Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

BEN BUGUN ........... (Neler yasadıysanız ve içinizi dökmek istediğiniz şeyler...)

Motovento
    REKLAM ALANI
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belki farklı birşey ama bugün yaşadıgınız ve içinizdeki seyleri yazmak istediginiz şeyleri buraya yazalım
    Gerçekten eminim her insanın gun boyunca sevinçleri hüzünleri ve endişeleri dışa vurma isteği olacaktır. Her konuda burada bizimle paylaşabilirsiniz....

Bugün berbat bir gündü :(
    Motoru fazla süratli ve dikkatsiz kullandım. Saçma sapan seylerle dalgın olunca km saatinin kac oldugunun farkına bile varmıyor insan :(
    İnsallah bir daha böyle hata yapmam. Ulan hep diyorum tutacagım kendimi dikkatli olacagım ama gun icerisinde olan olaylardan dolayı bazen dalıyorum böyle ne yapim
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Bugün güzel bir gündü sürekli başlık kilitledim. Başlıkları doğru yere açmazsa bu arkadaşın başlıklarını da kilitleyeceğim. Şimdilik bunu taşıyorum, falan filan işte. Hey gidi günler
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ben bugün 17 ye kadar çalıştım...ve yorgundum...eve geldiğimde hemen zıbarıcam dedim ama nafile tabi...birde hava soğuktu kışın geldiğini kabullenemedim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorla alakalı olması gerekmez dimi? değilse;;;
    mideyi bozdum,tuzlama içtikten sonra oldu, uzerıne azcık sinir stres eklenınce tatsız bırgun gecırdım.. allaha sukur gectı sayılır,,herkeze saglık şifalar
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel büyük bir sorunum var, sağlığım yerinde, işim var çok şükür fakat nedenini açıklamak istemediğim büyük bir sorun var. Yakın akrabalarım durumu biliyor bana acımak ile ellerinden birşey gelememenin verdiği çaresiz arasından bakıyorlar. Bu hiç hoşuma gitmiyor, bu yüzden sorunumu kimseye (özel iki kişi hariç) anlatamıyorum ki bu aralar çevrem sadece iş arkadaşlarım, bütün gün çalıştığım adamlarla aynı evde yaşıyorum. Bugün yine sorunumla başbaşa yolda yürürken Ümraniye İkea'nın arkasında geniş, uzun, ıssız caddede bir tuhaf oldum. Sorunum büyük, Allah'a yakarmaktan başka elimden pek birşey gelmiyor. Gözlerim yaşlı biraz tehna bir otobüse ayakta gitmeyi göze alarak bindim 1,5 saat sonra Kadıköydeydim. O kafayla üstüne birde tecrübesizlikle düştüm şimdi kalkıp acı içinde yalnızlığımın mabedi lojmandaki odama gitmek zor geliyor. Dizimin ağrısı yatağa yattığımda, ayağımı uzattığımda geçecek ama kalbimin sızısı sanki hiç dinmeyecek.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Ben bütün gün çalıştım,çalışacağım pazartesi günü saat 19.00'a kadar çalışacağım çünkü nöbetçiyim.
    Bir iki hasta sinirimi bozdu ve midemi ağrıttı...bu kadar işte
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün güzel bir gündü sürekli başlık kilitledim. Başlıkları doğru yere açmazsa bu arkadaşın başlıklarını da kilitleyeceğim. Şimdilik bunu taşıyorum, falan filan işte. Hey gidi günler
    Aksam aksam aklıma bir dusunce geldi ve topic acayım dedim. Mod mudur nedir geldi adamın birisi insanlar gormesin diye attı konu dısına
    ölürüsün öldürürmüsün derlerye oyle bişi geciyor aklımda su anda
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel büyük bir sorunum var, sağlığım yerinde, işim var çok şükür fakat nedenini açıklamak istemediğim büyük bir sorun var. Yakın akrabalarım durumu biliyor bana acımak ile ellerinden birşey gelememenin verdiği çaresiz arasından bakıyorlar. Bu hiç hoşuma gitmiyor, bu yüzden sorunumu kimseye (özel iki kişi hariç) anlatamıyorum ki bu aralar çevrem sadece iş arkadaşlarım, bütün gün çalıştığım adamlarla aynı evde yaşıyorum. Bugün yine sorunumla başbaşa yolda yürürken Ümraniye İkea'nın arkasında geniş, uzun, ıssız caddede bir tuhaf oldum. Sorunum büyük, Allah'a yakarmaktan başka elimden pek birşey gelmiyor. Gözlerim yaşlı biraz tehna bir otobüse ayakta gitmeyi göze alarak bindim 1,5 saat sonra Kadıköydeydim. O kafayla üstüne birde tecrübesizlikle düştüm şimdi kalkıp acı içinde yalnızlığımın mabedi lojmandaki odama gitmek zor geliyor. Dizimin ağrısı yatağa yattığımda, ayağımı uzattığımda geçecek ama kalbimin sızısı sanki hiç dinmeyecek.
    valla senı okudum bende sıkıldım ıyı yonlerını dusun dostum. ısın var kafanı sokacak bır evın var,,

Sato8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alla alla kafam çok karıştı aklıma bin türlü şey geldi sağlığım yerinde diyosun felan ama çok garip ne diyeyim allah kurtarsın...
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

Motosikleti
    speed 150 naked
    sabah sınavdan çıktım berbat geçti erken kalkmanın getirdiği uykusuzlukla işyerinde tutarsız davranışlar gösterdim çıkışta bide alıp fuara götürdüler hatunları görünce biraz şevke geldim bi kaç fotoğrafın ardından eve geldim oturdum pc başına bi kaç foruma bişeyler yazdıktan sonra 2,5 saattir tavla oynuyorum
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

Canım sıkılıyor. İçim çok acıyor
    İncasaz ın firar parcasını dinliyorum defalardır.
    Biz nasıl bir varlıgız böyle. içimizde kainat var cok derin. Anlasılamayan bir dehliz..
    Hisler duygular....
    İnsan kendi dunyasında kendini kaybediyor

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bütün gün çalıştım,çalışacağım pazartesi günü saat 19.00'a kadar çalışacağım çünkü nöbetçiyim.
    Bir iki hasta sinirimi bozdu ve midemi ağrıttı...bu kadar işte
    sen birde bana sor eğer yanlış tahm in etmiyorsam meslektaşız..salıgünü sabaha kadar nöbet var.. diğer eleman izinli olm ası sebebi ile dehşet bir gün olmakla beraber dehşet bir hafta geçirdim.. Allah kimseyi hasta etmesin.. hastalara ilaç vereyim derken ben akıl hastası olmaktan korkuyorum..
    bugüne gelince sınav vardı gittim giderkende patronla kavga ettim.. zaten canımı sıkıyor iştende çıkmayı düşünüyorum.. bakalım hayırlısı.. parayada sıkışığız bu aralar... offf.. Allahım sen sabır genişlik ver sıkıntıda olanlara...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    yaaav insanın içini kararttınız bee yeter yahuu yok mu günü güzel geçen biri benimde marş basmadı sabah servise gittim bastı servisten çıktım markete gittim basmadı servise gittim bastı uyuz oldum...

Motosikleti
    speed 150 naked
    havalardan heralde herkesin günü kötü geçmiş ah bir çocuk olsaydım parklarda oynasaydım ahhhh
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

Motosikleti
    tabanvay
    bu gün ben hala çalışıyom berbat başım feci şekilde arıyo bi aye denilen yaratığın ortalığa çıkması sevindirici oldu

Alıntı Sato8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaav insanın içini kararttınız bee yeter yahuu yok mu günü güzel geçen biri benimde marş basmadı sabah servise gittim bastı servisten çıktım markete gittim basmadı servise gittim bastı uyuz oldum...
    sorunlu insanlarız anlaşılan
    ben sevdım bu baslıgı

serendepity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bugün : istanbul da dostlarla hasret gidermek anıları tazelemek veee hoş bi gün geçti gitti işte tutamadım bitmesini istemediim her güzel gün gibi :(:(:(
    [COLOR="DeepSkyBlue"][B]yalnızlık bir yankıdır[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    günaydın arkadaşlar saat sabahın 11:30 u bakalım bu gün neler gelcek başımıza akşama bu topic te buluşalım. hadi iyi günler

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    arkadaşlar dün gecti biliyorum ama ne yaparsın bu topiği yeni gördüm dün bende yarı gezi şeklinde bi düğüne gittim KARAMAN-KONYA_EREĞLİ arası yaklasık 200 km yaptım siz şimdi iyi hoş diyeceksiniz ama asıl sorun rodajda olan motorla gittim bilenler vardır 125kt'yi 150'lik yapmıştım buyuk hata yaptıgımın farkındayım akşam nöbetim vardı işe gelmek zorundaydım işte o yüzden
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Niye noldu melo 150 lik yaptıgından mı yoksa rodaja girmiş oldugundan mı iyi olmadı

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)