Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Evlenme teklifi icin yaratici fikir araniyor :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Bir adet el kamerası ile romantik bir klip çekilir.fon müziğine ikinizin parçası konur.montaj yaparken birlikte çekindiğiniz videolar varsa eğer bunlarda araya serpiştirilir.Güzel şöyle 5-10 dk lık bir klip yapılır.

daha sonra gidilip bi tane sinema salonu bulunur.Parasıyla değilmi salon kapatılır.İçeriye önceden tanıdık eş dost kankiler doldurulur....arka sıralara tabi...girince yenge görmesin onları.

yenge film izleyeceğiz diye girdiği sinemada evlilikj teklifini alır.artık kabul ederse

yada aşağaıdaki örnek videoda fikir verebilir
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    porsuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 600 VLX

Süpriz Yumurta

Askerde tanıdığım bir arkadaşımın tanıdığı şöyle birşey yapmış. Bayaa yaratıcı bi fikir aslında..
    Ülker'in TOTO diye bi süpriz yumurtası var bilirsiniz, içinden oyuncak çıkıyor.. Web sistesinin iletişim kısmından telefon açmış yetkililerle konuşmuş. Bana özel bir toto süpriz yumurta yapın demiş. Yumurtanın içine yüzüğü koyup vermişler adama. Kız çikolatayı açınca içinden oyuncak yerine yüzük çıkıyor.
    Şu adrese bir göz at istersen.
    http://www.ulker.com.tr/iletisim/?f=6
    Eating tar and gasoline
    Every light I see is green
    Open pipes, my machine's triple-plated chrome

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lucas,İzmir de olsan sana güzel bir şeyler hazırlayabilirdim...

Şöyle bişey mesela,bütün MT İzmirlileri toplardım,her birine bir harf verirdik.Ve motorlar sıraya dizilirdi,herkes tek tek sırayla kartonlardaki harflerini açardı ve sonunda SENİ SEVİYORUM,BENİMLE EVLENİRMİSİN -LUCAS- (ismini bilmiyorum kusura bakma) yazardı,ya da sadece BENİMLE EVLENİRMİSİN.
    Bir motorcu için gayet güzel olurdu (tabi kız arkadaşın motorlardan hoşlanıyor mu bilmiyorum).
    Ama İzmir de olmadığın için böyle bir şeyi beğensende yardımcı olamam maalesef.

Şuana kadar gelenlerden buz olayını ve porsuck un dediği süpriz yumurtadan yüzük çıkma fikrini beğendim.

Araban varsa ve arabası olan arkadaşların varsa,bir kaç tane araba ayarlayabilir siz araba ile giderken (düşük hızda gidilebilecek bir yerde)diğer arkadaşların arabayla geçer ve her arabanın arkasında bir kelime olur,ilk arabada BENİMLE,ikinci arabada EVLENİRMİSİN,ve üçüncü arabada da kız arkadaşının adı yazar(dikkati buna çekebilirsin,mesela sesli bir şekilde okursun ne "arabanın arkasında benimle yazıyor Allah Allah,heralde devamı vardı" dersin,diğerleri önünüzden geçerken diğer arabaların arkasındaki dikkatini çeker zaten,farkeder),daha sonra sağa çekip yanaşırsın,ve bir arkadaşın gelip camdan size bir paket var diyip yüzüğü kutu ile uzatır,ya da bunu direkt sen sağa çekip yapabilirsin.

Ya da ikinize özel olsun diyorsan yani ikimizden başkası orada olmasın diyorsan,bir kutuya yüzüğü koyarsın,bir sahile gidersiniz (kumsal olmalı) kumda BENİMLE EVLENİRMİSİN ? yazar ve iki ok bir noktayı gösterir,oranın hafiften altında ise yüzük (kutusunda olacak ki kumlanmasın ve çabuk bulunsun ) bulunur,ufak bir el hareketiyle altından yüzük çıkartılır(tabi bunun için orada bir nöbetçi olarak arkadaşın durmalı,yoksa yüzük iki dakika içinde çalınır ).

Bir arkadaşıma (canlı müzik olan bir yer olması lazım) kız arkadaşını yemeğe çıkarmasını,bir ara masadan tuvalete diye kalkıp,gidip mikrofonu almasını ve mikrofonda herkesin önünde kız arkadaşına evlenme teklifi etmesini söylemiştim.Yaptı bunu,ve çook güzel olmuş(ben yoktum doğal olarak ).Tek kötü yanı,ortamdaki bütün erkek arkadaşlarıyla gelen kızlar,bizde istiyoruzz demişler erkek arkadaşlarına Erkekler acayip kıl kapmış bundan

Biraz garip oldu ama sabah sabah gece geç saatlere kadar takılmış ve kahvaltı yapmamış bir adamdan bu kadar oluyor,kusura bakma

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Motorunun tekerleğine boya sür, yere de tebeşirle hafif BENİMLE EVLENİR MİSİN yaz.. Onun karşısında motorla o çizgiden geç, sen geçtikçe yerde yazılar çıksın... Aklıma bu geliverdi ne bileyim

Komik mi oldu ne
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lucas,İzmir de olsan sana güzel bir şeyler hazırlayabilirdim...

Şöyle bişey mesela,bütün MT İzmirlileri toplardım,her birine bir harf verirdik.Ve motorlar sıraya dizilirdi,herkes tek tek sırayla kartonlardaki harflerini açardı ve sonunda SENİ SEVİYORUM,BENİMLE EVLENİRMİSİN -LUCAS- (ismini bilmiyorum kusura bakma) yazardı,ya da sadece BENİMLE EVLENİRMİSİN.
    Bir motorcu için gayet güzel olurdu (tabi kız arkadaşın motorlardan hoşlanıyor mu bilmiyorum).
    Ama İzmir de olmadığın için böyle bir şeyi beğensende yardımcı olamam maalesef.
    Şuana kadar gelenlerden buz olayını ve porsuck un dediği süpriz yumurtadan yüzük çıkma fikrini beğendim.
    )
    Vaktim olsa gelirdim guzelde olurdu ismim Erdem, isterseniz siz pankartlari hazirlayip bu tarafa dogru gelin
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    forrapın fikrine destek veriyorum...yada şöle olur...devasa hayvani bir pankartda olabilir mesela...ablanın karşısında muhtemelen bunu asmak için bir yer bulursun veya karşı daire...ne kadar büyük bir yazı olursa o kadar etkili olacaktır...buna ne dersin....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunun tekerleğine boya sür, yere de tebeşirle hafif BENİMLE EVLENİR MİSİN yaz.. Onun karşısında motorla o çizgiden geç, sen geçtikçe yerde yazılar çıksın... Aklıma bu geliverdi ne bileyim

Komik mi oldu ne
    ilginc ama etkileyici degil

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forrapın fikrine destek veriyorum...yada şöle olur...devasa hayvani bir pankartda olabilir mesela...ablanın karşısında muhtemelen bunu asmak için bir yer bulursun veya karşı daire...ne kadar büyük bir yazı olursa o kadar etkili olacaktır...buna ne dersin....
    Abim handrom fikirlere katilma, fikir uret. Pankart fikri daha once verilmi$ti, geciniz. Noldu sana bugunlerde nen var kuzum
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mete abıye kesın bıse oldu benden solemesı....arkadasım sen hala evlenme teklıfı etmedın mı ?? kız elınden kacacak valla bıraz daha beklersen ( saka saka ) yazılanları tekrar oku aralarından begen bence

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilginc ama etkileyici degil

Abim handrom fikirlere katilma, fikir uret. Pankart fikri daha once verilmi$ti, geciniz. Noldu sana bugunlerde nen var kuzum
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abıye kesın bıse oldu benden solemesı....arkadasım sen hala evlenme teklıfı etmedın mı ?? kız elınden kacacak valla bıraz daha beklersen ( saka saka ) yazılanları tekrar oku aralarından begen bence
    bi tekleme var dimi bu aralar bende...hep ekşın beklediğinizden bazen hayal kırıklığı oluyor...

ya dostum yanlış anlamada ben bu konuda kimseden ilham almazdım...düşünsene başkasının fikiriyle veya kıvılcımıyla hayatının en önemli kararını sevdiğin insanla paylaşıyorsun...bana ters geldi...seni kırmamak adına geveledim bişiler ama dediğim gibi bu topik hiç açılmamış olsaydı sen kendi dünyanda kendi cümlenle kendi fikrinle o ölümsüz anı gerçekleştirmiş olsaydın daha mükemmel olacaktı herşey...kızma bana kanka be...duygularım bunlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    az önce düğünden geldik. ve düğünün sonunda
    arkadaşımla ben dans ederken babamın kurduğu cümle şuydu :

ya evlenme teklifimi kabul et ya da çiçeklerin parasını ver.

belki böyle bir cümlecik işinize yarar diye düşünüp paylaşmak istedim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    ooooooooooov bi anımı anlatayım belki sana da ilham kaynağı olur
    ipek adında bir kız var aşığım kendisine bigün bulştuk adaya gidiyoruz arkadaşça dedim bi dakka dururmusun ben vc ye gidiom çıkttım kaptan köşküne kaptana 100lira vredim kaptım mikrofonu ipeğin üstünde beyaz bi mini var üstündede pembe straplezmi straptez mi ondan var mikrofondan " beyaz minili pembe bodyli melek kılıklı insan sendenhoşlanıyorum ve sana güzel bi teklif icin yanına geliyorum bekle beni" elimde gülle aşağı iniyorum bakıyorum ağlıo ve vapurdaki 21613216541321654641316 kişinin önünde benimle birlikte olurmusun diyorum ve ateşli bir öpüüüçükle olur yanıtını alıyorum vapur bizi alkışlıo tbiki ve çıkmaya başlıyruz........... sonra ayrıldık

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    forrap.. valla senin fikrin bana çok uygun ya.. ben evlenme teklif edeceğim zaman izmir mt. ye bi görev düşçek. galiba. benim aşkımmm da izmirde. o yüzden bi kaç sene sonra güzel bi organizasyon yapalım.. neden 1 kaç sene demeyin. okul var . valla. bana kalsa hemen gidip alırım da. bu buz olayıda çok hoşuma gitti. şahin birinci abicim sen de çok süper fikirler var ya bu işte bi uzmanlık var gibime geliorrr.
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    torento_1987,tabi ki yaparız.Durum o safhaya gelsin ben elimden geleni yaparım merak etme

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    abi yengeyi motora bindir sahil kenarına biyere götür yanına 2-3 arkadaşta ayarla o arkadaşlar yenge görmeden havayi fişek patlatsın sende bu sırada teklif edersin
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı torento_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forrap.. valla senin fikrin bana çok uygun ya.. ben evlenme teklif edeceğim zaman izmir mt. ye bi görev düşçek. galiba. benim aşkımmm da izmirde. o yüzden bi kaç sene sonra güzel bi organizasyon yapalım.. neden 1 kaç sene demeyin. okul var . valla. bana kalsa hemen gidip alırım da. bu buz olayıda çok hoşuma gitti. şahin birinci abicim sen de çok süper fikirler var ya bu işte bi uzmanlık var gibime geliorrr.
    ben de zamanında izmirden sözlüydüm ondandır...
    bir daha izmir kızlarından uzak dıracağım kendime söz verdim.ama illaki onlar beni buluyor.
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    sym mio
    hala bu evlenme teklifi yapılmadımı yahu bak adamın biri babasının mısır tarlasına yazmış evlenirmisin diye bir harf 5-6 metre babasınddada lkafa yokmuş
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    eğer maddi durumdan iyi isen ayarla bir planör (hani ufak ucak gıbı seyler yokmu onlardan ) sonra bı boş arazıye tarlaya benımle evlenırmısın ? yaz ustunden gecerken o yazıyı gorsun sende o sıra bulutların arasından gecerken patlat bombayı cıkar yuzugu tak parmagına öp dudagından (romantık olsun dıe ) alttanda koy type calsın duygusal bı muzık buna walla shakıra bıle evet der ona gore :D

yada abi sana secenekler uretıorum sinemaya gotur yengemızı makınıste para ver ama yoksa olmaz neyse onla beraber gecırdıgınız bı anıyı vıdeoyu adama ver flım arası oluo ya o sıra makınıst versın coskuyu vıdeo gıderken sende o kadar kısının arasında et teklıfı walla unutmaz buna beyonce bıle kesın evet derdı :D

abi yengeyı al lunaparka gotur orda donme dolap yokmu bole pankart gıbı oluo ya ellere tutuolar 2 basında sopalar oluyor onu donme dolabın altına bagla donme dolap donmeye baslayınca orda benımle evlenırmısın yasısı yavas yavas acılsın sende o sıra orayı gorcek bı yerde oturun sonra aynen ver coskuyu :D bu teklıfım nasıl

abi seç düşün yoksa kuru kuru benimle evlenirmisine talim olcan sen :D
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

Motosikleti
    sym mio
    beğenmiyorda valla he boşveeeer sen içinden geleni yap seven kız sonunda evet der ikiniz ile ilgili özel olmuş birşeyi yaratıcı hale getir bence. yani ikinzibn yaşadığı paylaştığı bişey bilmiorumki

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    en iyisi koro halinde söyleyelim.galiba çok saçma oldu
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    sym mio
    yok yooook mt üyeleri toplansın pankart asıp lucas ile evlen die bağıralım)))

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)