Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ÇOOK YAKINDA tanrının_kırbacı57 olacak tanrının_kırbacı34

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şimdi yok
    selam millet evet anladığınız üzre çok yakında dönüyorum istanbula komplen.Artıkın sinop'defteri benım için kapanmıştır. ama SİNOPU unutacak değilim herzaman kalbimde sinop ama artık yeter. BURDA ASLA UNUTMAYACAĞIM DOSTLARIM VAR ilk başta BATHU dostum bir numara.ayrıca barbaros,ugur,engin,burçin,gengiz hepinizi çok seviyorum dostlarım . artık hayatıma bir yön vermem gerekiyor çok düşündüm ve benım yerimin istanbul olduğuna karar verdim dilerim bu yenı yıl dileklerimin gerçekleşeceği yıl olur. yenı yıl hepinize bol kazanç,sevgi,mutluluk,başarı,kısacası ne diliyorsanız inşallah gerçekleşir.HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HAFTAYA İSTANBUL dayım inşallah

yaw başlıkta n yi koymayı unutmuşum allahım ya ama anladınız siz
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben barbaros ısallah ısteklerın umutların ıstedıgın gıbı olur ama ben hep olucegımıde bılsem sınop umu ve sınop takı motor kullanıcısı arkadaslarımı bırakıp gıdemem ama kanka umarım bıgun gelır toplanır senın sıkı dostların ve bız hep beraber gelırız ıstanbula yanına opuyorum senı

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı baytar_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben barbaros ısallah ısteklerın umutların ıstedıgın gıbı olur ama ben hep olucegımıde bılsem sınop umu ve sınop takı motor kullanıcısı arkadaslarımı bırakıp gıdemem ama kanka umarım bıgun gelır toplanır senın sıkı dostların ve bız hep beraber gelırız ıstanbula yanına opuyorum senı
    kanka allah razı olsun inşallah
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    gel gel beklerız ıstanbula
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel gel beklerız ıstanbula
    çok monoton takılıyormuşsnuz oralarda bıraz hareket lazım size

bekoserkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawazaki zx-6 r Honda 600 RR
    bı sen eksıktın sende gel
    ......DoNsuZ ÇıK KaSkSıZ ÇıKmA ....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Boşver istanbulu silifkeye kaçalım beraber, lahmacuncu açarıs motor işinde de mezarcılık yaparıs
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ati motorları ne yaptın ikiside duruyormu?
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    sinopta lahmacunculuktan iyi para kaldırınca napayım atillayı ortaklıktan attım yeşil ninja saolsun hehe AYE sana yeni lahmacun ustası geliyor artıkın bi serviste açarsınız
    ati dostun seni unutmayacağız tüm güzellikler seninle olsun lahmacuncuuu
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı bekoserkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bı sen eksıktın sende gel
    tamam işte kadroyu tamamlamaya çalışıyorum burda ooooo beko ooooo

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşver istanbulu silifkeye kaçalım beraber, lahmacuncu açarıs motor işinde de mezarcılık yaparıs
    silifkenin yoğurdu ah senı kımler doğurdu seni boğuran ana bal ile mi yoğurdudiyerekten silifkede lahmacuncu işi olmaz kanka ama mezar işi olabilir belkim puhahahaaa

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ati motorları ne yaptın ikiside duruyormu?
    ikiside duruyo abı satamadım motorları yaw satmak istemesem biton müşteri çıkar alla alla ya

Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinopta lahmacunculuktan iyi para kaldırınca napayım atillayı ortaklıktan attım yeşil ninja saolsun hehe AYE sana yeni lahmacun ustası geliyor artıkın bi serviste açarsınız
    ati dostun seni unutmayacağız tüm güzellikler seninle olsun lahmacuncuuu
    yalaaaaaaaannnnn söylüyorsun yaaaalllllllaaannnnnnnnişin aslı ninjayla lahmacun servisi yapmaya başladığından beri hep içeri girdik ve sermayemiz tükendi ben dedim sana R1 le servis yapalım diye ama dinlemedin benı ve arkadaslar lahmacun dükkanı iflasın eşigine geldi bende paralarım batmadan kurtarmak istedim puhahaaaaaaa

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı tanrinin_kirbaci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet evet anladığınız üzre çok yakında dönüyorum istanbula komplen.Artıkın sinop'defteri benım için kapanmıştır. ama SİNOPU unutacak değilim herzaman kalbimde sinop ama artık yeter. BURDA ASLA UNUTMAYACAĞIM DOSTLARIM VAR ilk başta BATHU dostum bir numara.ayrıca barbaros,ugur,engin,burçin,gengiz hepinizi çok seviyorum dostlarım . artık hayatıma bir yön vermem gerekiyor çok düşündüm ve benım yerimin istanbul olduğuna karar verdim dilerim bu yenı yıl dileklerimin gerçekleşeceği yıl olur. yenı yıl hepinize bol kazanç,sevgi,mutluluk,başarı,kısacası ne diliyorsanız inşallah gerçekleşir.HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HAFTAYA İSTANBUL dayım inşallah

yaw başlıkta n yi koymayı unutmuşum allahım ya ama anladınız siz
    ulan yavru kuş kanatlandında İstanbılamı geliyon...neren açıkta kaldı yavrıcım...ne aradında bulamadın Sinopta burda bulmak niyetindesin...

buralarda anan baban atan yoksa yanarsın yiğidim...halayla dayıyla akrabayla veya bekar evlerinde yaşanmaz...mesleğin var muhtemelen ama burada kazandığın anca karnını dyourur...bence oraları bırakıp bu Okyanusta kaybolma...şuna emin ol (varsa ailen orda) burada hayal ettiğin şeylerin hiçbiri yok...

benden nacizane öneri...ailen nerdeyse oraya git...kız mevzusu falan varsa tamamen hata edersin derim...

bikere işi gücü ayarladınmı...nerde kalıcan kimde yatıcan...bu ortamdaki kankaların seni tanımaz söyliyim...sanal ortam burası aldanma...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buralarda anan baban atan yoksa yanarsın yiğidim...halayla dayıyla akrabayla veya bekar evlerinde yaşanmaz...mesleğin var muhtemelen ama burada kazandığın anca karnını dyourur...bence oraları bırakıp bu Okyanusta kaybolma...şuna emin ol (varsa ailen orda) burada hayal ettiğin şeylerin hiçbiri yok...

benden nacizane öneri...ailen nerdeyse oraya git...kız mevzusu falan varsa tamamen hata edersin derim...

bikere işi gücü ayarladınmı...nerde kalıcan kimde yatıcan...bu ortamdaki kankaların seni tanımaz söyliyim...sanal ortam burası aldanma...
    Bence başka söze gerek yok...

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    bencede ::plus2::
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    şimdi yok
    ulan yavru kuş kanatlandında İstanbılamı geliyon...neren açıkta kaldı yavrıcım...ne aradında bulamadın Sinopta burda bulmak niyetindesin...

metehandro abi çok sağol nacizane görüşlerine değer veriyorum.ve senı sevıyorum abicim saolasın.ama ben sinopa zaten istanbuldan geldım benım memleket isanbul olur inceden iş yatacak kalacak yer hepsi tamam sen canını sıkma tarağım var kendı başımı kaşıyacak geldiğimde dah aderın konusuruz musaıt bı zamanda sen canını sıkma.ben işimi bilirim abisi ben yabancı değilim oralara ok

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Oooo Atilla abi süper valla.
    Senden epey çekeceğimiz var burada..

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo Atilla abi süper valla.
    Senden epey çekeceğimiz var burada..
    heh hayatınıza kenk katmaya geliyorum sen naber

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Müneccim miyim neyim
    Kaç hafta öncesinden içime doğmuş

Bir de yalan söylüyordun bu aralar İstanbul yolculuğu yok diye...

Ne denir bilemedim hoşgeleceksin Ati deyip sıyrylayım ben bu işten.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müneccim miyim neyim
    Kaç hafta öncesinden içime doğmuş

Bir de yalan söylüyordun bu aralar İstanbul yolculuğu yok diye...

Ne denir bilemedim hoşgeleceksin Ati deyip sıyrylayım ben bu işten.
    YAW HAKKETEN SENDE VAR BİŞEYLER müneccimmisin nesin sen gelince falıma bakıver bi beşlik atarım abe hoşgelecem inşallah yaw

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı tanrinin_kirbaci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehandro abi çok sağol nacizane görüşlerine değer veriyorum.ve senı sevıyorum abicim saolasın.ama ben sinopa zaten istanbuldan geldım benım memleket isanbul olur inceden iş yatacak kalacak yer hepsi tamam sen canını sıkma tarağım var kendı başımı kaşıyacak geldiğimde dah aderın konusuruz musaıt bı zamanda sen canını sıkma.ben işimi bilirim abisi ben yabancı değilim oralara ok
    taam abicim...nerde mutluysan orada ol...peki abi orada ne işin vardı bugüne kadar...özel değilse paylaşırmısın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    şimdi yok
    taam abicim...nerde mutluysan orada ol...peki abi orada ne işin vardı bugüne kadar...özel değilse paylaşırmısın...
    aslında herşey bir gönül hikayesiyle başlıyor orda 3 sene önce aşık olduğum taptığım bir kadın vardı oda bana aşıktı takı akrabaları aramızı bozana kadar ne yaptıysam ikna edemedim haklı olduğuma.o akrabalarına inanmayı tercıh etti yanı anlayacagın o kadar sevmemiş.Daha sonra ben baya bi sıkıntı yaşadım psikol.sonra sinopa tatil yapıp kafa dinlemeye geldim burası annemin memleketi çok güzel bir yer ve tatil amaçlı geldiğim bu yerde tam 3 sene kaldım ve burda bir yaşam kurmak için mücadele ettim ama bu şehir bana çok uğursuz geldi.ve en son benım kayış attı tabi ve burdan ayrılma kararı aldım buraya sadece tatil yapmak için geleceğim artık mesele bu abi geldiğimde daha detaylı konuşuruz

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)