Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İnternet Bağımlısı "Vasiyetnamemdir"

Motovento
    REKLAM ALANI
    devilcerkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    SEVGİLİ KARICIĞIM, EVLATLARIM VE AKRABALARIM!..
    BİR GÜN, MAİL BOMBASI VEYA BAŞKA BİR NEDENDEN ÖTÜRÜ
    VEFAT EDERSEM, GERÇEKLEŞTİRİLMESİNİ ARZULADIĞIM HUSUSLAR ŞUNLARDIR:
    1- BOĞAZDAKİ YALIMI VE GEOCİTİES'TEN ALMIŞ OLDUĞUM 20 MB'LİK WEB ALANIMI KARIMA BIRAKIYORUM.

2- KÜÇÜKBAKKALKÖY'DEKİ ARSALARIMI VE 50 E-MAİL ADRESİMİ YAVRULARIMA BIRAKIYORUM.

3- KÖYDEKİ TARLALARIMI VE ICQ LİSTEMDEKİ ARKADAŞLARIMI BABAMA BIRAKIYORUM.

4- İÇERENKÖY'DEKİ DAİREMİ VE BİLGİSAYARIMDAKİ BOOKMARKIMI AMCAOĞLUM İLHAN'A BIRAKIYORUM.

5- ODAMDAKİ KÜTÜPHANEM İLE SESKARTIM VE HARDDİSKİMİ, DAYIKIZI ÖZLEM'E BIRAKIYORUM.

6- KADIKÖY'DEKİ ARSAM İLE DOWNLOAD ETMEK İÇİN GÜNLERCE UĞRAŞTIĞIM WALLPAPER VE JAVA SCRİPTLERİMİ KOMŞUMUZUN KIZI ESRA'YA BIRAKIYORUM.

7- MONİTÖRÜMÜ KİMSEYE BIRAKMIYORUM BENİMLE GÖMÜN!

8- ADULT CD'LERİMİ DE KİMSEYE BIRAKMIYORUM, ONLARI DA BENİMLE GÖMÜN!

9- GEÇEN AY GELEN 60 MİLYON TL'LİK TELEFON FATURAMI, ÖLENE KADAR ÖDEYEMEMİŞSEM GECİKTİRMEDEN ÖDEYİN; GÖZÜM AÇIK GİTMESİN!..

10- ÖLDÜKTEN BİRKAÇ GÜN SONRA EĞER SİZ KULLANMAYACAKSANIZ; ZÜPERONLİNE, HORTNET, MAKBANKNET, ZİKSTİRNET, YAMUKBANKNET, ÇİŞBANKNET, VIZVIZNET SINIRSIZ İNTERNET ABONELEKLERİMİ İPTAL EDİN Kİ, GEREKSİZ YERE KREDİ KARTIMDAN PARA TAHSİL EDİP DURMASINLAR.

11- EMR-İ HAK VAKİ OLDUKTAN SONRA BÜTÜN GÜCÜNÜZLE GAYRET EDEREK, ENBİZİRVE100'DEKİ HİTİMİ ARTTIRIN VE BENİ ZİRVEYE YERLEŞTİRİN. ARTTIRMAZSANIZ ÖBÜR DÜNYADA İKİ ELİM YAKANIZDADIR.

12- BENİ DEFNETMENİZDEN SONRA DİĞER TARAFTA İMKAN BULUR BULURMAZ DERHAL ONLİNE OLACAĞIM VE SİZLERLE BAĞLANTI KURMAYA ÇALIŞACAĞIM. BU YÜZDEN GECELERİ ICQ'DA ONLİNE OLUN.

13- AZ ÖNCEKİ ŞIK GERÇEKLEŞİRSE, BENİ ARKADAŞ LİSTENİZE EKLEYİN, NANKÖRLÜK ETMEYİN.

14- SEVGİLİ KARICIĞIM, SAĞDA SOLDA CHAT YAPTIĞINI DUYMAYAYIM, YOKSA HORTLAR GELİRİM.

15- MÜTEMADİYEN BENİM RUHUMU ÇAĞIRMAYI DENEYİN: EY RUH GELDİNSE MAİL YOLLA DEYİN.

16- GELMİŞSEM BİLGİSAYARI BOŞALTIN.

17- BEN ÖLDÜKTEN SONRA WEB SAYFASI FİLAN ALIRSANIZ BANA DA LİNK VERİN. BOOKMARKINIZA EKLEYİN.

18- GÖZLERİM YAVAŞ YAVAŞ KAPANMAYA BAŞLADI, ÇABUK SÖYLEYİN BANA ŞU ANKİ, HİT DURUMUM NEDİR?

19- BİRAZ KENARA ÇEKİLİN ŞÖYLE, ÖLMEDEN ÖNCE SON BİR KEZ DAHA CHAT YAPMAK İSTİYORUM

20- AAH, ÖLÜYORUM GALİBA, ÇOK ÇABUK BANA MAİL GELMİŞ Mİ, ÖĞRENİN DE BANA SÖYLEYİN.... KÜT!
    Alıntıdır...

******************O************************
    - Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Kullanıcıların özellikle forumdaki yazışmalarda olabildiğince düzgün Türkçe kullanmaları önerilir. Tamamı büyük harften oluşan, noktalama işaretlerine yer verilmemiş veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazılmış iletilerin zor anlaşıldığı ve anlaşılsa bile dikkate alınmadığı bilinmelidir. Bu tür hatalar ihtiva eden ileti veya başlıklar kaldırılabilir ve bu tür davranışları sergileyen üyelere ceza verilebilir...
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ********************O**********************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    büyük hark forum kurallarında yasaktır arkadasım..olduğu gibi kopya yapmışsın buradada yıne..
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler