Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yarı fiyatına, sıfır motosikletler !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    Arkadaslar bu pazar bostancı köprüsünden caddeye dogru inerken hemen solda bilenler bilir Kymco ve bazı bikac degişik model marka motosiklet satan magaza var.. eskiden baya bi motor vardı ama baktım tabela aynen soyleydi :

"tasfiye nedeniyle yarı fiyatına motoskletler"

vitrinden iceriye baktım cok fazla motosiklet yoktu ama gercekten etiketlerin uzerlerini cizmişler ve yarı fiyat yazmışlar.. kartlarada vade yapıyorlar...

motosiklet alıcaklara tavsiye ederim gercekten gidip bir baksınlar.. yeri cok kolay.. belki baska yerden iki kat fazla paraya alıcakları motosikleti ordan yarı parasına alırlar...

hadi bakalım.. burdan duyurayım dedim
    KSK FOREVER ... 35½

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    elıff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondıal 125zn/sıyah
    ewet bende baktım oraya ama ıstedıgım motor yoktuu :( paylasım ıcın saol

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    İyi yapmışssın da keşke duyurular bölümüne açsaydın....Ana sayfada da gözükürdü...Belki alıcaklar da çıkabilirdi....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    tam olarak nerde burası minibüs yolunun üzerindemi?
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    APrilia rs 125 war mı acabaa.. Rize den gelcem almayaa ...

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    aprilla yok sanırım... cok buyuk ihtimalle yok.. scooterlar vardı...
    bostancı e5 köprüsünden aşagı dogru inerken hemen solda kalıyor yer... kymco satılıyo agırlıklı.
    KSK FOREVER ... 35½

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Dün Ceko nun bahsettiği yerin önünden arabayla geçerken şöyle bir baktım.Pek bir şey kalmamış gibi.

Ben dükkan sahibiyle orayı ilk görüdüğümde ziyarete gittiğimde görüşmüştüm.O zaman ilk motorumu almamıştım.Kymco satıyordu ve fiyatlar hatırı sayılır yükseklikteydi.

Daha sonra dükkanında ve fuarda da bi-kaç kez görüştük ayak üstü.

Beyefendi,iyi bir esnaf görüşü uyandırdı bende.O zamanlarda Kymco ile ucuz Çin mallarına ve Japonlara karşı nası satış yapacağını konuşmuştuk.

Umarım benim tahmin ettiğim biçimde düşük ve tatmin etmeyen Kymco satışları sebep olmamıştır kapatmasına.

Üzüldüm ya. Ekmek teknesidir,yatırımdır nihayetinde.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Sanirim Cavusoglu otomotivden bahsediyorsunuz. Benim is yerinden bir arkadas da Kymco 'nun grand dink modelini daha rodajini bile bitirmeden aldiktan 500 km sonra cok uygun bir fiyata buraya satmisti. Acil bir para ihtiyaci nedeniyle 7 kusure malettigi 250 lik scooter i 4600 den bu galeriye verdi. Gidip bakmadim ama diger urunleride bu sekilde denk gelmisse fiyatlari uygun olabilir...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    APRiLia olsaydı çok iyi olurdu ama yok ...

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    APrilia rs 125 war mı acabaa.. Rize den gelcem almayaa ...
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    APRiLia olsaydı çok iyi olurdu ama yok ...
    bu bayi hemen bizim evin yanında. aprilia yok. kymco motomax çelik marka motorlar var. sorularınız varsa yardımcı olurum. olmazsa gidip sorarım

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aga sağol.. Ama Aprilia RS 125 almayo düşünüyorum şu an.. Her an alabilirim.. Orda olsaydı yarı fiyatına sıfırını alcaktım.. Ondan sordum yanii.. Yine de sağoL ...

Motosikleti
    Honda Today 50cc
    cbr125 ile dün yan yana 120km ile gittim. Arkadaş kimse gidondan ellerini bırakıp rahat bir şekilde montunda birşeyler aradı. RS125'in fiyatı 11 milyardı en son sorduğumda geçen sene. Kıyaslayacak olursak. Hyosung comet 250, Honda CBF250, CBR125 arasında hangisi alınır. Biraz önce Honda ve Hyosung bayilerinden geldim. Comet250 7750YTL, cbf250 7920YTL, CBR125 5500YTL.
    Biliyorum Aprilia RS125 ayrı bir statüde. Eskiden morbidelli vardı 125lik makine 237km görüyormuş. 35hp civarında 23000 devirlerden bahsederlerdi. Onu hatırlatıyor bana. CBR 125'de görüntü var ama yanıltacakmış gibi geldi. Hyosung şanzuman sesi yapıyormuş bi hayli bir zararı yok ama Honda sessizse şanzuman açısından onu tercih etmeli mi, kafam karıştı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler