Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üniversiteye hazırlanan arkadaşlar için çok faydalı bir site

Motovento
    REKLAM ALANI
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    www.ekolhoca.com

Arkadaşlar, aramızda üniversite sınavına hazırlanan genç kardeşlerimiz olduğunu biliyorum. Bu siteyi az önce inceledim içerdiği videolar gerçekten özenle hazırlanmış. Samimi bir dershane hocası tadında konu anlatımları ve soru çözümleri var. Tek eksiği soru soramıyor olmanız

Örnek olarak Trigonometri-1 videosunun linkini buraya ekliyorum. Umarım birlerinin işine yarar.

http://video.google.com/videoplay?do...ocidfeed&hl=en

Edit : @mostwanted_57 : link eklenmiştir.
    ==============================
    ==============================

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    videonun linkini yazarmısın

açılmıyor.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de giriim siteye.. Ne de olsa girces sınawa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    üniversiteye hazırlanan arkadaşlara öneriler.

diyelim ki kazandınız.
    hemen o okulun web sayfasına girip kayıt tarihi ve yerini iyice öğrenin hatta güncellenmemiş olabilme ihtimaline karşı üşenmeyin telefon açın sorun.
    kayıt işi çok sakattır.eabi nasıl olsa zaman var 2. 3. günü hallederim demeyin.lanet olası kayıt tarihleri bazı aklı evvel üniversitelerde bir günle sınırlıdır.o gün kaydınızı yaptırdınız yaptırdınız,yaptımazsanız hakkınızı kaybedebilrisiniz.
    kayıt günü tam bir çiledir. yanınıza en az 2 kişi alıp gidin.saatlerce kuyruk bekleyebilrisiniz ve sıra size geldiğinde uyduruk bir kimlik fotokopisi eksik diye sıranızı kaybedebilirsiniz.kaydı yaptım oh kurtuldum demeyin. o kayıdı mezun olana kadar her dönem takrar yapacaksınız.lisede okumuyorsunuz orası üniversite bedelini ödeyin.

diyelim kayıt yaptırdınız okul başladı.ciddi anlamda duyuru diye bi müessese yoktur.ne sınav, ne kayıt yenileme, ne harç ne paso , hiç bir şeyin duyurusu adam gibi yapılmaz.en görünmeyecek yere bi a4 kağıt asılır ve 2. gün ortadan kaybolur.
    öğrenci allaha emanettir.
    her allahın günü bölüm panosunu didididik inceleyin.hatta öğrenci işlerinin panosunu da sık sık inceleyin,mümkünse ordaki memurlarla hemşehrilik ilşkisi kurup kanka olmaya bakın.bunu yapmazsanız sizi inim inim inletirler.(ben onları hiç sallamazdım ordan biliyorum)

ÜNİVERSİTENİN WEB SAYFASINDA YAYIMLANMIŞ SİZİ İLGİLENDİREN SINIF GEÇME VE BENZERİ NE KADAR YÖNETMELİĞİ VARSA OKUYUN HATTA YUTUN ÇIKARIN.BÜTÜNLEMESİ VAR kışın yatarım YAZIN VERİRİM ZANNETİĞİNİZ OKUL BİR YILINIZI YİYEBİLİR.
    YÖNETMELİKLERİ OKUMADAN OKULA ADIMIZI ATMAYIN.

devlet üniversiteelrinde DHKPC,PKK, HİZBULLAH ,ÜLKÜCÜ MAFYA,gibi örgütlere allah gibi tapan çok öğrenci olduğunu hayret dehşet ve ibretle göreceksiniz.bu organizasyonlar okulda örgütlenebilmek için sempatizanlarını kullanırlar . çoğu öğrenci ünivrsite kimliği ve pasosunu bu örgütlerin adamlarına kullandırtır hatta verir.öğrenci kimliğinizi ve pasonuzu sakın kaybetmeyin.kaybederseniz polis sizi feci şekilde haşlayacak ve son sınıftaysanız kimliğiniz tekrardan çıkarılmayacaktır.(ben mezun olmama bir kaç ay kala hatıra olsun saklayayım diye kaybettim dedim, karakolda patates oldum.ve sonradan hakkaten de kaybetmiştim) .devletin kıt kaynaklarına rağmen sağladığı öğrencilik hakları çingene ruhlu yam yam öğrenciler tarafından iğrenç şekilde suistimal edilmektedir.haklı adamlar.

Raflar saolasın valla iyi oldu yazdıgın.En buyuk korkum kaydı kacırmak insallah olmaz.Richy bilgiler için teşekkürler bu sene girecez bakem nolcak.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    butun konulari anlatsinlar iste boyle. birsuru de soru cozsunler..
    dershaneler de batsa:D ( gucu yetmeyen gidemiyor ya, ondan )
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://video.google.com/videoplay?do...ocidfeed&hl=en

Edit : @mostwanted_57 : link eklenmiştir.

Teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler