Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dalamanda Ağaç Katliamı

Motovento
    REKLAM ALANI
    banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Arkadaşlar Dalaman Atatürk caddesindeki güzelim 6-7 yaşındaki palmiyeleri acımadan yok ettiler.Sebep yol genişletmekmiş.Beldiyeyi aradığımda yetkili kimseye ulaşamadım. Zatem Dalaman küçücük bir ilçe topu topu 1 tane ana caddesi var.Bu caddeyide önce çift yönlü yaparlar, sonra tek yön yaparlar, Yolu demirlerle ikiye bölerler, vazgeçer çift yön yaparlar demirleri sökerler, sonra tek yön yaparlar ağaçları keserler vs vs bitmez tükenmez. Bir cadde ile oynar dururlar.lütfen arkadaşlar olaya tepki göstermemde yardımcı olun bir mesaj da siz atın.

info@dalaman.bel.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Sasnırım ağaçları sökmeye çalışmışlar.
    Birde şöyle bir olay var. Yolu genişletmeseler bu defada karayolları/belediye niye bu sorunu çözmüyor bu ne rezilliktir demiyecekmiyiz ? İnsanın tercih yapmak zorunda olduğu zamanlar oluyor maalesef.

Motosikleti
    Sayın XNODE bu yol sonuçta otoyol değil.Şehrin ana caddesi.Caddeye kaldırım yapmayıp kaldırım sınırını belirlemek için bu ağaçları diktiler.Yani yolun genişleyecek yeri yok.Asıl sebep plansızlık, programsızlık öngörüsüzlük,ben herşeyi bilirim havası.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Anladım. Zaten dikkatli bakınca oranın genişletilecek bir tarafı görülmüyor fazlaca. Hertaraf katlı apartman dolu

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    belediyeler giderayak yandaşları boş durmasın diye nasıl işler icat edeceklerini şaşırıyorlar. seçmenlerde iki metre yol yapımına, 5 metrekare parka kanıp başka çalışıyor diyorlar. asli görevini yapması gereken kişi görevini yapınca başarılı olarak görülüyor nasıl bir ülke olmaya başladık?
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Pehh dükkanların önünü kapatıyordu heralde

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    en azından kökleselerdi yeniden biryerlere dikilebilirdi
    gerçekten yazık olmuş

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    çok yazık ya, resmen cinayet bu!

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sorun belediye başkanından kaynaklanıyo

Demek ki ilçe sinin güzelliğini düşünmüyoo ; başka düşünceleri war
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    Beyler ne kadar konuşşak boş....
    resime bakarak yorum yapmak yanlış... şu bir gerçekki her geçen gün araç çoğalıyor ve yolda sıkıntılar yaşıyoruz.... maalesef bu yüzden böyle şeyleri yapmak kaçınılmaz....

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    bu palmiyeler ekonomik olarakta pahalı ağaçlerdır ..zannetmiyorumkiş söküp atsınlar muhakkak başka yerde değerlendireceklerdir..benim takıldığım neden ağaç sökme makinası ile güzelce söküp başka yere dikmemişlerde iş makinası kullanmışlar anlamak mümkün değil..bu tutumundan dolayı belediyeyi şiddetle pretosto ediyorum

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Bu adamları anlamak imkansız, kasalarında kalan parayı bitirmek için yaptıkları iş gibi...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Motosikleti
    Evet arkadaşlar belediye büyük bir başarı elde edip sayısız palmiyeyi yok etti. Bugün caddeye bakmaya gittim içim acıdı. Çırılçıplak gri renkte cansız bir caddemiz var artık. Yerel ve ulusal basına resimleri ilettim bakalım yer verecekler mi?

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eskiden beyoğlunda küçük küçük ağaçlar vardı... Gerçekten çok tatlı duruyorlardı... Hele bir kış gelsin , kar yağsın... Yılbaşında ışıklar asılır pırıl pırıl parlarlardı... Şampiyonluklarda ağaçlara bayraklar sarılır , cıvıl cıvıl olurdu...

Şimdi yeni yol döşeme ve geçiş alanı bırakma çalışmaları nedeniyle o ağaçlar kaldırılmış durumda... Istiklal cansız , betonarme , renksiz... Eskiden her gün gitmeye zevk aldığım taksime yaklaşık 2 aydır uğramıyorum...

Sağda solda az kalmış yeşil yerlerimize gidip huzur bulmayı tercih ediyorum... Örneğin göztepe sahili....

Eskiden:

Şimdi:

Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    beyoğlu yollarına acaba çoook önemli kişilerimiz o yollara koruma orduları ile giremedikleri için mi kaldırıldı ağaçlar.
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    seçim zamanı geldimi belediyeler saçmalıyor aynı dert izmir de de var boşu boşuna iş çıkarıyorlar sanki millet salak bilmiyorlar ne yaptıklarını halbuki boş yere milleti huzursuz yapıyorlar allah akıl mantık versin ne diyelim

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı cemal yortanlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu palmiyeler ekonomik olarakta pahalı ağaçlerdır ..zannetmiyorumkiş söküp atsınlar muhakkak başka yerde değerlendireceklerdir..benim takıldığım neden ağaç sökme makinası ile güzelce söküp başka yere dikmemişlerde iş makinası kullanmışlar anlamak mümkün değil..bu tutumundan dolayı belediyeyi şiddetle pretosto ediyorum

bgenmedigimiz amerika da ev alirken belirli sartlari kabul ederek aliyor insanlar. 4 cepheden belirli uzakliklarda bahcen olmali, bahcende belirli miktarda agacin olmali. orda bu agaclarin tanesi 10.000$
    devlet de yesile deger veriyor orda. bizde yesilin onemi yok. yerine ne konacaginin onemi var..
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    Türkiyede tek yeşilin önemi var üzerinde Benjamin Franklin olan yeşilin. başkasını kimse önemsemez

Burak927 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr , yamaha nouvo
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede tek yeşilin önemi var üzerinde Benjamin Franklin olan yeşilin. başkasını kimse önemsemez
    çok doğru söyledin dostum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Kamyona yüklenen araçlar zarar görmeden sökülmüş gibi.
    Eğer bunları kesmek isteselerdi daha oradayken parçalarlardı. Herhalde köklerden bir tanesi orada kalmış. Zaten palmiye bir süre sonra tekrar kök atar.

Benim bildiğim kadarıyla bunları alıp başka yerlere dikiyorlar. Örneğin İzmir incirlatındaki inciraltı gençlik merkezindeki palmiyeler çok büyükken başka yerden getirilip çelik halatlarla getirilerek tutturuldu.

esip gürlememek lazım hızlı bir şekilde ne dersiniz ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)