Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşım kaza yaptı..

Motovento
    REKLAM ALANI

evet arkadaşlar son günlerde artan kaza haberlerinden sonra bugün tam gözümün önünde olan bir olay scooterda olsa tam korumanın şart olduğunu gösterdi bana(hiç koruma kullanmayan birine).çok hızlı değil 40-50 km/h da bize doğru gelirken benim motorla yerdeki kum çakıl karışımını farketmeden ön frene asılınca sonuç malum..motorun sol tarafında bayağı bi sorun var..arkadaşımın ayağında doku kaybı(sol ayak baş parmağı üstünde)yaşanmış dizi berbat el bileğinde yüzülme ve şiddetli ağrısı var birde mide bulantısı vardı geçti çok şükür.acilde o ayağından ve dizinden çakıl taşlarını çıkartırken yüzündeki ifadeyi görünce kendime olan güvenim ,tecrübem birden yerini korkuya bıraktı. korumasız başımıza düz yolda bile bişeyler gelince ne kadar kötü olacağını anladım.
    kendi kendime aman ya küçücük scooterdan düşene ne olurki derken başımıza gelince anladık.motor serviste iyice gözüm korktu.
    cuma günü held eldiven ve nolan n61 alıcaktım.eldiven yarın geliyor ama kaska benim karta taksit olmayınca alamamıştım şimdede marushin in bi modelini beğendim onda karar kıldım.birde revit mont.yarın inşallah onları alıcam 1-2 gün motor yok zaten dizlikleride alınca scooter a tam donanım binmeyi düşünüyorum.
    inanın ki onları giymenin zorluğu hastanede çekeceğiniz acının yanında devede kulak kalacaktır..sevdikleriniz veya siz acı çekerken keşke dememek için bunları sıcak soğuk demeden giymek şart..
    onura geçmiş olsun dilerekten herkeze kazasız belasız sürüş dilerim.tekeriniz düz bassın..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Arkadaşına çok geçmiş olsun.Acil şifalar.

Motosikleti
    daha yok malesef
    geçmiş olsun koruma önemli yazın sıcak tamam ama hiç bişey canımızdan kıymetli deil
    hayatta ya tozu dumana katarsın yada tozunu dumanı yutarsın:cherry:

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    inanın bana o dizlikleri takmak bile çok eğlenceli geliyor.
    sakın ihmal etmeyelim. arkadaşına acil şifalar diliyorum.

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    büyük geçmiş olsun kartal... evet o şişme montlardan vardı benim onu giyip bi de kaskı takınca insan kendini daha rahat hissediyor hem de havaya giriyor... :D ileriye doğru tam korunmamı yapıcam bende... tabi önce motoru büyütürüm... bi 250lik alırım artık kelepir bulursam... tekrar geçniş olun...

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    allahtan çok acil şifalar dilerim allah beterinden korusun saygılar..

Motosikleti
    speed 150 naked
    geçmiş olsun yaptığımız kazalar tecrübemizi arttırıyor aslında her zaman korumalı binmek lazım şu makinelere ama bende yazın giyemiyorum antalyada oturuyorum ve bu sıcakta mont falan giymeye kalksam kaza yapmadan motorun üstünde sıcaktan bayılır insan...
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

hepinize çok teşekkür ederim.akşam yanına uğradım ayağım ve el bileğim şiddetli ağrıyor dedi.inanınki bu acıyı çekmeye değmez kafasını vursa çok kötü sonuçlar olabilirdi.ben dersimi aldım umarım herkez bişeyler çıkarır gerçektende başımıza gelmeden anlamıyoruz bazı şeyleri

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    çok geçmiş olsunnn ............
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)