet kamera kaseti, 1 adet molotof eylemini çektikleri kamera bulundu.

Polisin yaptığı operasyonla yakalanan 20 kişinin karıştığı eylemler ise şöyle: Sınır ötesi operasyona izin veren tezkerenin Meclis'te kabul edildiği 17 Eylül gecesi Diyarbakır'daki 3 ayrı yerde bulunan BİM marketlerine molotof saldırısında bulunma. 8 Eylül 2007 tarihinde Dicle Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde çok miktarda yasadışı bildiri dağıtma ve fakültenin 3. katına yasadışı pankart asma eylemi.

Yakalanan şahıslar suç delilleriyle adli mercilere sevk edildi. Emniyet yetkilileri, yasadışı bölücü terör örgütüne yönelik operasyonel çalışmaların aralıksız olarak devam edeceğini bildirdi.
    @Sato8

Öncelikle sana birşey söyleyeyim yukarıda yazdığın şeyler türk ceza kanunu hükümlerince suç teşkil eder halkı kin ve düşmanlığa tahrik vb . Ben diyarbakırlı değilim ama bu tür tarz konuşmalar gerçekten hoş değil.Milliyetçi duygularını yazmaya çalışırken bu ülkenin sınırlarını unutuyorsun galiba.

Genel olarak bu tür birşeyin olması mümkün değil bu ülkenin polisi var askeri var istihbaratı var Aklınız alıyor mu? Böyle galeyana gelmeden önce mantıklı olun biraz zaten son günler fazlasıyla hassas yaşanıyor o zaman herkes çıksın sokağa bir kürt bir laz bir çerkez vursun hepimiz birbirimizi vuralım gitsin.

Yönetimden bu tür siyasi konuların kapatılmasını rica ederim.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    evet sabır sabır derken durum bu oldu tek yürek saldırıp kökü kazınmalı bunların.artık insiyatif gösterecek zaman değil kendinizi şehitlerin aileleri yerine koyun bide milletçene tavır alınmalı ki sonuca ulaşılsın.evet o belediye başkanının meclistekikilerin ne mal oldugunu hepimiz biliyoruz.ya bu ülkeyi sevecekler yada her gün yüzlerce kişinin öldüğü ıraga gidecekler.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    sınırlarımız içinde böyle bi mezarlığın olacağına inanmıyorum inanmak istemiyorummm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    Alıntı tronic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Sato8

Öncelikle sana birşey söyleyeyim yukarıda yazdığın şeyler türk ceza kanunu hükümlerince suç teşkil eder halkı kin ve düşmanlığa tahrik vb . Ben diyarbakırlı değilim ama bu tür tarz konuşmalar gerçekten hoş değil.Milliyetçi duygularını yazmaya çalışırken bu ülkenin sınırlarını unutuyorsun galiba.

Genel olarak bu tür birşeyin olması mümkün değil bu ülkenin polisi var askeri var istihbaratı var Aklınız alıyor mu? Böyle galeyana gelmeden önce mantıklı olun biraz zaten son günler fazlasıyla hassas yaşanıyor o zaman herkes çıksın sokağa bir kürt bir laz bir çerkez vursun hepimiz birbirimizi vuralım gitsin.

Yönetimden bu tür siyasi konuların kapatılmasını rica ederim.
    ortada suç varsa her türlü cezamı çekerim ama youtube a diyarbakır yaz çıkan videoları izle gör abicim bak ben edirneliyim edirnede şimdiye kadar resmi olmayan bayraktan başka hiç bayrak açılmadı hiç bombalı saldırı olmadı edirnede insanlar molotof kokteylinin nasıl oldunu bilmiyo anlatabildim mi yani bu hassasiyeti ülkenin her yerinde görmeliyiz.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı Sato8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortada suç varsa her türlü cezamı çekerim ama youtube a diyarbakır yaz çıkan videoları izle gör abicim bak ben edirneliyim edirnede şimdiye kadar resmi olmayan bayraktan başka hiç bayrak açılmadı hiç bombalı saldırı olmadı edirnede insanlar molotof kokteylinin nasıl oldunu bilmiyo anlatabildim mi yani bu hassasiyeti ülkenin her yerinde görmeliyiz.
    Satoooooo aman ha böyle cümleler kurma abiii türkiye sınırları içindeki tüm vatandaşlarımızla kardeşiz aynı cephede savaşıyoruz pkk bombalı saldırı yaparkan ırk din dil ayırt etmiyo şehit hepimizden gidiyo bu tür cümleler halk arasında huzursuzluk yaratmaktan başka bi işe yaramazz gurban olurumm pkk'yı lanetle ana avrat söv ama türkiye sınırlarındaki hiç biyerle ilgili böyle şeyler konuşma caanım kardeşimmm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satoooooo aman ha böyle cümleler kurma abiii türkiye sınırları içindeki tüm vatandaşlarımızla kardeşiz aynı cephede savaşıyoruz pkk bombalı saldırı yaparkan ırk din dil ayırt etmiyo şehit hepimizden gidiyo bu tür cümleler halk arasında huzursuzluk yaratmaktan başka bi işe yaramazz gurban olurumm pkk'yı lanetle ana avrat söv ama türkiye sınırlarındaki hiç biyerle ilgili böyle şeyler konuşma caanım kardeşimmm
    yanlış anlıyosun abi anlatmak istediklerimin tam tersini anlamaşın ya. benim kardeşte asker 25 yaşında erteletmeli arayıp diyoki yataklar rahat değil tuvaletlerin kapıları kırık. bende ona daha fazla konuşmamasını konuştukça ondan utandığımı söledim çünki şehitlerimiz dağlarda yatıp kalktı en zor koşullarda askerlik yaptı. benim anlatmak istediğim türkiyenin doğusu ile batısı bir deil. umarın bu sefer kendimi anlatmışımdır abi. saygılar

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    ya şimdi içimden aklımdan geçenleri yazsam
    bu konu kitlenir..
    uzaklaştırma bile alabilirim yani..!
    ama yorum yok
    alp inde dediği gibi bu adamları meclise sokanları temizlemeli ondan soora TÜRK HALKI bunu yaptı şunu yaptı demeliyiz..
    neyse be nyazmiim böle konulara..
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)