Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Manyak bir Durum ve Sonuç Param çalındı ! ! !

Motovento
    REKLAM ALANI
    İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Bugün Üsküdar dan Eminönü tarafına geçecekken biri geldi ateş vardı die sordu yok dedik.Sonra bir boyacı geldi ayakkabımı boyamak istedii başta boyatmadım .Sonra bana çocuğum hasta felan dedi biz de boyattık.Adam boyarken sohbet ettik bayagı bir sonra adam Akmerkez taraflarında 100YTL ye felan boyuyorlar dedi.Bizde yanıma 50 YTL almıştık bu ne diyor die düşünmeye kalmadan 62 YTL istedi bizde hayretler için anlaşmaya çalışıyorduk. Yanındaki arkadaşla az kaldı kavga edeceklerdi. Bi anda etrafımızda 15 kişi bulduk.bütün parayı verdik.Allah tan yanımızda yedek olarak 5 milyon vardı. Ben olayı bitirdim ama bizim arkadaş olmaz böyle iş dedi.biz de 10 kişi geldik ama nafile adamlar orada gözükmedi Üsküdar iskelesinden Harem e kadar aradık yoktu.Kafam benim çok attı. Sonra arışıya geçtik orada da yoktular . Şimdi siz bize niye anlatıyor die düşüne bilirsiniz ama siz de düşmeyin die söyleyeyim dedim. Ama bööle adamların kafasına sıkacaksın.Elime geçseler şimdi kafam bozuk dağıtacam ortalığı inşallah bir daha karşılaşırız o adamla . . .

___ KILIÇ ___
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Çok geçmiş olsun, insanların bu hallerinde dolayı diyecek tek laf bırakıyolar:"Acıma acınacak hale düşersin"
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Yuh yau.. Hırsızlığın şekli değişmiş
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    honda cbr 125
    valla ben eskiden sadaka seklinde verirdim dilenenlere..

artik bu tip seyler gorduk ve yasdikca elim cebime gidemiyor acikcasi..

merhamet yorumu dogru..

iyiye gitmiyoruz gercekten de..
    yazik.

Shakulin

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    bu nasıl memleket anlamak mümkün degil.
    giden motoskleti durdurup soyanlar
    kendini acındırıp ayakkabını boyayan sonrada soyan boyacılar.
    yok yok istanbulun suyu çıktı artık. yaşancan yer degil...

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    artık insanlar kendi güvenliğini ve adeletini dağıtma işini ciddi anlamda düşünmeye başladıysa, bu işi yapması gereken kişi ve kurumların daha fazla bu konu üzerinde düşünmesi gerekir
    iyiki gittiğinde onlarla karşılaşmamışsın adeleti ve güvenliği sağlaması gerekenler seni hırsız olarak kabul edip gerçek hırsız ve gaspçıları dışarı salardı.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne kadar faydası olur tabi ki tartışılır ancak bence polise gitmelisin.Ya da en azından olayı detaylı bir şekilde yer-zaman belirten bir mail atmalısın.Bakarsın bi kaç kişiden daha böyle mail gelirse dikkate alırlar ufak da olsun bişeyler yaparlar.
    Geçmiş olsun...

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    benzer bir olayda benden, ( işallah kitlenmez başlık )
    Birkac arkadaş istanbul turu atıyoduk arabamız ile aksarayda dönemeçte yavaşladık minübüsün kapısına bir adam yapıştı actı dedi s.a. beyler hatun lazımmı die sordu bizim kefal arkadaşlardan 2si zıpladı. Lazım dediler, adamla gittiler 1 saat sonra geri döndüler. Hemen gazlıyoz beyler dediler telaşlı bir şekilde. Yolda anlattılar olayı cafe bar tarzı bir yere soktular bizi. Oturun kızlar gelcek demişler. 5 dakka sonra 2 hatun gelmiş ellerinde birer fincan kahve ile kahveleri bırakıp gitmişler ve o kahvelere kişi başi 120ytl ödeyip çıkmışlar....

Bu ve bu tarz birkaç olayda çevremdeki insanlardan duymuştum.....

Dünyanın çivisi çıkmış, ama unutmayın çivi çiviyi söker

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    yaaa bu ne yaaa..mevzuya bak ..e tabii bi ulkede insan polisten ,devletten korkmazsa boyle olur abii..polis konu mankeni gibi dolaniyor meydanda..gecmis olsun anlattigin iyi oldu bilgilendik iste..gecmis olsun..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ayakkabını kendin boyayacaksın, hiç yaklaşmayacaksın bunlara.

kadavra450 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beşiktaş iskelesinde beklerken benzer bişey de bana geldi.14-15 yaşların bir çocuk tutturdu boyayacam diye.siftah yapmadım daha abi ne verirsen o kadar dedi.500bin versen bile olur dedi.yok diyorum inat ediyor.verdim 500bin tamam dedim tşekkür ederim boya gerekmez.çocuk bu sefer ben haram para almam illa boyayacağım diyor.helal olsun kardeşim git sen diyorum yok abi ya bismillah diyim en azından sileyim diyor.neyse çocuğu atlattım sonra takip ettim biranda 5-6 kişiyle konuşmaya başladı.meğerse ekip halinde gelmişler.benden sonra başka bir çocuğa gitti o safımda sildirtti ayakkabısını verdiği parayı beğenmedi boyacı çocuk.sonra bir anda bir sardılar çocuğun etrafını istedikleri parayı alıp çekip gittiler ki o zmanın parasıyla 20milyon filan.SAKIN ARKADAŞLAR SAKIN UZAK DURUN BOYACIDAN FİLAN
    Ho :RED
    H1 :KABUL

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu durum istanbulda cok oluyor birkaç kişiden daha duymustum genelde laleli eminönü gibi yerlere pusu kuruyolar ve bi sigaraya ayakkabını boyamaya kalkıyolar dikkatli olunmalı

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    neler oluyor İstanbulda bir bilsen...bu vatansız hiç bir yere ait olmayan satılmış tarihsiz geleceksiz tipler İstanbulu ele geçirdi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Vay şerefsizlere bak....Zorla ayakkabısını boyuyor sonra gasp......Yumuşatmaya çalışıyorlar akılları sıra gasp ı...Cezası 35 yıldan başlıyor ya...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    valla şerefsizlik İST/gaziosmanpaşa da meydan da var o tiplerden bi sigara istiyor sonra abi sigara için saol gel boyim dior. Yok olmaz felan deyincede yapişi illa boyucam die boyatıncada ÖPÜYOLAR bi güzel seni hele istediği parayı vermez isen katmerli ÖPÜYOLAR

Tıtanium C³R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda C³F 250»» Olacak İnş :))
    Arkadaşlar uzak durmak gerek. Ayrıca millet olarak artık iğneyi başkasına çuvaldızı kendimize batırmamız gerek. Ülkede çok farklı şeyler oluyor ve hiçbirimiz üstümüze düşeni yapmıyoruz. Hatırlar mısınız bu forumda köprülere zam geldiği zaman bozuk para protestosu yapalım dedik. Hangimiz yaptık söyleyin. Başbakanımız iktidara geldiği zaman, mecliste oylanmayı bekleyen "nereden buldun yasası" (Bir insanın geliriyle sahip alamayacağı mal varlığı varsa devlet nereden buldun bunları diyecek yanıt veremeyenlerin de mallarına el koyacaktı.) vardı. Başbakanımız iktidara gelir gelmez bu yasayı meclisten geri çekti. Kim sen napıyorsun dedi. Şimdi hiç poliste falan suç aramayalım. Çünkü onlar da birşey yapamıyor araştırıp nezarete tıkıyorlar ertesi sabah bunlar çıkıyor. Polisler de uğraşmaktan bıkmış vaziyette.
    ::hakem1::[B][I][SIZE="2"][FONT="Palatino Linotype"]Yedeği olmayan tek şey "Can" dır.[/FONT][/SIZE][/I][/B]

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    yaww ben moldovaya ilk giderken cok dikkat et,hic anlamadan soyarlar,doverler,onu yaparlar bunu yaparlar.korka korka gittim.turkiyeyi araycam diyodum,rahat edemem diyodum ama yanlis dusunmusum. gecen 3 seneye ragmen hala basima bi sey gelmedi.(calinan botlarimi saymassak tabii )
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Ben biraz araştırdım bunlar bir grupmuş aşağı taraflarda bir park varmış onun arkasında toplanıp paraları bölüşürlermiş galiba esnafda arkadaşları çünki onlarda gördüğünde hiç müdehale etmediler neyse giden gitti bu da bana anı olarak kaldı
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    en iyisi benim gibi yapacan, ayakkabımı boyacılara vermem bile, sadaka vereceğim adamı iyi tanırım, adamın yüzüne baktınmı türk vatandaşı olduğunu -sözde vatandaş değil- anlayacaksın, toplumumuz aşırı esmer olanları kabul etmiyor onlarda gasp yoluna başvuruyorlar, hem hırsızlığın cezası hapis olursa sonrada salıvermek veya şartlı salıvermek olursa bu tip adamlar ve olaylar kıyamete kadar devam edecektir, Yüce Allahın dediği uygulanmadıkça Allahın laneti tepemize bu şekilde yağar ve anlayamayız çünkü ilmimiz yok ve inanç zayıf

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Muttaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toplumumuz aşırı esmer olanları kabul etmiyor
    kardes su sozu anlayamadim,biraz daha acarmisin ...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)