Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bir Daha Arora Motor Mu Asla

Motovento
    REKLAM ALANI
    excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    çin motor alacak kadar canınız ucuz olmasın be arkadaşlar...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İyi Olmak Kolaydır Zor Olan Adil Olmaktir

arkadaşlar yorumlarınızı okudum arora hakkında bendede arora 150-70 var geçen seneden beri kullanıyorum yapmadığım eziyet kalmadı motora parçalansında başka motor alayım diye ama naptıysam parçalıyamadım parça sıkıntısıda yok serviside onnumara yani dicem arkadaslar arora 150 zorro alınır ama arora 200 tigerler var 5 para etmez arkadasımda var haftanın 2 günü garanti tamire giriyor motor arora zorro hakında bilgi almak isterseniz bilgi vere bilirim

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    bendede var bi tane namussuz ilk aldığımda gerçekten her yerinden arıza verdi ve bende nerden arıza verdiyse hemen ümüğüne çöktüm değiştirdim gurur meselesi yaptım kendime dedim adam edecem bu motoru (bu arada kırıkkalede aroranın servisi nerde onu dahi bilmiyorum) mondial servisi yapma abi uğraşma desede sonunda adam ettim maşşallah ses yok yani diyeceğim gerçekten kullanmadan kullanmaya çok farkediyor benden önceki adam hiç bakmamış bakarsan bağ bakmazsan dağ olayı bunu arora için demiyorum genel çan çin çon lar için söylüyorum bu arada
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendede var bi tane namussuz ilk aldığımda gerçekten her yerinden arıza verdi ve bende nerden arıza verdiyse hemen ümüğüne çöktüm değiştirdim gurur meselesi yaptım kendime dedim adam edecem bu motoru (bu arada kırıkkalede aroranın servisi nerde onu dahi bilmiyorum) mondial servisi yapma abi uğraşma desede sonunda adam ettim maşşallah ses yok yani diyeceğim gerçekten kullanmadan kullanmaya çok farkediyor benden önceki adam hiç bakmamış bakarsan bağ bakmazsan dağ olayı bunu arora için demiyorum genel çan çin çon lar için söylüyorum bu arada
    Ama şu da var bi motoru alıp 5 bin km yağ hariç masrafsız kullanamıyosan o motor iyi değildir. Sıfır motora 250-300 lira masraf yaptıktan sonra her çinli iyi olur.
    astorojna bunu beğendi.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama şu da var bi motoru alıp 5 bin km yağ hariç masrafsız kullanamıyosan o motor iyi değildir. Sıfır motora 250-300 lira masraf yaptıktan sonra her çinli iyi olur.
    doğru söylüyosun toprağım dediğim gibi benden önceki adam bakmamış sallamamış pek ben aldığımda arızalar bir bir başladı ama dediğim gibi ben adam ettim (bu arada mengu16 yazdığın yorumların her zaman takipcisiyim ankaraya bi geldiğimde tanışmak isterim seninle)
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyosun toprağım dediğim gibi benden önceki adam bakmamış sallamamış pek ben aldığımda arızalar bir bir başladı ama dediğim gibi ben adam ettim (bu arada mengu16 yazdığın yorumların her zaman takipcisiyim ankaraya bi geldiğimde
    tanışmak isterim seninle)
    Eyw toprağım ne demek başımın üstünde yerin var

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çinliler iyidir,parça kalitesi müthiştir
    150 Zc diye arıza manyağı bi scooter kullandım,anahtarsız marş alıyordu.
    Hangi japonda var kardeşim boyle teknoloji

gokhan_akay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Selam aleyküm. Arkadaşlar öncelikle tüm motorcu arkadaşlara arora markasından uzak durmasını öneriyorum. daha 9000 km deki motoruma fabrika parça üretmiyor arora tiger 200 var silindir piston segman lazımdı 3 ay oldu mücadele veriyorum. Şimdi hukuki işlem başlatacağım. aynısı arkadaşımında başına geldi ondada ar 180-19 var. Gidin hangi çinliyi alırsanız alın ama servis durumunu parça durumunu göz önünde bulundurun lütfen para kolay kazanılmıyor çöpe atmayın.

Arkadaşlar arora ar 100 sperlikli motosiklet kullanan varmi

ARORA-ASLA....

Arkadaslar öncelikle hepinize iyi günler dilerim. Ben giresunda Motorsiklet tamiri ve yedek parca olarak dükkan işletiyorum. 4,5-5 ay önce bir müsterim 2013 model Arora Tiger 200 motor getirdi,Motorun sol braket kparcası kırılmıs.Ana bayiii den parca yi sordum,bana parcanın firmanın elinde olmadıgını soyledi ve boylece 1 ay bekledik. En sonunda ben bizaat firmayı aradım ve müşterinin bu durumdan rahatsız oldugunu, bu parcanın bir an önce tarafımıza ulastırılmasını rica ettim, Bana göndermeye yetkilerinin olmadıgını ancak parcanın kendilerinde mevcut oldugunu söylediler.Bende bayii yi arayarak parcanın ellerinde oldugunu ve siparis etmesini rica ettim.Fakat bu olay tam 4,5-5 aydır aynı sekilde sürüp gitti,Baska bir bayii bulup ona siparis ettirdik onada aynı cvp geldi,Parca yok ay sonu gelebilir. Belkide 50 sefer aradım rica ettim. en son bugun motorun sahibi benim yanımda aradı ve parcayı sordu. Ve cevap yine aynı =Parca elimizde mevcut yetkili bayii siparis gecsin, Müsteri=Parasını pesin gönderelim bize gönderin,5 ay oldu motorsuz kaldım paramızla rezil oluyoruz,bu sekilde ismi olur,En sonunda motoru yakıcam bende kurtulayım sizde diyince,Servis Müdürü Zafer denilen kisi müşteriye hakaret ederek tlf.nu müsterinin yüzüne kapattı.
    Şimdi arkadaslar bir motor ustası ve yedek parca satıcısı olarak Arora marka motor ve Arora marka yedek parça Satışını kesinlikle bırakıyorum. kesinlikle ve kesinlikle Arorayı tavsiye etmiyorum.Adamın motoru daha 3-4 yasında fakat 5 aydır Firmanın yalanları yüzünden yatıyor. Yorum sizlerin arkadaslar, Hepinize kolay gelsin...
    c.ozan bunu beğendi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Çin motoru pişmanlıktır..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı harung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin motoru pişmanlıktır..
    Öyle değil arkadaşım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)