Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet.net 7 gün testi

Motovento
    REKLAM ALANI
    SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Bundan 7 ay önce motorumu aldım tek başıma biniyordum bana eşlik edecek hiç arkadaşım yoktu. birgün birisi bana motosiklet.net i tafsiye etti 7.gün den sonra bağımlık yapmaya başladı. Günün bütün saati pc başında geçirmeye başladım. Değişikliği ilk ortağım fark etti..
    --Gökhan Yeter artık kesecem internetini bırak yaff
    Motosiklet.net e üye liğimden bu yana çok şey öğrendim. Motosiklet seven arkadaşlarla tanıştım..

Yaşasın motosiklet.net kardeşliği

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Evet aynen dedigin gibi oluyor ama bu aralar birazcık duruldu yazın daha cok hareketli oluyor o zman zevkine daha iyi varırsın .Benim bu sitede motosiklete binme bilincim gelisti.One diyebilirsiniz.Yani motosiklete korumasız binilmiyecegini,motosiklet hakkında teknik bilgiler vs. ilerde motoru alınca faydası olur diye düsünüyorum.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı Gokhan2433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bu sitede motosiklete binme bilincim gelisti.One diyebilirsiniz.Yani motosiklete korumasız binilmiyecegini,motosiklet hakkında teknik bilgiler vs. ilerde motoru alınca faydası olur diye düsünüyorum.
    En önemlisi de o zaten
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

bu konuda siz katılıyorum burası bağımlılık yapıyor ama bu kötü anlamda dğil yeni insanlarla tanışıp motosikletler hakkkındaki bilgilerinizi ilerletiyorsunuz ve buradaki insanlarla paylaştığımız en önemli şey: motorcu ruhu .

sitenin yaz aylarında çok aktif olduğunu biliyorum nede olsa bende ilk baharda kayıt olmuştum .kışın insanlar motorunu depoya çekiyor(mesela ben) bu yüzden nedense yazın sohbet ettikleri insanları unutuveriyorlar

ne yalan söyliyim ben motor hakkında ne bilyorsam buradan öğrendim ilk motorumu buradan öğrendiğim bilgilere dayanarak seçtim, kullandım. yazı iple çekiyorum motoru depodan çıkarmak için
    Kask tak!

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aynen site de bi çekicilik war
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)