Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bu Nasıl Tesadüftür :( :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    geçen cumartesi akşamı motorize26(eskişehir mt) nin toplantısı vardı hemde doğum günü vardı 2 si bi aradaydı 11:30 sularında cafeden çıktık.şahin tepesi dediğimiz güzel bir mekan var bütün şehri görebiliyorsunuz orda biraz durduktan sonra dağıldık (viper_1) volkan abiyi ewe bırakdım bende ewe doğru yola çıkmışdım.hiç yokdan saçma saçma ceplerimi kontrol etmeye başladım seyir halindeyken sonra volkan abinin telefonunun bende kaldığını farketdım geri döndüm,telefonunu verdim ve ewe doğru tekrar yola çıkdım, esk.yı bilenler bilir 222 bar ın geçince bir köprü var o köprüden geçdim sağ tarafa sapan tali yola girmek üzereyken yola bir kız atladı zar zor durmuşdum az kalsın birisine çarpıyordum. kalbim güp güp atıyordu.düdük mekanizmasını çalılşdırdımkız bakmadı sonra yolon karşına geçdi kafasını çevirdi ve yanıma geldi sonra 2 kulağındanda kulaklığı çıkardı müzik sesini ben bile duyabiliyordum ben hala şokdaydımve kız bakarmısın senden bir ricam olucak dedi ben çok geç kaldım beni kampüse bırakırmısın dedi. 2.şoku yaşadım biraz duraksadıktan sonra ayaklıkları açdım kız bindi ve yola çıkdık tabi muhabbeti esirgemedim adını sordum zelişhan dedi bu arada 3.şoku yaşadım şok manyağı olmuşdum.alkollümüsün dedim polis çevirirse sorun olabilir fln diye 1 bardakcık dedi kokuyormu ağızım dedi saçmalama dedim.çünkü 40-45 ile gidiyodukçok sarhoşdu biraz kısa geçiyim,uzun oldu.kazakistan lıymış ingilizce öğretmenliği okuyormuş 1. sınıfmış.yolda giderken boynuma sarılıp vovvvvvvv!!! süper! diye çığlık atıp durdu ve kampüse vardık indi tokalşdık yüünü görebilirmiyim dedi sonra dedim sabahmı dedi ben tekrarladım sonra diye peki dedi beni mutlaka beni bul görüşelim seninle tanışmak güzeldi dedi bu arada 4.şoku yaşadım koşa koşa kampüse girdi...onu 1 haftadır unutamıyorum kaçgün uyku uyuyamadım telefonunu almamışdım çok tatlıydı ama bea az kalsın çarpıcağım kıza aşık olmuşdum volkan abiyede teşekkür ederim eğer onun telefonu bende kalmasaydı geri dönüp vermeseydim zaman kaybı olmamış olucakdı ve zelişhan la tanışma fırsatım olmıyıcaktı hala şoktadım doğrusu....
    işde böyle sizinle paylaşmak isdedim...başınıza böle bir durum gelirse benim gibi salak olmayın tel.no nu alın
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Güzel olaymış Telefonu alsan daha güzel olacakmış

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    türk filmi gibi

Motosikleti
    CıbıRepSol
    hayatımın en güzel akşam sürüşüydü yıldırım aşkı ola gerek bu

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Sen onu bulursun kesin. Kampüse git sor bence bu fırsatı kaçırma. Devamını bekliyoruz pembe dizi gibi....
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

Motosikleti
    CıbıRepSol
    yarın aslında gidebilirim aklımda var ama ne biliyim kız sarhoşdu zaten görsem kesin tanırımda ya beni hatırlamassa

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    O yüzden gitme derim.

ortak yapacağın belli.....madem aşık oldun..... sabah 7 gece 11 kampüsün önünde bekliyeceksin.... illaki çıkar kampüsten......

ama sana diyim, kızın kafa kıyak diye öyle demiştir... yüzünü görmeden sana sarılıyosa, pek hayır gelmez ortağım.....
    avcılar/istanbul [COLOR="RoyalBlue"]0 rh (-)[/COLOR]

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bencede beyfa foodengineer'ın dedigi gibin kız sabah başım cok agrıyo diye kalkmıştır o olayı bile belki hatırlamamıştır bile Ama olay ilginçmiş efsane falan oluyormuş

Konu hakkında bilgim vardır.Şans diyip geçmekten başka çaremiz yok!
    Faruk üzülme ; ben sana o kızı bulurum istersen.

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    şıp sevdimisin (rüzgar nereye eserse orayamı yoksa)
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    YZF-R1
    Kız ne kadar sarhoş olursa olsun, kesinlikle hatırlayacaktır. Ancak hatırlamıyormuş numarası yapabilir. Bence şansını dene, hiç olmazsa bir arkadaş kazanabilirsin.

EDIT: Siftah mesajımı, motosikletten farklı bir konuya göndereceğim hiç aklıma gelmezdi vallaha
    [B][I]3 kuruşluk birine 5 kuruş değer verirsen, kalan 2 kuruşla seni satın almaya kalkar.[/I][/B]

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Senin gibileri sallandırmak lazım Ulen kaçar mı telefon beeaaa. Ben olsam, nüfus suretini, ikametgahını, evinin krokisini falan da alırdım.

Allam ya adama bak bi de foruma yazmış, daha fazla rezil olayım diye
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    arkadaşım birdefa kafanı kullanmamışsın telefon istememişsin. bu hatayı yine tekrarlama git şu kampüseeeeeee bulursun kesin . bak varya ener bulma bu mt seni taşa tutar ona göre( mt'nin yüz karasıı ). böyle bir olay ancak milyonda bir insana denk gelir oda sensin. taşa tutulmak istemiyorsan çabuk git bul şu kızı.pazartesi ilk işin bu olsunn bulamazsan hayatın tehlikede ona göre mt üyeleri suikast düzenliyebilir..

motoblackman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONGESHEN 200cc
    abi pazartesi yanıt alamazzsak bendeki motoru sürerim üstüne sende bidaha üstünden gecersin garanti olsun kaza süsü verriz olur biter yaa:D:D saka bi yana git bekle en azından keske gidip bekleseydim kske konussaydım keske sunu keske bunu yapsaydımlardan kurtulursun git bekle gelirse konusrsun yok özür ben iste sarhostum ve acilim vardı kusura bakma falan filansada eyvallah der yoluna gidersin bukadar
    B-L-A-C-K-M-A-N ikitekerli koca dünya:cat:

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oy oy ne güzel yaa Bi tuhaf oldum bak .. Demek ki neymiş... güzel kızların üzerine sürecekmişiz
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    sen git kampuse bence ama kaskı çıkarma ki hatırlayabilsin seni
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hocam bulman için her türlü bilgi var. İngilizce öğretmenliği, 1. sınıf, ismi Zelişhan ve Kazak. Bence İngilizce öğretmenliği 1. sınıfa gidip sorsan herkes biliyordur.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Faruk,yanlış anlama ama kız o gece sen değil de başkası olsa yine aynı şeyleri söyleyecekmiş.Seni görmeden ve iki kelimen ile seninle tanışmak,arkadaş olmak istiyorsa bunu bi başkasına da yapardı.Sonuçta senin frenlemene hayran kalmış olduğu için böyle bir sohbet geçmiş olsa aranızda biraz garip olurdu Alkol insanları cürretkar yapar ama bu cesaret ayıldıklarında süremeyebiliyor.Benim sana tavsiyem kızın bi şekilde karşısına çık,onu bul ama konuşma yüzüne bak eğer seni hatırlıyorsa bunu bi şekilde yüz ifadesinden anlarsın ya da o zaten belli eder.Belli etmezse unut gitsin...Bu arada Faruk,eğer kızla aranızda bişeyler olsa bile başka sorunlar da var sanırım.Üniversiteye gidiyor yazmışsın,ondan diyorum...Neyse,msnde konuşuruz gerisini,sen anladın beni

Hayatta yapılmaması gereken iki şey var.
    1. si beğendiğin tekrar görüşmek isteyeceğin birinin telefonunu almamak
    2. si netten tanıdıgın bir hatunu webcamdan görmeden tanışmak.

Dikkat edelim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler