Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Evlenme teklifi icin yaratici fikir araniyor :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Niyet 0070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu romantik bişey olmaz ama ortada bişey yokken "senden bişey istesem yapabilir misin?"diye sor. "evet" der diye ümit ediyorum cebinden yüzüğü çıkart ve "bu yüzüğü 50 - 60 sene kadar sol yüzük parmağına takar mısın?" de.

bu saatte bu kadar

bu arada 50. mesajımda böyle hayırlı bir konuya yazılmış oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    hadi benden de bir fikir olsun .....

tek taş yüzük alınır itina ile soğuk suyun içine konur....daha sonra buzluğa koyup iki saat beklenir tek taş yüzük buzun içinde kalır.Daha sonra romantik bir restauranttan bir tane garson ayarlanır ve bu buz ona verilir.(mümkünse tanıdıkl bir garson yüzüğün çalınmasına karşı)akşam içki istenirken bu buzlardan bir taneside içeceğin içinde gelir.Aşk sarhoşu bayan adayımız bu yüzüğe dikkat ettiği an benimle evlenirmisin buz eriyene kadar vaktin var denir....
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Alıntı Niyet 0070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu romantik bişey olmaz ama ortada bişey yokken "senden bişey istesem yapabilir misin?"diye sor. "evet" der diye ümit ediyorum cebinden yüzüğü çıkart ve "bu yüzüğü 50 - 60 sene kadar sol yüzük parmağına takar mısın?" de.

bu saatte bu kadar

bu arada 50. mesajımda böyle hayırlı bir konuya yazılmış oldu
    Yaw neden 50 - 60 sene ?

Niyet 0070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw neden 50 - 60 sene ?
    abi seni mi kırıcam 100 sene

yok mu arttıran ???

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    sahinbirinci tam ben ayzcaktım valla bunu bir yerde görmüştüm çünkü.böle bir program bile vardı sevdiğinize nasıl evlenme teklifi edersiniz diye keşke abimizde onu izleseydi :D
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

çok güzel fikirler oluşmuş bence.buzlu olanı tuttum.
    herkesin hayal gücüne sağlık(bir kaç sene sonra bende isterim böyle bişeyi ama ha.)
    bir fikirde benden ama sadece yan sürpriz yapabilirsin bunu asıl teklifin yanında
    sitedeki tüm arkadaşlar motosiklet aşkına evlen şu adamla diye mail yahut mesaj atarlar.evlenmezsen bu iflah olmaz deriz
    yenge bizi kırmaz bence.
    motorcular yalan söylemez çünki.
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞMEYECEĞİNE İNANLAR APTAL,
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞTİRİLEMEYECEĞİNE İNANANLAR KORKAK,
    DEĞİŞİMLERDEN FAYDASI OLMAYACAĞINA İNANANLAR İSE ALÇAKTIR.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Benim gibi bi delinin kahrını bir ömür boyu çekmeye varmısın

Yada ona çok sevdiğin birisin olduğunu söyle ve o kişiyle evlenmek istediğini söyle ondan yardım iste kahrolacaktır büyük ihtimalle sonra o kişinin kendisi olduğunu söyle iyi oynayabilirsen süper bence

Alakasız bişey konuşurken bi anda söyleee ve gözlerine bak

onun bile tahmin edemeyeceği alakasız ve onu köşeye sıkıştaracak bi yerde yap teklifini örnek ( evlerinde yada ablasının annesinin yanında felan ) şok olsun

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abıı buldum...berdan mardınlı nın bı clıp ı vardı o da senden cocugum olsun ıstıyorum fflnn...dıyodu bak ac televızyonun kral tv programını ordan guzel evlenme teklıf eden bı sarkı ac msj cek kral ı ac dıye ızlesın sankı sen soluyomussun gıbı tam sarkı bıtınce sen onun evının kapısında ol bır cıft ayakkabının ustune not yaz benımle ewlenır mısın aklım durdu daha calısmıyo...deseydın gel zıllere basıp kacalım , gel ogretmenlerı cıldırtalım , gel camlara yumurta atalım, sonuna kadar arkandaydım ama bole selerre calısmıyo benım kafam ayakkabı bebek ayakkabısı olsun yalnız o kucuklerden kendı ayakkabının ustune yazma sakın

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seninle bu sahte ve yalan Dünyanın dertlerine sadece "O" nun emri ile yine "O" nun rızası için birlikte bir bir aile kurmak istiyorum.
    Olurya bir gün eger sorun yaşarsak, tartısabilir, kavga edebilir veya sorun yaşayabiliriz. Bu asla ama asla ikimizin dısında üçüncü bir kişiye gitmemeli. En buyuk kavganızda dahi bize özel olan odamıza gidene kadar sürmeli ve asla daha fazla sürmemeli.
    Ben seni sende beni eger gerçekten ömrümüzün bundan sonraki kısmında Hep "O" nun rızasını gözeterek ve hep onun bizi birbirimize yakıstırarak nasip ettigini unutmayalım. Eger bu ise kaderimizde ve kısmetimizde bunu daha güzel konumlara getirmek icin elimizden gelen herseyi yapmalıyız.

Gibi bir konusma gecebilir. Emin her evlilikteki gibi 3 5 sene sorunsuz bir evlilik yasanmaz. Cok uc noktalarada gelebilirsiniz ancak yine Allah rızası icin devam etmeye calısırsanız ve hep "O"na dua ederseniz emin olun etrafınızda gordugunuz hep o mutlu ihtiyar çiftlerden biriside siz olursunuz..
    Simdiden Allah hayırlısını nasip etsin kardesim cok sevindim.
    Allah mutlu huzurlu bereketli bir ömür nasip etsin size

Saygılarımla..
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kocam olcaksa severim demktir e bu durumda herşeyi kabul ederim içiorum tabee sen içmiosun sanki

çikolata mutluluk veririmiş ondan kinder yumurta demiştim
    bi trakyalı olarak bilimcimi kaybedene kadar içtiğim günler çok oldu ama 10 aydır tövbeliyim.nasıl yaptım bu hatayı bilmiyom,ara sıra canım bira çekiyo şöyle sogugundan ama içemiyorum.bazen diyom kendi kendime keşke tövbe etmesemiydim .

acaba çikolatadan mutluluk alamazsa,ya dalgamı geçiyon derse.sen cok ince düşünüyon ama karşısı düşünmeyebilir
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    21 yıl önce yedek subayken,aynı yerde askeri personel olarak çalışan eşimle şöyle bir konuşmayla başladı herşey;(yer İzmir Alsancak Sırpub)
    -Benimle çook uzun sürecek bir beraberliğe ne dersin?
    -Ne kadar uzun?Sen askerlikten sonra buraları bırakıp gideceksin ama.
    -Giderken seni de götürmeyi düşünüyorum.
    -
    Vee işi kopardım abi

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gibi bi delinin kahrını bir ömür boyu çekmeye varmısın

Yada ona çok sevdiğin birisin olduğunu söyle ve o kişiyle evlenmek istediğini söyle ondan yardım iste kahrolacaktır büyük ihtimalle sonra o kişinin kendisi olduğunu söyle iyi oynayabilirsen süper bence

Alakasız bişey konuşurken bi anda söyleee ve gözlerine bak

onun bile tahmin edemeyeceği alakasız ve onu köşeye sıkıştaracak bi yerde yap teklifini örnek ( evlerinde yada ablasının annesinin yanında felan ) şok olsun
    iso onu ben yaptıımmm 9 senelik evliyim
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21 yıl önce yedek subayken,aynı yerde askeri personel olarak çalışan eşimle şöyle bir konuşmayla başladı herşey;(yer İzmir Alsancak Sırpub)
    -Benimle çook uzun sürecek bir beraberliğe ne dersin?
    -Ne kadar uzun?Sen askerlikten sonra buraları bırakıp gideceksin ama.
    -Giderken seni de götürmeyi düşünüyorum.
    -
    Vee işi kopardım abi
    işte ben onu yapmaycam .İmzama bakın :
    Evli olup balayına gideceğine,bekar kalır alayına giderim ...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iso onu ben yaptıımmm 9 senelik evliyim
    Allah mutluluğunuzu daim etsin darısı başımıza abim

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar cok saolun, Buz fikri guzel gibi.. ama yinede benim kafamdakinden guzel degil. Neden fikrimi paylasmadigimi soracak olursaniz, meraklidir sevgilim saolsun, girer okur yazdiklarimi ara sira(a$kim eminim birgun elbet bunuda okuyacaksin, butun MT ailesi duysun seni cok seviyorum) CERRAHI'm ustadim saolasin iyi dileklerin icin ve diger tum arkadaslar.. Ne soylemem gerektigini biliyorum, sadece ne yapmam gerektigine karar veremedim.. Yaratici, $ok edici bi fikir. Varmi ba$ka ?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Lucas amca ben bişey düşünemeyecek kadar yorgunum...bu akşama sözüm vardı ana af diliyorum senden...zira sözlerimde dururum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lucas amca ben bişey düşünemeyecek kadar yorgunum...bu akşama sözüm vardı ana af diliyorum senden...zira sözlerimde dururum...
    Aksamlar bitmez abi.. Ben cocugu askere yollarken (allah mi soyletti erkek olcak herhalde) sen yazarsin bisiler. Canin saolsun, ruyanda e$$ekler kovalasin emi
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

ilk önce bir gemi kirala.gemi dediysek transatlantik diil şu gecelik hizmet veren yemekli geceler düzenlenenlerden sonra buluştuğunuz gün moralin çok bozukmuş gibi davran kafam karışık senle konuşmalıyız fln de kız iice huylansın.iskele yanında bi sahil kenarına gidin oturun çay bahçesine fln..snra sen böyle hüzünlü hüzünlü dururken uzaktan bi gemi yaklaşmaya başlasın.tabi önceden yaptırdığımız geminin bi tarafını tamamen kaplayan benimle evlenirmsn pankartınıda astık bu arada geminin sol tarafına ;) snra gemi sizin önünüzde durup dönmeye başlasın..tabi şaşırcaksnz bu napıyo böle die..veee sonunda pankart gözükücekk o anda yüzüğü çıkartıp uzatıcaksn..kızın evlenmcgi varsada evlenir :D tabi geminin içine arkadaşları yakın akrabaları doldurduk onların alkışları arasnda gemiye girip güzel bi boğaz sefası yaparsın..biraz tuzlu oldu ama değer be..

Motosikleti
    honda dylan
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar cok saolun, Buz fikri guzel gibi.. ama yinede benim kafamdakinden guzel degil. Neden fikrimi paylasmadigimi soracak olursaniz, meraklidir sevgilim saolsun, girer okur yazdiklarimi ara sira(a$kim eminim birgun elbet bunuda okuyacaksin, butun MT ailesi duysun seni cok seviyorum) CERRAHI'm ustadim saolasin iyi dileklerin icin ve diger tum arkadaslar.. Ne soylemem gerektigini biliyorum, sadece ne yapmam gerektigine karar veremedim.. Yaratici, $ok edici bi fikir. Varmi ba$ka ?
    kardes tecrubelerıme dayanarak.ıstemeyı bosver dırekt kacır belese gelıyo hersey.pişman olmazsın.saka bıyana cok onemlı bı durum bence sen karar ver gercı ınsan buzamanlarda sıtreslı oluyo.şimdiden hayırlı olsun mutluluklar dılerım .

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    abi onu bi sadeniz kenarına sahil kenarına götür akşam olsun karanlık olsun hava ve kumsala benzinle benimle evlenirmisin yaz ama şekilli bişi olsun onu o yazınn tam önune getır ve romantık konusmaya basla sonra elıne bı cakmak al ve yere bırak o anda benımle evlnırmısın yazısı yansın işte mumlar fln koy ama onun onları gormemesını sagla yansın ve o anda zaten kopart olayı :D
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)