Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aselsan Cobra Mt 975 El Telsizi ile ilgili yardımınz gerekiyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    selam arkadaşlar.elimde bir çift Aselsan Cobra Mt 975 El Telsizi var.bir yıldır kullanmamıştım.geçen gün lazım oldu . çıkarıp sarj ettim.ama bu iki telsiz bir birini görmüyor.ne yaptıysam olmadı.her ikisinide aynı bant aynı kanala ayarlıyorum.şifreli kanalları deniyorum yok olmuyor.telsizler tek tek gayet güzel çalışıyor.etrafdaki şantiyelerdeki diger telsizleri yakalıyor.polis telsizini yakındaki alış veriş merkezinin güvenlikçilerini falan .kırmama az kaldı ı birşeyimi atlıyorum nedir? bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar bi el atın lütfen. saygılar..
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    güvenlik görevlisi olduğumdan farklı telsizleri kullanmış bulunmaktayım dediğin cobra modelinide kullandım bildiğim kadarı ile ufak kibar bişey kanalları aynı frekansa alman yeterli oluyordu mesela 1 telsiz 3 nolu kanalda iken 2 tlsizide 3 nolu kanala aldımmı başka bişey yapman gerekmiyodu
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    evet dostum aynen öyleydi.kanallar tek tek denedim olmadı.aynı kanalın alt bantlarında da denedim olmuyor. ama etrafda ne kadar telsiz varsa çekiyor.pilleri degiştirdim ama bişey degişmedi. net te kullanma kılavuzu arıyorum şimdi.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

kardeş bendede var aynısından,frekans rakamlarının sağ üstünde bir kelime yazmakta(dtcs-cess) aklımda deil ama buna benzer bir kelime.her iki cihazdada aynı olduguna dikkat et.veya gönder bana sürek avında kullanayım

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://aselsancobrapmrtelsiz.com/sayfa/aselsan-cobra-mt975-el-telsizi-pmr-lisanssiz-telsiz-aselsancobramt975eltelsizi.htm
    linkte kullanma kılavuzu var kanallar bölümünde sizin sıkıntınız yazıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)