Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bu Nasıl Tesadüftür :( :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Adi adama buraya gel dedim valla para yok dediydi.Motora benzin bile alamıyorum demisti vay hain vay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    iyiymis.. iste motorun tatli yanlari:D altindaki motor degil araba olsaydi ayni seyleri yasayamazdi bence

him himmm... tesadufler guzeldir. tekrar bir tesaduf olmasi icin kampus civarinda dolan bence. romantizmi yasa olum beklerken...
    arayip da bulunca heyecandan konusamazsin zaten:D:D "ehe.. imm sey, merhaba. ben o motosikletli cocugum" mu diicen bulunca? bence karsilasma yarat, "a, gene mi sen? ne guzel tesaduf" falan dersin. "hava soguk, bi sicak cay icelim, atla" dersin. hop, mutlu olursun;)
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    ya abı senden bısı ıstıcem madem gıtmek ıstemıyorsun caktırmada yerıne ben gıdıyım

Kanka sen yine ucmusun ya.Simdi uyuyamanda senBilmemmi seni cafede otururduk yanda kızlar dısarıya bakardı.Faruk diyodu oğlum kızlar beni kesiyorGit la baktıkları yok dısarı bakıyolar diyodum yok yok bizi kesiyolar diyoduSimdide o kız bana asık olmustur diye hayal kuruyosundur senFaruk on beş tatilde burdasın gözüm gelmessen küserim

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    kardes git bi sansini dene.Kazaksa rusca biliyodur Privet,Kak Dlya ile gir artistlik olur.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Abiler daha yeni kazakistandan geldim ve tek bişi diycem sana bırak böyle kalması daha iyi kafandaki kıza aşık olmaya devam et ve kızı görmeye gitme. Her zaman aklında güzel bir anı olarak kalır ayrıca neden gitmedim diye üzülme fazlada açıklamayayım. (ayrıca kız sarhoş ve seni tanımayabilir ki eminim tanımaz)

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Fuut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler daha yeni kazakistandan geldim ve tek bişi diycem sana bırak böyle kalması daha iyi kafandaki kıza aşık olmaya devam et ve kızı görmeye gitme. Her zaman aklında güzel bir anı olarak kalır ayrıca neden gitmedim diye üzülme fazlada açıklamayayım. (ayrıca kız sarhoş ve seni tanımayabilir ki eminim tanımaz)
    ne dedigini ben cok iyi anlamaktayim.eski sovyet kulturunde bu boyle.tamamen sana bagli kalmasi cok zor hatta nerdeyse sansa bagli.daha sonra acilar cekmektense simdi bu isi unut daha iyi...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiymis.. iste motorun tatli yanlari:D altindaki motor degil araba olsaydi ayni seyleri yasayamazdi bence

him himmm... tesadufler guzeldir. tekrar bir tesaduf olmasi icin kampus civarinda dolan bence. romantizmi yasa olum beklerken...
    arayip da bulunca heyecandan konusamazsin zaten:D:D "ehe.. imm sey, merhaba. ben o motosikletli cocugum" mu diicen bulunca? bence karsilasma yarat, "a, gene mi sen? ne guzel tesaduf" falan dersin. "hava soguk, bi sicak cay icelim, atla" dersin. hop, mutlu olursun;)

bi kıvılcım lazım yani...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    havaya mi anlatiyoruz biz ya, nerde bu adam?? noldu bu hikayenin sonunda?

Ooo arkadas evlendi kazak kızla düğünü yaptılar şimdi balayındalar.Bugün yarın gelirler

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    hee... bebeleri de olmustur, adini da gokhan koymuslardir:D:D

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    tamam oldu ............ 1 hafta sonra cocuklarinin sunneti varmis,tum MT ailesi davetliymis

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Konu dışı , tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsi, şiddet, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrimina yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanicilarini küçümser davranislar sergilemek , dini , siyasi ve politik yazilar yasaktir. Attığınız her mesajda IP adresinizin kayıt edildiğini lütfen göz önünde bulundurun. Bu anlaşmanın iptali halinde IP adresiniz vasıtasıyla forum alanından uzaklaştırılacağınız gibi, herhangi bir hukuksal durumda da ISP'nize ulaşılacaktır. Bu durum ancak bu anlaşmanın ciddi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda geçerlidir. Forum ortamina kisisel problemler, anlasmazliklar tasinamazlar.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: Prometheus **************

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Yaw ne bebesi liseyi bitirdi üniversiteye hazırlanıyor

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    o gecen sene kazanmadi mi? senin dedigin ilki. bu bebe 2 numara.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    tamamdır pro. sağol

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    aslinda siz baba ogulu karistiriyonuz.herhalde oglu yazdi bu mesaji

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace

yeter mi?
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    galiba yeter artik yoksa simdi cocugun cenazesine gidecez(allah gostermesin)

O bebe benmi oluyorum simdi anlamadım

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler