Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Gelişme nasıl olurmuş birlikte görelim(resim-DUBAİ)

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece resimle ilgili bir yorumdu, sana da yaranılmıyor be kardeşim , dur ben topicini kitleyecek bi yorum yapiym , nesi gelişme bunun petrol olmasaydı petrol heheyyyt

Şşşşşttt.....Kimse duymasın aman....Kitlerler haaa...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ağzını kapatsaydın bak yavaştan da konu dışı olan topicte iyice konu dışına cıkıyoruz

Motosikleti
    cbf1000
    abi ağzını kapatsaydın bak yavaştan da konu dışı olan topicte iyice konu dışına cıkıyoruz
    Burda konu yok....Yorum yapmak yok..Bu senin bildiğin topiclerden diill... Sadece resme bakıp iç çekeceksin....Vay be ne gelişmişler diye....Anlaştıkmı.... Bak ağzım kapalı....

adamlar çölde vaha yapmışlar be abiii

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yaptığınız çok yanlış konuyu açan arkadaşa saygınızdan en azından fikrinizi beyan ettikden sonra tastışmayı uzatmayabilirdiniz daha öncede bu tip bir olaydan sonra arkadaşımız forumu terk etmişdi kimsenin kimseyi kırmaya hakkı yok !

paylaşım için teşekkürler paranın bir çölü nasıl teknolojik ve mühendislik harikası bir yer yapabileceğinin en büyük kanıtı

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yaptığınız çok yanlış konuyu açan arkadaşa saygınızdan en azından fikrinizi beyan ettikden sonra tastışmayı uzatmayabilirdiniz daha öncede bu tip bir olaydan sonra arkadaşımız forumu terk etmişdi kimsenin kimseyi kırmaya hakkı yok !
    baboş açıkta bişe mi gördün vesaire denilen satırlar nedeniyle uzatmış bulunmaktayım, verdiğim geçici rahatsızlıktan ötürü özür dilerim

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ya siz şeker şeylersiniz be...cezo...kraljames ve alp...oku oku gül yani...ha Gökhanıda unutmamak lazım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster

paylaşım için teşekkürler paranın bir çölü nasıl teknolojik ve mühendislik harikası bir yer yapabileceğinin en büyük kanıtı
    Sizi alkışlıyorum arkadaşım...

Diğerlerine yorum yok!
    [ ELAZIĞ-MT ]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Topicte kitlenecek bişey yok şimdilik.Bu kadar abartmayın olayıFotoğraflar için teşekkürler.11 sene gibi bir zamanda bu kadar bile ilerleyebilmeleri güzel.Bi kaç gökdelenle gelişmişlik olmuyor evet ama o gökdelenlerin içi boş değil ve bir tarlayı 11 sene içinde gökdelen yuvası haline getirmek de bir başarıdır.Tabi petrol konusunda haklısınız,bence günü geçirmekten çok ileriye dönük işler yapmalılar.

Küçük yorumlar sorun değil ancak salt siyaset yapılmaya başlanırsa buna maalesef ki izin veremeyiz,bu konuda dikkatli olursanız sevinirim.

Şimdi bir yorum yapmak istiyorum umarım yanlış anlaşılmaz.
    1945 lerde 2. Dünya Savaşı'ndan sonra Almanya'nın halini bilen varmı? Yerle bir olmuştu herşey! O insanlar (tabi Türkiye'den de işçi alarak tabi birkaç ülkeden daha) yeniden dirildiler. Şuan beyaz eşya da dünyanin sayılıları arasında ayrıca yapı ve yaşam şartları bakından da çok rahatlar. Ben kendimi bildim bilelide böyle, en az 20 yıl. Bu demek oluyor ki yaklaşık 40 yılda bu kadar gelişmek...

Bizim Kurtuluş Savaşımız ne zaman bitmişti, kaç yıl geçti ve ne değişti , birbirimizi yemekten başka?

Kusura bakmayın ben resimleri görünce bunları hatırladım.

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    adamlar çalışmış siyaset yapmamış
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı kraljames adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi alkışlıyorum arkadaşım...

Diğerlerine yorum yok!
    Biz de senin diğer konularına yorum yapmayız arkadaş.......

Konuyu açarken ne amaç güttüğünü hala anlayabilmiş değilim....

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz de senin diğer konularına yorum yapmayız arkadaş.......

Konuyu açarken ne amaç güttüğünü hala anlayabilmiş değilim....
    Valla gardaş sana kimse zorla yorum yaptıramaz yorum yapmazsanda yapma canın sağolsun kusura bakma ama bende seni anlamıyorum...
    [ ELAZIĞ-MT ]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar,garip bi tartışma olmuyo mu sizce?Üzmeyin bu kadar basit şeyler için birbirinizi

Sevgili forrap ben başlatmadım varsın olsun bazı kişilerin nefretini kazanayım hiç umrumda değil!
    [ ELAZIĞ-MT ]

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    petrol bitince görecez degisimi

Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen saniyo musun ki onlar yatirim yapmiyo?? yapiyolar. her yil milyonlarca turist gidiyo otellerini ziyarete.. petrol bitecekse fabrikaya ne gerek var? ben mi yanlis dusunuyorum acaba?..
    Bence cok yanlıs düsünüyosun bir ülke sadece turizmle kalkınamaz zaten turistler onların yaptıgı şaşalı yapılara geliyolar.Günü geldiginde abd tepesine çöktügü zaman napcak.Otellerine yerlestirdigi füzelerimi atesliycek.Sanayisi olmayan bir ülke asla kalkınamaz turizmden kazandıgı parayı dısardan tv,dvd,beyaz esya getirtir eldede para kalmaz.Onun içindirki her ülkenin sanayisini hızla kalkındırmaya ihtiyacı vardır.
    @Kraljames her yorumda konu kilitlenmesin demişsin ama burda konunun kilitlenmesiyle ilgili bi yorumda bulunmuyoruz sadece demokrasi ortamında fikirlerimizi beyan ediyoruz.Konu tartısılmıycaksa ozaman konu acmayınız.Burası sadece emegine saglık,paylasım için teşekkürler diye gecinene basit forum sitesi degil biseler tartısma geregi duyuyoruz.Dogru fikirler tartısa tartısa ortaya çıkar bi fikir üzerine ot gibi yetismemek lazım.

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    bence petrol çarkı döndürmek için ilk harekette kullanıldı ancak bundan sonra dubai gelirinin büyük çoğunluğunu turizm den kazanacak şu palmiye adaları bitsin de şimdiden tamamına yakını satılmış.

yanlışım varsa düzeltin.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı kraljames adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili forrap ben başlatmadım varsın olsun bazı kişilerin nefretini kazanayım hiç umrumda değil!

Sanki benim umurumdaydı....Konuyu açan benmiyim....Agresifleşmeye gerek yok...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler