Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

en güzel aşk.........

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym mio
    valla ben kendi hayatıma baktıımda en üzel aşk diyebileceğim bişi çıkmadı ama daha çok gencim heleki öle kerem aslı gibi hehehe hiiiiiiiiç..
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşk diyince durmak istiyorum.Bugüne kadar deli gibi sevdim ama mutlu olamadım huzur bulamadım daha aşk maşk istemeyenlerdenim.Benim dünyam tek kişilik olsun istiyorum.İleride nasip olurda bi motom olursa yazarım üstüne emresinin aşkı diye
    [ ELAZIĞ-MT ]

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı moto-girl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimi
    erkeklerin tek amacı o zaten zoru basarmak kosarlar pesinden elde edincede atarlar bir köşeye tas kalpliler gidin aman bana hiç bulasmasın bu tipler
    aferin kıs
    sen iyi çözmüşün bu olayı
    ama kendi pencerenden baktığın için biraz sert olmuş tabi doğal olarak
    aslında hadise şudur;
    peşinden koşarsın koşarsın bi taraflarını yırtarsın bağlamak için
    ama genelde sana göre çıkmaz sonunda sadece senden kaçtıı için sana gizemli gelmiştir ve o gizemin verdii heyecanı aşk sanarsın, bi araya gelince bi bakarsın sana göre deilmiş, bu seferde ayrılmanın planlarını yaparsın kendinide neyse en azından uuraştım ama olmadı die avutursun

hatun açısından tamamen farklıdır tabi olay
    kovalandığı için biraz naz yapar, biraz trip atar ama hoşuna gider kovalanmak
    bi yandanda içinde bi uzursuzluk vardır, çocuk bu kadar peşimden koşuyo kesin çapkındır çıksamda tek eder yada aldatır gibi düşüncelerle
    işin sonunda birleştikten soora yukarda anlattıım hadise gerçekleşince ve ayrılık olunca kız iice güvensizleşir ve
    ulen adam peşimden o kadar koştu yemedii nane kalmadı tmm dedim inandım sevgisine soorada 3 güne terketti der
    sonuç olarak kadınlar ve erkekler farklı düşündüü için aşk yalan olur

hadise bundan ibaret
    GKN MOTORS

Motosikleti
    sym mio
    tek başına da hayat kolay olmuyo işte....

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    e olmaz tabi
    onun için belirli birliktelikley yaşıcaz ve bi gün dooru adresi bulucaz
    bi bakçaz 50 sene geçmiş, yaptıımız en büyük aktivite evin arka sokağındaki parka gitmek
    çoluk çocuk torun torba herkez kendi aleminde kendi hayatında
    yanımızda tek bi kişi kalmış..
    GKN MOTORS

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    ---

aşk demiyim şimdi ama, şu bir gerçek ki herşeyin hayâli daha güzeldir.

"Dünyada iki tür hayal kırıklığı vardır.
    Birincisi, istediğini elde etmek; ikincisi, istediğini elde edememek.
    Ve bunlardan birincisi, gerçek bir trajedidir." "Oscar Wilde"

Yani hayal ettiğiniz şey gerçekleştiğinde o kadar da güzel olmayacaktır. Ama siz derseniz ki ben olacakların farkındayım ve inadına seveceğim, o zaman en güzel aşk;"inadına" olandır.

Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşk turşu suyuna benzer. İçmeyenin ağzını sulandırır. İçenin midesini bulandırır.
    + 45 daha güzel bir yoruma rastlayamadım!!
    The World is yours...

Motosikleti
    aprilia leo 150
    Siz aşkı boşverin...en uzun aşk bile kısa sürer...

siz ilişkinizi sevgiye, sadakate ve saygıya çevirmeye bakın....en güzeli budur..

(en azından benim için öyle)

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en güzel aşk cansıza olanıdır.canlı mutlaka canını sıkar,mutlaka üzer.
    bence motorsiklet+hız

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Özlü söz icat ettim

Aşk bir motosiklete benzer.İstiap haddi 2 kişidir.Üçüncüsüne yer yoktur

Motosikleti
    sym mio
    heheh güzel olmuş senn en güzel aşk tanımın o olsun

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PIERzig

Ama motorda istiap haddi 1 kişidir
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PIERzig

Ama motorda istiap haddi 1 kişidir
    Ruhsatında istiap haddi 4 yazanıda vardı Onun işler karışık olur o zaman
    Mesala benimkisinde hiç bişey yazmıyor

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bu aşk - meşk , gönül işleri arap saçı gibidir . ben pek birşey yazmıyacağım ama günümüzdeki ilişkilere bakınca ; saf ve karşılıksız bir sevgi bulmanın bir diken tarlasında açmaya çalışan bahar papatyası bulmak gibi birşeye benziyor. birde şu muhabbete çok sıkılırım eski çıktığına kanki , yok bir arkadaş vs ... kelimeler ile maskeleyip bir yerlerde takılma muhabbetini anlamam. zaten öyle tipten de hayır gelmez asla
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En güzel aşk..

