Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50

! Acil Kana Ihtiyaç Var !

  Leoncino
  Motosiklet Online
 1. #1
  temhadal150RE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  20 Mayıs 2007
  Şehir
  istanbul/pendik
  Motosikleti
  mondial 150RE 2006
  Arkadaşlar bu arkadaşlarımın bir tanesinden mail olarak geldi. Benim ve çevremdekilerin kanı uymadığı için siteye yazmaya karar verdim. Eğer kanı uyupta vermek isteyen arkadaşımız varsa aşağıdaki telefon numarasına ulaşarak genç kardeşimizin birkaç gün daha rahatlatmasına yardımcı oluruz. Kan Hayattır..

  < Okan Sönmez 20 yaşında lösemi (kan kanseri) ; hastası, gata tıp fakültesinde yatıyor,hayatta kalmak icin hergün en az iki ünite trombosite ihtiyacı var. Ama kan grubu B rh (-) (negatif) olduğu için ailesi kan (daha doğrusu trombosit) verecek donör bulmakta zorlanıyor.
  Babası Hayrettin Sönmez insanların ilgisizliğinden yakınıyor. işyeri olan İstanbul Büyüksehir Belediyesine yaptığı başvuruya 30 bin çalışan arasından sadece 3 kişi cevap vermiş. Oğlunu yaşatabilmek icin varını yoğunu ortaya koyuyor. Eğer siz veya bir tanıdığınız B rh (-) negatif; kana sahipse Lutfen Hayrettin Sönmez'e ait 0535 744 87 10 numarali telefonu arayın. Yok ben böyle işlerle ilgilenmem? diyorsanız. En azından mouse'nuzu birkaç kez tıklatarak bu mesaji adres defterinizdeki kişilere yollayın. Orda yatan sizin çocuğunuz veya kardeşiniz olabilirdi.

  Not: Trombosit kanın pıhtılaşmasına yol açan bir maddedir. Kişi trombosit verdikten 3 gün sonra yeniden trombosit verebilir. Sağlıklı bir insan yılda 24 kez trombosit verebilir. Kandaki trombosit ayrıştırılması işlemi yaklaşık 50 ile 70 dakika arasinda sürmektedir, eğer bunu yapamıyorsanız en azından mousenuza bi kaç kez tıklatarak bu gence yardımcı olabilirsiniz unutmayın bu siz yada kardeşiniz yada çok'sevdiğiniz biride olabilir..
  Duyarlı insanlar olarak mutlaka birilerinin bu mesaja elini uzatacağına inanıyorum. Çünkü bugün onaysa yarında bize lazım olacak bir ünite kanı İstanbul gibi kocaman bir megaşehirde bulmak zor olmasa gerek. Eğer yazdıklarımda bir hatam olduysa kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler.


  Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
  Premium Motosiklet Servis Randevusu
  Motomax
 2. #2
  eradnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  28 Mayıs 2007
  Şehir
  Antalya caddeleri
  Motosikleti
  speed 150 naked
  istanbulda yaşayan bütün tanıdıklarıma forward ettim umarım bi katkımız dokunur Allah şifa versin...
  Sürat felaket değil galibiyettir

 3. #3
  temhadal150RE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  20 Mayıs 2007
  Şehir
  istanbul/pendik
  Motosikleti
  mondial 150RE 2006
  Sağol arkadaşım cevap veren parmakların dert görmesin


  ANES MOTOR
  Leoncino
  Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)