Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

OGAME ve Motosiklet.net

Motovento
    REKLAM ALANI
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Motosiklet.Net sitesini Ogame'de de temsil etmek isteyenlere duyuru.
    Ben bu oyunu yaklaşık 2005 başından beri oynuyorum.Eğer sizin de içinizde OGAME oyuncuları varsa gelin OGAME evreninde bir ittifak altında birleşelim.Böylece Motosiklet.Net in adını OGAME evrenine de taşımış oluruz.İlgilenenler için hangi evren altında oyuna başlanacağı ve kurulacak ittifak detayları özel mesaj yoluyla paylaşılacaktır.Hali hazırda bu gibi bir olaya girişmiş olanlar da lütfen benimle özel mesaj yoluyla irtibata geçsinler.Benim tavsiyem 3. Evren'de oyuna katılmak çünkü en heyecanlı evren 3. evren.PcNet dergisi tarafından bile heyecanı tasdiklenmiştir.

ps.. Eyong sen oynuyormusun bu oyunu? Söylesene nerdesin?
    Eğer oynuyorsan sana bir kaç filo hediye gönderiim. ))
    Ame hep söyledim halen de söylüyorum.Mevlanacılık oynamaktan biraz vazgeçmek gerekiyor böyle durumlarda.Gereken cevabı gerekenlere vermek lazım...

Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Sanal alemde savaşa ne gerek var yahu;alalım top tüfek tabanca sapan... dalalım birbirimize

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bahsi geçen oyunda bir ittifak kurulabilir, ve bunu sadece oyun olarak oynayabiliriz. Böyle şeylere gerek yok luxor, biz kimseye düşman değiliz
    Bu yüzden yazını editlemeni ve konuyu sadece o oyun altında beraber olmayla ilgili değiştirmeni isticem senden. Lütfen...

Not : Eğer değiştirmezsen ben değişirim
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Arkadaşlar sakın bulaşmayın bu oyuna, fazla bağımlılık yapıyor.

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    yok canım, ne bağımlılığı.ben 2005 başından beri hergün+her gece oynuyorum, bağımlılık falan yaptığına hiç rastlamadım.

Omega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bu oyuna yeni başladım daha gelişme aşamasındayım bu nedenle oyunun detaylarını daha öğrenemedim ama yavaş yavaş öğreneceğim eğer bi acemiyle ittifak yapmak istersen ben burdayım

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    hangi evrendensin.aynı evrende olmazsak berber oynayamayız çünkü...

heytbecom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    bende oynuyorum ama sadee sabah ve akşam madenleri boşaltmak için giriyorum oyuna.

18.evrene yolun düşerse bekleriz bi çayımızı içersin.

-şu an sürekli saldırı oldugu için pek gelişebildiğim söylenemez.Eğer ilk yüz içinde isen bi elemanın kulağını çeksen . nickini ve koordinatlarını gönderebilirim sana. Adam 100. sırada ve boş gezegene dalıyor sürekli...eee bende övgü dolu mesajlar göndermeden edemiyorum. Turkler ittifakındayım ben ayrıcaa..
    Otomot.NET Kurucusu - Tamindir.com Çalışanı - Siyahinazuma.com sahibi

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    3. evrende kulak çekmek problem diil de 18 de herseye tekrar başlamak lazım.o zor işte...

lubof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende bagımlık yaptıgını gormedim

ortalam 15 saat online ım ama bagımlı degilim.
    1 de ve 5 te oynuyorum
    1 de ilk 400
    5te ilk 150 icindeyim
    ama bu gune kadar hic ittifakım olmadı ve hile yapmadım
    SANIRIM BÜTÜN BÜYÜ RÜZGARDA GİZLİ..

bende motor almadan önce arkadaşlar gibi bende bağımlı değildim!!!yani gunde 16 saat online değildim,finallere çalışırken bi yandan pc hep açık değil di filan!!!
    aman arkadaşlar aman,oynayanlar bir ittifak kursunlar hatta çok eğlenceli olur ama bu oyuna başlamadıysanız sakın bulaşmayın gerçekten sosyal hayattan koparıyordu beni az daha

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ben daha yeni bulaştım, 14. evrendeyim. Henüz hiç alet edevatım yok, para biriktiriom. 12.218 YTL olunca Transalp alcam
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Omega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    : ben 9 ve 24 deyim daha gelişme aşamasındayım şu an bina yapmakla uğraşıom bende öğlen ve akşam giriyorum

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Bu ne abiler ablalar ? Acaip merak ettim. Nerden edinilir ? Nasıl bir oyundur ? Ücretli midir ?
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Abi Online oyuunlardan paçamı zor kurtardım. Abartmıyorum 4 sene kadar süren ailemin ve kendimin verdiği cabalar sonucunda paçayı kurtardım tek öğrendiğim ise bu oyunlardan antisosyal yapıyor insanı..... Gelin şimdi ittifak olalım motosikletlere atlayıp bir barı basalım daha cok işe yarıyor.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Ben şimdi abone oldum ama pek bişi anlamadım henuz. Başında durmak için ne gibi bir sebep var anlamadım. Madenler falan otomatik cıkıyo. Binayı inşa et diyosun sora 3-5 dakka yada saat neyse, kendisi yapılıyor. Eee oyunda aktif olarak başında durmayı gerektirecek ne yapıyorsunuz kardesim.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Valla cenk bende pek anlamadım, ama galiba önce iyice bi para biriktirip gelişmek lazım. İlerledikçe kendine gemi filo asker filan alıon galiba, sonrada önüne gelen kafire verion sopayı

CoSMo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ay yapmanın kolay bi yolu war mış luxor sen biliyosundur kesin bizimle de paylaşsırmısın.hem hazırda oynayanlar içinde iyi olur
    aşk biter yol bitmez

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    ay yapmanın en iyi yolu sıkı bir filonuzun ve bol bol solar uydunuzun olduğu bir gezegene çooook sıkı bir saldırı yemenizdir.sonrada 5/1 oranında çıkabilecek ay için oturup dua etmek gerekiyor...
    cenk sen daha yenisin, biraz gelişince daha iyi anlarsın ama o zamana kadar sabredebilirsen.zevki asıl o zaman çıkıyor oyunun.ama sen sabırsız bir arkadaşımızsın.sanmıyorum ki o zamana kadar sabredesin.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Luxor kendimi KOC (kings of chaos) oyunundan zar zor kurtarmıştım ki bu oyunla karşıma çıktın, manyak gibi oynamaya başladım yine, bakalım ne olacak bu halimiz.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler