Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bir Daha Arora Motor Mu Asla

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kaisar KS 150-8
    Alıntı tanrinin_kirbaci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sorun bu ara bendede var lanet ya elektrik sorun oluyo bende bi uzunlar yanmıyo bi kısalar bazen ikiside yanmıyo paso far ampulu değişiyorum kornaya basarken voltaj düşüyo ne bilim bi sürü sorun ya deli etti benı
    Maaşı aldığımda yeni akü alıcam. içindeki akü "YUSAN" markasının "12N7-3B" diye bi modeli. Elektrik arızasını kökten kesicem inşallah. Sendeki akünün markası ne?
    [B]34 FAK 40[/B]
    ::cheeeeer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    şimdi yok
    baba ben sattım motorumu ya alan arkadaşım hayrını görsün
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

vallahı arkadaslar burdakı arora motor karalamalarınıza katılmıyorum ben arora motor aldım ve 2,5 yıldır kullanıyorum gayet saglam guzel yedek bol servıslerı super yanı ya sızde sorun var yada sız gıcıklık olsun dıe yazıyorsun pıyasada kı butun malları gec asya.mondıal,ramzey.yamaha.celık en kalıte motorsıkletler araora motor sonuna kadar da savunurum garantıden kac tane parca deıstım.

arkadaslar ıyı gunler aranıza yenı katıldım. bugun kanuniin tiger 250 s ini ararken 4950 ye arora ar 250 gordum bmw nın kopyası cok hosuma gıttı sızce arora tıgera gore alınır mı ? ıkıncı bı sorum ben uzun yolda kullanacagım bugun keewayın supercruıser 250 modelınıde gordum o da 5000 ytl cıvarında ıdı bu 3 motoru karsılastırırsak sızce ne almalıyım hem sehır ıcınde hemde uzun yolda kullanmayı dusunuyorum aslında arora cok hosuma gıttı ama cın malı dıye kafamda bı soru ısaretı oldu ?

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    Alıntı sarp_matemat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ıyı gunler aranıza yenı katıldım. bugun kanuniin tiger 250 s ini ararken 4950 ye arora ar 250 gordum bmw nın kopyası cok hosuma gıttı sızce arora tıgera gore alınır mı ? ıkıncı bı sorum ben uzun yolda kullanacagım bugun keewayın supercruıser 250 modelınıde gordum o da 5000 ytl cıvarında ıdı bu 3 motoru karsılastırırsak sızce ne almalıyım hem sehır ıcınde hemde uzun yolda kullanmayı dusunuyorum aslında arora cok hosuma gıttı ama cın malı dıye kafamda bı soru ısaretı oldu ?
    4950 ytl parayı çöpemi atacaksın gs 500 falan alınır o paraya hyo alınır yapmayın allah aşkına yahu

Motosikleti
    Hysoung 250 gt R alacam Sağlam tmiz vrsa alarim :)
    Arora nedir ya :S Almadan önce araştiracaksin parça yönünden sadece görüntü ve hiz yönünden bakmiaksin....
    Ölüm, ölü için bir çözüm değildir.!

Bi arkadaşımda var 150 lik arora memnun olduğunu söylüyor çok temiz bakar ayrıca daha önce 600 lük suzukide kullanmış
    [COLOR="Red"]Kontrolsüz Güç Güç Değildir[/COLOR]
    ::sapka::::gleam::

7 ay önce 3 adet arora marka motor aldım. 1 tanesini sorunsuz olarak kullanıyorum. Ama 2 tanesi 5 aydır serviste.Garanti kapsamında parça değişip durdu, ama bir türlü olmadı.Adanadaki ana bayisi kesinlikle ilgilenmiyor, nerdeyse hergün telefonla görüşüyorum, ama herkes kendi halinde. Şuan yasal işlemleri başlatmak için çalışmalara başladım. bakalım ne olacak. Ama yeni motor alacak arkadaşlara tavsiyem, KESİNLİLE ARORA MARKA MOTOR ALMAYIN.

Arora Motor Alacaksanız Motor Guzel Ama Sakın Bır Yerını Bozmayın Yoksa Ayvayı Yedınız Ben ön Amorsıtoru Bozdum Yetkılı Servısten Yedek Parca ıstıyorum Adam Ban Yedek Pracası Yoq Dıyor Motor 2 Aydır Yatıyor Oyle Parca Bulacam Da Dakacak

arkadaşlar bendede arora war 5 seneden beri biniyorum sadece bi göstergesinde problem çıktı başka bişisi yoq bide motou çok hor kullanıyoum ama daha sapa salam servisinde parçasındada hiç bi sıkıntım yoq

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    gecmis olsun bi cin magduru dahabenım yaptıgım gibi paramparca et otobus minibus bizim kaderimiz parayı denklestirincede kaliteli kendini ispat etmis bi motordur.
    yok abi olmuyor bu motorların alayı çöp kullanıp sorunu olmayan arkadasların motorlarını tenzih ederim.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    arkadaşlar arorayı neden bu kadar karalıyorsunuz ki benim 3 arkadaşımda arora var 2sinde 200 tiger 1 dede 150-70 zorro var gayet memnunlar o öve öve biteremediğiniz kanuni de misal çok çok çok fazla titreşim var 90 nın üstüne çıkınca motorda durulmuyor ben şahitim mesela tüm kontürolleride yapılmış şekilde mondial motorsiklet ise oda ii hoş güzel ama o da en nihayetinde çin ve tüm çinli markalar gibi aynı sorunlar var onlarda da yani yani diyeceğim o ki motor sikletine iyi bakarsan japan kadar olmasada seni tatmin eder ama şuda bir gerçekdir ki yamaha 125 ybr yada honda 150 cbf ye de 4.5 milyar verilmez 3 yada 3.5 olsa tmm neyse dimi ama yani

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    cvb yazmadan önce keşke konunun tarihine baksaydınız...
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    :D biliyorumda tarihi de hani bu sayfa tıklayan bir sürü insan var daha ama konu kapatıldığı için adamlar arora da kötü bir izlenim oluşuyo bu olmasın diye yazdım yorumu

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D biliyorumda tarihi de hani bu sayfa tıklayan bir sürü insan var daha ama konu kapatıldığı için adamlar arora da kötü bir izlenim oluşuyo bu olmasın diye yazdım yorumu
    önceden arora gerçekten çok kötüydü,şuan biraz düzelttiler,yanılmıyorsam zongshen üretiyor motorlarını artık...

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    bizim akrabalarda almıştı. arora ki kontak anahtarları aynı yapılmış ikiside birbirinin deposuna kadar her şeyini açıyor.
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

Aynen Aroramı birdaha asla (MOTOR ALACAKLAR SAKIN VE SAKIN ARORA ALMAYIN) biz yandık siz yanmayın

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önceden arora gerçekten çok kötüydü,şuan biraz düzelttiler,yanılmıyorsam zongshen üretiyor motorlarını artık...
    bazı ürünlerini zongshen üretiyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda (Beat)
    cin con motor almayın diye bi yanlarımızı yırtıyoruz hala 2 bin liraya 200 lük cin con alın diyorsunuz scooter arayanlara en basit örnegi arorora olur mondial olur kanuni olur siz önerin genclere cin conları sonra cok anarlar arkanızdan !!!!

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Melih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cin con motor almayın diye bi yanlarımızı yırtıyoruz hala 2 bin liraya 200 lük cin con alın diyorsunuz scooter arayanlara en basit örnegi arorora olur mondial olur kanuni olur siz önerin genclere cin conları sonra cok anarlar arkanızdan !!!!
    hayırdır melih kardeş senin cin con dan sıkıntın ne

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)