Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

hayır olamaz katil oldum :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir tek hayvanlar diil,bazen insanlarda durmuyo.2ay önce ilk geldiğimde bizim orda bi deliye (aslında deli değil ama deli ayağına yatıyo.akıl hastahanesinde doktorları bile şaşıttırmış.bunda bişey yok geri götürün demiş doktorlar) para verdim.alıştı artık her gördüğü yerde para istiyo.bende dedim sakın bidaha ben yürürken durdurup para isteme. 2 gün sonra çarşıdan aşağı iniyom,önüme biri atladı.sağa sola kaya kaya durdum.baktım bizim deli para istiyo yine.kızdığımı gördü ve cevabı : Sen bana yürürken durdurup para isteme demiştin.şimdi yürümüyon,motorla geziyon.hala her gördüğü yerde önüme atlıyo.artık çarşıya inince 4 gözle saga sola bakıyom bizim kırık atlamasın die.yakında bende katil olurum yanlışlıkla ama hayvan katili değil,insan katili
    burda anlattığım deliye en sonunda bi motor çarpmış.boynu kırlımış.herşeye şey gibi atlarsa olacagı bu
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    gecen beşiktaştan karşıa geaciüom bi köpek krmızı ışıkta beklio yayalar gecti köpek yeşili bekledi yeşil yandı köpekte karşıya gecti hayretler icinde izledim
    eğitim şart hayvanlara bile

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)