Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bir kadın nasıl mutlu edilir??

Motovento
    REKLAM ALANI
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim dünyaya bir kere geliyoruz.
    sağlığınıza dikkat etmek şartıyla eşşekler gibi çalışın, aslanlar gibi yiyin.hayatın özü bu.

çevrenizdeki kadınlar adam gibiyse saygı duyun,nuri alçoluk yapmayın, (onlar da insan evladı sonuçta) ama uyuzlarsa ,kazandığınızı aslanlar gibi yerken onları da çerez yapın. benim düşüncem bu.
    seni biraz uyuz gördüm, çerez etmeyeyim.....
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    sağlığınıza dikkat etmek şartıyla eşşekler gibi çalışın, aslanlar gibi yiyin.hayatın özü bu.

çevrenizdeki kadınlar adam gibiyse saygı duyun,nuri alçoluk yapmayın, (onlar da insan evladı sonuçta) ama uyuzlarsa ,kazandığınızı aslanlar gibi yerken onları da çerez yapın. benim düşüncem bu.
    helal; arkandayız rafi

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    sen de çerez olasin tigermbz

Motosikleti
    Ducati 797
    mimkin deel

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    mimkiiiiiiiiiiiiiin!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak uyuz,muyuz, olmadı ama. yakışıyo mu senin gibi güzel bi kıza. duymayayım bi daha eazına biber sürerim.

beni çerez edemezisn. acı patlicanı kırağı çalmaz.hadi bakiim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Oo

Zorlu ikili yine yan yana
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    mimkiiiiiiiiiiiiiin!
    yas ufak gibi 18 varmı

uyuz falan bende yakıştıramadım doğrusu
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    ne istersen var :P
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yas ufak gibi 18 varmı

mimkin'i önce tigermbz yazmış, onun üzerine cezerye bacı katılmış
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Arkadaşlar daha öncede yazmıştım, kendiniz olun , kadınları etkilemek için çok fazla atıp tutmayın, sosyal ortamlarda bulunun doğru insan sizi bulur. Kız arkadaşınızla aranız mı bozuldu, öldüm bittim edebiyatına gerek yok, Seviliyorsanız zaten sorun bir şekilde çözülür.

Motosikleti
    Ducati 797
    mimkiiiiiiiiiiiiiin!
    deeeeeeel.

hemen hemen her erkek hayatında birkaç kez aşık olur ama bunlardan bir tanesi ağır geçer ve bu sayede kadınların ne olduğunu, bir daha haketmedikleri kadar değer vermemeyi öğrenir(tabi akıllı ve yüreği sağlam bir insansa).
    bundan sonra rafların dediği gibi acı patlıcanı kırağı çalmaz artık, adamımız olgunlaşmış ve akıllanmıştır: bir musibet bin nasihatten iyidir misali.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    kadın gençken huzur aramaz. eğlence arar, heyecan arar.(aslında belasını arar), bu yüzden de gençken serserilerle piçlerle, mehmet ali erbilllerle çıkar, 35 den sonra talibi azaldığını fark eder tamam artık kaşınmayayım der saftorik ve kariyerli bi ediz hun arar.doğal yapınız ediz huna yakınsa hiç şansınız yoktur 35 inden sonra evlenmek üzere düşünülecekler listesine atılırsınız.erkek zaten kadın için futbolcu gibidir.

biraz sahada oynarsın. biraz yedek klubesinde beklersin.

biraz sahada oynarsın.biraz yedek klubesinde beklersin.

oyunculuk yeteneği olanlar iyi forvette oynar çok maça çıkar, oyunculuk yeteneği olmayan takozlar az maça çıkar kırk yılın başı oynasalar da defansta oynarlar.
    bu yazıya tam destek veriyorum,eğer erkek aklını kullanırsa genelde forvet oynar,ama salak aşık rolüne yatarsa sürekli yedekte kalır ve alışkanlık yapar,
    benim düşüncen asla kendinden ödün vermeyeceksin,karşı taraf seni olduğu gibi kabul edecek,yok etmiyosa tak sepeti koluna herkes kendi yoluna..

Alıntı BY_SHADOW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yazıya tam destek veriyorum,eğer erkek aklını kullanırsa genelde forvet oynar,ama salak aşık rolüne yatarsa sürekli yedekte kalır ve alışkanlık yapar,
    benim düşüncen asla kendinden ödün vermeyeceksin,karşı taraf seni olduğu gibi kabul edecek,yok etmiyosa tak sepeti koluna herkes kendi yoluna..
    nasıl bu kadar kesin herşeyi kadınların üstüne yıkabiliyorsunuz anlamıyorum, bu dediklerinizin aynını en çok erkekler yapıyor, sen ödün vermezsen karşı taraf ödün vermezse nasıl bir ilişki bekliyorsun, ayrıca bu karşında ki bayanı sömürmedir kendinden ödün vermemen ve sürekli onun kabullenmesi, bu erkek içinde geçerli topu sürekli karşı tarafa atma huyundan vazgeçsek diyorum, tabi sen karşında ki insanı sömürme taraftarıysan o ayrı(sömürme duygusal anlamda kullanıldı)

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı cansın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl bu kadar kesin herşeyi kadınların üstüne yıkabiliyorsunuz anlamıyorum, bu dediklerinizin aynını en çok erkekler yapıyor, sen ödün vermezsen karşı taraf ödün vermezse nasıl bir ilişki bekliyorsun, ayrıca bu karşında ki bayanı sömürmedir kendinden ödün vermemen ve sürekli onun kabullenmesi, bu erkek içinde geçerli topu sürekli karşı tarafa atma huyundan vazgeçsek diyorum, tabi sen karşında ki insanı sömürme taraftarıysan o ayrı(sömürme duygusal anlamda kullanıldı)
    Kimsenin kimseye yıktığı birşey yok orta da,bu dediklerimi genelde bayanlar erkekleri kullanmak için yapıyor(bakınız rafi kankamın yazdıkları),

Ödün verme meselesine gelince bazı şeylerden elbet ödün verilir ancak kişiliğin ve karakterinden ödün verdiğin sürece polyanna mutluluğuundan başka bir şey elde edemezsin,bir kızın seni kullandığını bildiğin halde sırf güzel bi hatunla beraber oluyorum diye onunla ilgilenmek çok farklı bir şeydir....

Alıntı BY_SHADOW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimsenin kimseye yıktığı birşey yok orta da,bu dediklerimi genelde bayanlar erkekleri kullanmak için yapıyor(bakınız rafi kankamın yazdıkları),

Ödün verme meselesine gelince bazı şeylerden elbet ödün verilir ancak kişiliğin ve karakterinden ödün verdiğin sürece polyanna mutluluğuundan başka bir şey elde edemezsin,bir kızın seni kullandığını bildiğin halde sırf güzel bi hatunla beraber oluyorum diye onunla ilgilenmek çok farklı bir şeydir....
    söylediklerimin cevabını alamadım
    hem illede bir genelleme yapacaksak erkekler kadınları daha çok kullanıyor
    ayrıca sen sırf güzel bir bayanla birlikte olmak için bir ilişki yaşıyorsan onu kullanıyorsun demektir ve o da seninle para için birlikteyse seni kullanıyor, demek ki neymiş karşılıklıymış, herşey gibi

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı cansın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söylediklerimin cevabını alamadım
    hem illede bir genelleme yapacaksak erkekler kadınları daha çok kullanıyor
    ayrıca sen sırf güzel bir bayanla birlikte olmak için bir ilişki yaşıyorsan onu kullanıyorsun demektir ve o da seninle para için birlikteyse seni kullanıyor, demek ki neymiş karşılıklıymış, herşey gibi
    Cevaplar cümle de gizli aslında....

mesele kimin kimi daha çok kulladığı değil,elbette kadınları kullanan erkeklerde var yok diyen olmadı zaten...

Soru: kadın nasıl mutlu edilir???
    cevap:bir kadın asla mutlu edilemez,çünkü kadınların mutlu olma sınırları yoktur,hep daha fazlasını isterler,

Soru:Kim kimi niçin kullanır????
    Cevap:Kadın bedeni için kullanılır,nuri alço taktiği severim abimizi.
    Erkek parası için kullanılır.....ve bu masal böle devam eder gider herkes mutlu olur..

Gerçek aşk ve sevgi bulunduğunda bırakılmamalı,polemiğe girilmemeli,

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ilk defa uyuz lafini kullanan sensin raflar. ben sadece sana dedim. ha sen birisine demissin,ha da ben sana demisim. farki ne? sen birilerini uyuz buluyorsun ki diyorsun, ben de birilerini uyuz buluyorum ki diyorum. bunda alinacak bise yok. senin yaptiinin aynisini yapiyorum. tek farki sana yapilmasi di mi?:D
    hareketlerini, laflarini ona gore belirle bence. aman basina gelmesin hicbiri!

tigermbz, zaman gosterir. bigun forumda aglama ama bak raflar hep agliyo ona kazik atmayan kiz kalmis mi?:D:D

oyyşş.. gene rahatladim:D

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ

Helal kanka yürü beaaa,,La benim yokluğumda neler yazmışsın öle sen iki gün ayrı kalmaya gelmiyo,tam destek arkandayız

Kanka bu çerez olayında karışık çerez yapmak caiz mi değil mi

Motosikleti
    Ducati 797
    tigermbz, zaman gosterir. bigun forumda aglama ama
    o hiç mimkin deel.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    ve kankam rafi gelir bu olayı koparır.....

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler