Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Evlenme teklifi icin yaratici fikir araniyor :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eveet, sayin MT uyeleri, dostlari, abilerim ablalarim amca ve karde$lerim.. Bu ayin sonunda hayirlisiyla babam yurt di$indan geliyo ve avatar'imdaki a$kim a$kimi ailenecek istemeye gidiyoruz.. Daha evvelinden tabiki de evlenme teklif etmek gerekiyor.. 2,5 yillik bu ili$kiyi artik resmiyete dokme zamanidir anlayacaginiz. Aklimda bir kac fikir var, ama yinede siz dostlardan geyikde olsa hiper super yada basit ama anlamli olacak nacizane fikirlerinizi paylasmanizi rica ediyorum Siz olsaydiniz nasil ve ne $ekilde evlenme teklif ederdiniz, yada nasil ve ne $ekilde evlenme teklif ettiniz, ya da ke$ke $unu yapsaydim diye icinizden gecirdiginiz bir$ey oldumu ?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    hmm toprağım,bence güzel bi restorantta ayağa kalk ve bağırki :Seni Seviyorum,benimle evlenirmisin ??

yada evinin önüne çiçeklerden benimle evlenirmisin yaz ve cama çıkmasını iste.bu biraz pahalıya patlar ama çiçekçiye geri verirsin işi bitince

başka başka ,ahh buldum :
    cep telefonuna Hakan Altun'un Teklif ediyorum şarkısını gönder mms'ten,anlar herhalde
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    gilera runner vxr 200
    Smirnouf bu söledıklerın şakadır işallah.Bi kıza sakın böle yapayım deme evlencegı varsada evlenmez.Benden sölemesı

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı sporcu_32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Smirnouf bu söledıklerın şakadır işallah.Bi kıza sakın böle yapayım deme evlencegı varsada evlenmez.Benden sölemesı
    1. ve 2. olan geyik değil.ben ciddiyim.benim gibi deli biri için bu fikirler normal. kafamdakileri buraya yazsam gülmekten yerlere yatarsınız
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

SmirnouF yaz bence gulmekten ziyade i$e yarar bilgi olabilir benim icin.. Sanirim ayni kafadayiz

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sabah kayfaltısında zeytini benimlen paylaşırmısın....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah kayfaltısında zeytini benimlen paylaşırmısın....
    Senden zeytin mi kalir insana bee.. Bu kadar romantik oldugunu bilmiyodum abi.. Dei$ik ambians ve nuans'lar yaratiyosun ama, konu romantizme gelince I Ih.. Hani sen sevgi kelebegiydin, hani huzunlu bi kelebektin, hani nesli tukenen pandaydin. Esefle ve $iddetle kinim kinim kiniyorum seni..

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mete abı gulmekten yerlere yattım desem dogrudur nerden gelıyor aklına hay allah yaa yok yok ben kesın geleyım snn panda dernegıne

bence eskı turk fılmlerındekı gıbı nalann benımle evlenır mısın nalann ?? (asırı romantık oldu valla )
    veyaa ekmegı benım ıcın dılımleyıp ıcıne zeytın koyar mısın ??
    bu arada smirnouf senınle ewlenebılecek bır kız bulunca bana ulas senı ve kız arkadasını tebrık edecegım hanı motorla bahce bıcıyorsunya o akılla kıme vardın orasını merak edıyorum...

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SmirnouF yaz bence gulmekten ziyade i$e yarar bilgi olabilir benim icin.. Sanirim ayni kafadayiz
    abi kafalar ayn,buralara gelirsen gel senle bi akşam içelim karşılıklı.ama ben kola içerim sadece,tovbeliyim .

ben yarın sana süper fikirlerle gelcem,şimdi yorgunluk ve uyku fazla zorlamaya izin vermiyo

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    benim yapmayı düşündüğüm bi fikir var.. dur paylaşayım,,,
    eğer yenge hanım le motorla gezerken çok hoş bi yere götür ben yalnız olsanız daha güzel olur... hatta hava yağmurlu olsa daha güzel olur... bana kalsa ben rüzgar essede konsantre olurum da... neyse . motor olduğu için cep tel.den romantik bi parça aç.... biraz dans edin.. ve ayaklarına kapan... ellerini tut.. o büyülü 3 kelimeyi söyle...
    meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ıyıde benımle ewlenır mısın toplam ıkı kelıme ...

Motosikleti
    sym mio
    yaratıcı bişiler olsun yada yalnızca ikinize özel anlarla bi slayt yapabilirsinnn
    Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....
    Apti mi kim o,kımılcan

Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıyıde benımle ewlenır mısın toplam ıkı kelıme ...
    Benimle(1) Evlenirmisin (2) A$kim (3) olabilir mesela

Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaratıcı bişiler olsun yada yalnızca ikinize özel anlarla bi slayt yapabilirsinnn
    Bende yaratici bi$iler ariyorum zaten tugce cilgin bi$i olmali, hem romantik hem cilgin.. Off cok mu $ey istiyorum ya.!

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kafalar ayn,buralara gelirsen gel senle bi akşam içelim karşılıklı.ama ben kola içerim sadece,tovbeliyim .

ben yarın sana süper fikirlerle gelcem,şimdi yorgunluk ve uyku fazla zorlamaya izin vermiyo
    Hocam 4 sene once olsaydi Tekirdag'da ikamet ediyordum, atlar gelirdim de $u an imkansiz.. Bekleriz 1-2 gun onemli degil

Motosikleti
    sym mio
    çok şeyn istiosun ama haklısınnn sen en iyisi al bi kinder supriz yumurta koy kızın masasına üstüne yapıştır post it üstüne hayatımız süprizlerle dolu olsunn evliliğimiz mutlu olsun bıdı bıdı bişiler yaz
    Apti mi kim o,kımılcan

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senden zeytin mi kalir insana bee.. Bu kadar romantik oldugunu bilmiyodum abi.. Dei$ik ambians ve nuans'lar yaratiyosun ama, konu romantizme gelince I Ih.. Hani sen sevgi kelebegiydin, hani huzunlu bi kelebektin, hani nesli tukenen pandaydin. Esefle ve $iddetle kinim kinim kiniyorum seni..
    canım kardeşim yarın coşkuyu vericem...bünye artık IQ salgılamıyor...bezgin bekir olduk...
    CEM. bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şeyn istiosun ama haklısınnn sen en iyisi al bi kinder supriz yumurta koy kızın masasına üstüne yapıştır post it üstüne hayatımız süprizlerle dolu olsunn evliliğimiz mutlu olsun bıdı bıdı bişiler yaz
    inşallah müstakbel kocanda sana aynı teklifi yaparda o zaman görürüm seni..
    ha bu arada bizim ecnebinin topic'inde alcholl forever felan yazmışın,hakkatten içiyonmu

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım kardeşim yarın coşkuyu vericem...bünye artık IQ salgılamıyor...bezgin bekir olduk...
    evet evet çok doğruu bu saate beynim durdu benimde
    Apti mi kim o,kımılcan

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hmm çok zor bir olay gerçekten... Öyle yumurtayla , çiçekle böcekle mesajla olmaz bu işler...
    Kıza hayatında unutamayacağı bir gün geçirtmelisin ki anlamı olsun...

Ben olsam motoru satar yüzük alırdım

O kadar olmasa da gerçekten çok özel olmalı , öyle çiçekti böcekti kafandan at
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah müstakbel kocanda sana aynı teklifi yaparda o zaman görürüm seni..
    ha bu arada bizim ecnebinin topic'inde alcholl forever felan yazmışın,hakkatten içiyonmu
    kocam olcaksa severim demktir e bu durumda herşeyi kabul ederim içiorum tabee sen içmiosun sanki

çikolata mutluluk veririmiş ondan kinder yumurta demiştim
    Apti mi kim o,kımılcan

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ben etsem etsem evlenmeme teklifi ederim Oda çok basti olurdu

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)