Aşkın kendisi güzeldir zaten?
    Kısa süren herşey güzeldir. ilk başlarda aşkla tutuşan bünyeler zaman aktıkça bu yoğun duygularını kaybederler, sonrası ya sevgi-saygı ya da ilgisizlik, bazen uzaklaşma olur.

Ama Aşkların en yoğunu en güzeli ulaşılamayandır bana göre.. Elini tutma, saçlarının arasında parmaklarını gezdirme, omzunda uyumasını hayal etmeyle tanışıp, tanıyıp -bu mudur ? dediğin süreçtir aşk.

Birbirlerini deli gibi seven çiftler vardır, ortak noktaları çoktur, iyi vakit geçirirler, sevgilidir onlar, uyumlu bir çift.
    Ama aşk çok başka birşey, tanımı yok onun, tanımlanamayan duyguların genel adı sanki, insan doğasını alt üst eden bir duygu, duyguların en güçlüsü, en hissiz keresteyi bile tamamen değiştiren, bir gül yaprağına çevirebilen bir güç.

Anneyi kardeşi, kendi benliğini bir kenara attığın, sevdiğin sanki bir ölümsüzmüş gibi ölümünü düşününce saatlerce olmamış bir şey için ağladığın, fotoğraflarını oraya buraya astığın, ölmeyi bile sana güzel ve acısız gösteren bir duygu bu?

Günümüz ilişkileri derler ya hep.. Nerde o eski aşklar, aşıklar derler.. Bu tespitin altında yatanda tespiti yapanlarla aynı insanlardır işte. İnsanlar değişiyor, aşk aynı aşk. Ortam değişiyor, yaşam standartları, insanların aşka ulaşmak için kafalarına koydukları kriterler gelişiyor, setler koyuyorlar kendilerine ve çevrelerine, duvarlar, git gide ulaşılamaz oluyor o eski denilen aşklar. Maddi imkanları güçlendirme çabası giriyor devreye, kariyer giriyor, egolar giriyor, megaloman nüfusu hızla artıyor, bunların sonucu ilgiye ve övgüye aç bir yığın insan üretiyor toplum, bu insanlar ilgiye ve övgüye olan açlıklarını yaşadıkları ilişkilerde aşk olarak tanımlıyorlar. Bu açıdan baktığımda komşuluk ilişkileriyle aşk arasında kafamda hep bir ilişki kurmuşumdur neden bilmiyorum.

Aşkın ulaşılamaz ve imkansız olmasımı lazım illa.. Bünyeye göre değişir belki bu tam bilemiyorum. Ama neden olmasın diyor insan, belki daha hızlı ve acısız da yoğun yaşanabiliyordur bu duygu diyorum,
    Diyorum diyorum bir yol bulamıyorum.. Saf sevginin içinde gömülü sanki bu duygu, saf ama. Riyasız, çıkarsız, yalansız pırıl pırıl tertemiz bir sevgi yumağı var ipekten, onun içinde bir yerlerde gizlenmiş.
    Birisini görüyorsun bir gün, o gördüğün güzelin eli uzanıp çıkarıyor onu ordan, sende aynısını yapayım diyorsun uzanıyorsun yumağa doğru ama ellerin boş. Sinirleniyorsun yumağı iplik iplik dağıtıyorsun, saçıyorsun oraya buraya, dağıtıyorsun, yok orda da yok. Sonra yumağı toplamaya çalışıyorsun, olmuyor artık dağılmış iplikler düğüm olmuş hep.. O şekilde bırakıyorsun geri. Dönüp gidiyorsun. Ama o güzelde bir şeyi bırakıyorsun, unutuyorsun belki de. Senden aldığı bir şey..Tüm yoğun duyguların, en derin hislerin onun içindeydi halbuki.. uzun bir süre boş kalıyor saf duygularının içindeki o yer. Zamanla tamir oluyorsun, yavaş yavaş, yerine yenisi oluşmaya başlıyor, ama bir farkla.. artık saf duyguların oluşturduğu o ipek yumağın yerinde yeller esiyor, daha sert bir şey bu, daha karanlık bir yerde artık aşk, daha derinde ve daha da ulaşılmaz olmuş. değişiyorsun, değiştiriliyorsun..
    Comfirmation Bias

lojistik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xcg 150
    Benim ilmim yetmez aşkı tarife ama yetenleri bilirim.Umarım ağır kaçmaz muhabbete.

Var mi beni içinizde tanıyan?
    Yaşanmadan çözülmeyen sır benim.
    Kalmasa da şöhretimi duymayan,
    Kimliğimi tarif etmek zor benim...

Bülbül benim lisanımla ötüştü.
    Bir gül için can evinden tutuştu.
    Yüreğine Toroslar'dan çığ düştü.
    Yangınımı söndürmedi kar benim...

Niceler sultandı, kraldı, şahtı.
    Benimle değişti talihi bahtı,
    Yerle bir eylerim taç ile tahtı,
    Akil almaz hünerlerim var benim...

Kamil iken cahil ettim alimi,
    Vahşi iken yahşi ettim zalimi,
    Yavuz iken zebun ettim Selim'i,
    Her oyunu bozan gizli zor benim...

Yeryüzünde ben ürettim veremi.
    Lokman Hekim bulamadı çaremi.
    Asli için kül eyledim Kerem'i.
    İbrahim'in atıldığı kor benim...

Sebep bazı Leyla, bazı Şirin'di.
    Hatrım için yüce dağlar delindi.
    Bilek gücüm Ferhat ile bilindi.
    Kuvvet benim, kudret benim, fer benim...

İlahimle Mevlana'yı döndürdüm.
    Yunus'umla öfkeleri dindirdim.
    Günahımla çok ocaklar söndürdüm.
    Mevla'danım, hayır benim, ser benim...

Kimsesizim hışmım da yok, hasmım da
    Görünmezim cismim de yok, resmim de
    Dil üzmezim, tek hece var ismimde
    Barınağım gönül denen yer benim

cemal safi
    Kimseye cahil deme, dağ başındaki çobana bile. Hiç birşey bilmiyorsa, koyun gütmesini senden iyi biliyordur.

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    offffffffff çok güzel yazılar yorumlar yapılmış iyikide acmışım sağolun hepiniz.
    ben nedense platonik deilde onun gibi yani birini severim asık olur o kişi bilmez hissetmez bense uzaktan severim bu daha cok hosuma ider karsılıklı olması sıkıcı gelir ya gercekten seni bir çok kişi sever ama sen birine bakmazsın ama ben giderim en imkansızı secerim hehe neyse karışık iler bunlar.
    benim aşkım bir tane ölürüm ben ona motosiklet hehe ama daha yok birde kavussam of of
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

Motosikleti
    henüz yok ki..
    en güzel aşk karşılıklı olanı.. karşılıklı sevgi olunca saygı da olur.. ve sevenler birbirine yakın olmalı..
    ben de istiyorummmmm motosiklet :queen:

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Aşk yaşamak herkezin harcı değil zaten (:
    İlgi gösterirsin sıkılır kaçar , ilgi göstermezsin zaten beni sevmiyor der gider.Pahalı hediye alırsın benden faydalanmak istiyor der , ucuz ufak bişi seçersin zevksiz ve kro olursun.Romantik olursun erkek olmazsın.Erkek olur kızarsın psikopat olursun.Konuşur espri yaparsın yavsak olursun.Konuşmazsın odun olursun.Pantoluna tişörtüne saçına karışır hakkım var der , sen fazla makyaj yapma daha gencsin dersin hayatıma çok karıştın der.Bunlar benim aklıma gelen ufak tecrübelerim ve dahada uzatırdımda aklıma gelmedi , iyiki bu dengesizden kurtulmusum diyorum artık

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    Toqi
    abowww yazık vallahi sana hehe tam dişli kıza catmışsın ha hehe.
    bütün kızların genel özelliğini tasıyan bir bayanmış
    ama sende tam sevgili olmuşsun ha maşallah.
    ilgi gösterir sıkılırsın göstermezsin duygusuz olursun hehe çok dogru
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)